Call of Duty: Black Ops III

Ako nece da radi, skini MW1. Sumnjam da ces primetiti razliku :hihi

Ukrao si mi rec iz usta :smiley:

Moze da prica ko sta hoce, i ja sam bio skeptican, ali je ovo cod sa definitivno najvise content-a u poslednjih… pa otkad postoji igra u sadasnjem obliku.

I takodje svi je uvek igramo!!! Ali svi!!! Lazete sebe ako kazete suprotno [emoji14]

Ali ti igras samo singleplayer, sto je jos veci greh :smiley: Zadnji koji sam igrao je Ghosts. Otkako nemam originale nisam ni probao da vidim kako izgledaju. Bez killstreakova i squeakera to jednostavno nije CoD :stuck_out_tongue:

Dobro ti kaze Alexa ti igras samo SP i evo od mene jedan :P, hahaha…a COD kampanja je napravljena eto cisto da kazu da ima SP, COD je MP igra brurac…

igrao u MP, i suck, end of story it’s a SP game :stuck_out_tongue:

Ma pomalo i evo tebe brurac opet u MP-a :P, “a”?

Ma kakav bre MP, to nisam igrao od CoD2. SP se proba da se vidi vredi li čemu, ima li kakvog napretka i td. Retko da “uspem” da odigram do kraja, smori jbg…

Ala lazete bre samo puca :smiley: :smiley: :smiley:

Ja sam lepo priznao igrao sam svaki COD do sada sem world at war cini mi se taj sam do pola jedino…

Što je najgore nisam završio ni kampanju od BF4, dok BF:H nisam ni probao… [emoji14]

E to nisam ni ja [emoji14]. Nekako nema akcije koja me tu vuce, a u cod ima, go figure… BF4 u dva navrata do pola igrao a BFH ni video sem 1 trailer hehhehe

Jos je World at War dobra SP kampanja.

Traljav port za sad. CTD, memory issues(koristi svih 16 gb rama), koristi sav VRAM koliko god da ga ima(4, 6, 8). Frejmovi padaju na 25 na 4790k, 980 i 16 gb rama i jadi CPU jer radi na 100% sve vreme u igri.

SP a bogami i MP, ali kad se samo setim(i po cemu cu ga najvise pamtiti) prvi COD sa Zombi modom…

Garruse popravi ono što je Vladan napisao u prethodnoj strani, meni je rešilo stuttering i framedrop-ove.

Kako koga brurac ;), ima ih punoooo koji bi rekli bas suprotno za MP…jbg…

Nisam jos skinuo, al fala Vladanu sto je naso to.

Imas dobar avatar Garrus-e :muscle: , jbg morao sam u nekoj temi napisati…