Call of Duty: Black Ops II - Vec u prodaji!

Naime u Slovackoj vec danas mozete nabaviti svoju kopiju igre legalno sto znaci da je uskoro mozemo ocekivati po internetu.
Dole su slike kutije i diska igre, kao i slike iz igre.















Ima original, a nema pirata da se skine ?

Biće nakon što neko kupi original i uploaduje, to svako zna

Black Ops 2 - Unboxing Prestige Edition Care Package (BO2 Collector’s Edition Xbox 360 PS3 PC)

Welcome to Nuketown 2025 - Official Call of Duty: Black Ops 2 Video

IGN: Ocena 9.3
GameTrailers: 9.4

Auuu bas pravo iznenanjenje. GT je dao cak i visu ocenu za ovo nego za Halo 4. WTF

El Presador je rekao sveje: :tap: First oFFicial black ops 2 case destroyed

.Call of Duty Black Ops 2 Hardened Edition Unboxing

Call of Duty Black Ops 2 Care Package Unboxing (COD Black Ops II Special Edition)

CALL OF DUTY BLACK OPS 2,MY 1ST GAME EVER

Ja kad sam vam rekao da je ova igra bolja od svih FPS igara (Osim Haloa)ove godine rekli ste mi da nisam normalan a ispostavilo se da je igra zbilja Remek djelo i najbolji CoD u serijalu

Igrao sam sinoć malo… Sada, sve što ću napisati je moje subjektivno mišljenje (za neke stvari) dok za grafiku, gameplay, novine, će biti objektivno jer tako je kako je:

Evo ovako, startovao sam odmah MP, čim mi je ušao u partiju, morao sam jedno 10min da razgledam mapu, ne zato što je prelepa nego da bih se navikao na ono ****** od grafike i modela i animacija i svega ostalog. Ono je *****i užas, trebalo mi je 10min da se vratim u mozgu u 2005. da bi mi sve bilo prihvatljivo. Od paleta boja, do textura, poligona (znači NULA POLIGONA na većini objekata na mapi) osvetljenje (koje jednostavno ne postoji) do sunca na jednoj mapi koje je samo jedan flare nakačen na nebu i onako, svetli *****o, eto svetli. Jedno mi nije jasno, ne znam da li sam samo ja, ili igra svake godine izgleda sve gore i gore, ali mislim da je to ipak stanje percepcije jer svake godine izlaze igre koje LOGIČNO sve bolje i bolje izgledaju, a one matore izgledaju sve gore.

Ortak kaže da je isto i u SP-u, i to na kompu… Igra lepo izgleda u Youtube prozoru, onom malom, kada je sve tiny, ali ovako, *****o žalosno.

Gameplay: Pa vidite, ISTI JE! Promenili su ponašanje perkova i killstreak-ova, kustomizaciju i ostale zancije, ali je igra apsolutno ista. No Recoil, čudno ponašanje oružja (ili neponašanje)… Ne mogu da verujem da jednostavno ne mogu da odrade ponašanje, zvuk i osale zancije odužja odjednom…

Zvuk, kao što rekao gore, smešan je u odnosu na ostale igre…

Igra izgleda kao jedna igračka za bebu, plitka, prosta, nezanimljiva. Ne kontam kako ih nije sramota da izbacuju ponovo ovako nešto. Metacritics drži ocenu od 3.5, a naravno svi sajtovi dele ocene po 9.5… Mislim *****a sramota. Užasno je.

Povrh svega, igra je zabavna… Multiplayer, ali zabavna ono nasmeje te, kidao sam se od smejanja jutros u 4-5 kada su mi se dešavale neke stvari, ja jednostavno nisam mogao da verujem da ono može da bude u igri :smiley:

Meni je igra super a kao sto kazu i ostali recenzenti jedano od poanjboljih FPS igara ove generacije po meni su u pravu a vama je tako kako je i u redu svi imate ravo na misljenje i BTW meni je grafika sjajna po meni i bolja od medal of honora koji koristi frostbite a izgleda isao bih do te granice i rekao uzas istina igra ima dobrih momenata samo u onim misijama po kisi i noci i to je to ostale po danu su jad i bijeda,nego da se vratim na CoD meni igra ima sasvim ok paletu boja i textura a to sto se tice sunca i osvijetljenja ja nezz dali mi pricamo o istoj igri meni ovdje je sve lepo svijetlo i glatko a uz to igra na konzolama ide u 60FPS-a meni dost :da:.Znam da ce te sad pisati svasta o meni i misljenju al jbg-a meni je igra super a to sto se vama nesvidja to je nest drugo i mislim ono toliko se na nekim forumima popljuvali ali ju svi kupuju igraju neki cak ne idu niti u skolu vidim na IGN-u,i tuku ogromne brojke sati u mp/sp-u.Napominjem ovo je moje misljenje nemam se namjeru nekoga uvrijediti i prepirati dali je bolji Cod ili BF/MoH to cemo ostaviti za klince:hihi
Wahad dal valja sta ovaj DOOM BFG pitam zato jer nikada nisam igrao doom serijal jer nisam imao bas vremena pored ostalih igara i nekih obveza tak da evo pripremam se za zimu :coffee:

Mnogo mi je zao sto ne mogu da igram igru, Treyarch je totalno upropastio PS3 verziju. Igra mi je zabagovala vise 5-6, tada sam resio da odustanem. tako da sam morao da radim recovery svaki put i da restartujem/iskljucim konzolu, sto nikako nije dobro jer da sam nastavio riknuo bi mi imam osecaj, jer se to sve izdesavalo u veoma kratkom periodu. I ako sam nekim cudom uspeo da udjem u igru kako valjda, pokusam da igram MP i jedno mali milion puta mi izbacio gresku kako ne moze da se konektuje. Uspeo sam prvi put i zabagovao na loading screenu mape. Nisam jedini, na njihovom forumu svaki PS3 korisnik ima takvih problema, a Treyarch ima drskosti da kaze da to nije njihov problem, vec da probame neke stvari sa sistemom, da ne objasnjavam… Sramota, ceo dan sam uzbudjen da je igram, prvi put posle ko zna koliko dugo i oni tako zezaju?! Ne znam, hvalim ti se Boze sto nisam kupio ovo g*vno od igre da bi me sacekalo ovo sto mi se desava, ali ima ko zna koliko miliona ljudi koji jesu kupili i mogu da zamislim koliko je njima. Nadam se da ce patch neki biti uskoro.

E ako si igrao bilo koji CoD u proteklkih 10 god, ovo je apsolutno isto, tako da ništa ne gubiš, veruj mi.

Ovo sto wahad kaze je skroz tacno a sem toga ovo sto je bilo zanimljivo 2005-te danas mi deluje totalno prevazidjeno… za ovih par dana nisam uspeo da probam MP ali SP je skroz nista novo i nista zanimljivo… okej mi je grafika, opet nista specijalno ali realno igra je kao i svaki CoD od MW-a ishajpovana do maksimuma a bez icega da to potkrepi…

Objasnio slusajte wahada i bicete mnogo pametniji…

Pa skoro da i jeste igracka za bebu jer sve to sto si ti rekao ja ti verujem i to je ono sto sam ocekivao od igre. Fora je u tome sto se igra pravi za *****e amere koji nemaju mozga i koji padaju u nesvest zbog igre koja je ista godinama,ali bukvalno ista a oni obaraju sve rekorde pre-ordera. Nema nikakvog smisla ako imas malo mozga. Mene ova igra uopste nezanima,znam da cu igrati zombi mod sa ortakom jer mi je zanimljiva dok pijem pivo :smiley: I to cu igrati jer me disk kosta 100din pa mi nije problem inace da uzimam original ne bi je ni pogledao. Jos je i licilo na nesto dok nisu otisli u buducnost i napravili sprdnju od igre. Igra je postalo klasicno sisanje ovaca.

Za amere i za Jezdu :slight_smile:

I za mog druga koji nece da kupi Guild Wars 2, nego ce da uzme black ops. a decko je duduk, nego hocu da ubacim sto vise drugara na GW, mada nas ima tu par ljudi. :slight_smile:

Ma sto je najgore, znam da je igra ista samo druge mape, mada to sam i hteo, nisam dugo igrao COD pa se uzeleo malo da igram, ali na novim mapama. a sto je najgore ponestalo im ideja pa ubacili dve stare koliko vidim. SP nemam nikakvu nameru ni da pipnem, mislim stvarno, kome nije dosadilo da puca, pa onda slow-mo neke eksplozije, cinematic, blured vision (ja to zovem ono kada otvara oci i sve mu zuji u usima) i tako kroz celu igru. Ali dobro, ako ne poprave BO2, bukvalno mislim da poprave jer je igra pokvarena, vraticu se na stari dobri MW2 ili MW1. :slight_smile:

Ne znam dal’ ste culi, ja ovde jaucem, a PC igraci dobili na drugom disku igre ME2 umesto onoga sto je trebalo da bude na disku. Ima nalepnicu i sve, ali je instalacija za Mass Effect 2. :smiley: Mada kada bolje razmislim, dobili su mnogo bolji deal.

Odlicno su prosli :))))

EDIT :