Brzina interneta i ping test

Bas mi rece covek danas dobija povecanje na 10 Mbit…
Blago vama na SBB

Mi sa 60mb/s na 100mb/s, svi ostali x2, plus dodatnih 1-2 mb/s upload-a koje po zelji mogu da se dokupe na ovo sto sad nude. Pri tome nema nikakve doplate:)!

I nema tu blago “nama” - zovi, nadji jos par komsija i eto tebe. Jesu ponekad idioti ali su broj 1 u ovom delu Evrope u svakom smislu.

Nema ih u Smederevu, u BG sam video sta cine sve moje kolege iz BG ga koriste tako da znam .

nije ni cudo sto kad neko prdne da je izasla neka igra, ti se javis posle 10 minuta sa utiscima :smiley: :smiley:

Nije samo to, za to je zasluzan vise TL, brzina skidanja jeste velika, ali generalno TL izbacuje oko 3-4 minuta cim grupa odradi izdanje dakle prvi u svetu, e sad spasava situaciju mnogo to sto ljudi tamo imaju i po 1gb/s:) ali i seedboxove pa ima dosta seedera vec u prvih petnaestak minuta.

Za igru od 7-9 Gb je potrebno oko 13-20 minuta, zavisi od situacije…

U svakom slucaju, ko hoce SBB a nema ga u gradu u kojem zivi siguran sam da postoji neki model po kome ce se raditi a narocito Smederevo koji nije neka palanka.

Evo SBB povecanja:



Samo sto ce to u popodnevnim casovima sasvim drugacije izgledati !W!

ne kapiram, sta ce drugacije izgledati?

Verovatno brz pada ili se povecava. Zato sto zavisi kad si radio test ujutro ili uvece

Upravo tako. Evo vec se sada pocinje muciti i nece da izvuce 16/1.5 megabita
, a veceras ako budem imao 3/0.500 bicu srecan.

Neka ovo je sada odlican razlog da pored loseg pinga zbog brzine raskinem ugovor bez penala.

Pa sta ces onda? Da znas kako je kod mene na radijus vektoru plakao bi od srece sto imas SBB. Mislim, oni se ponasaju tako kako se ponasaju bas zato sto znaju da je jos gore kod drugih i da ljudi nemaju izbora. Da imaju pravu konkurenciju, ne bi sigurno tako…

Meni je SBB super, sve radi valjano i maksimalno a sada treba da me stave na 40mbit. Jedino da upload bude jači, ali ok.

Branetov SBB je mnogo los, tog provajdera u njegovom mestu treba zapaliti.
U BG kida…

Druze to je nesto do tebe ili do mesta gde se nalazis, ovde modemi hoce da eksplodiraju od brzina bukvalno, ne desava se ni najmanji pad signala u toku dana.

Do mene nije to provereno znam, vec je do njih i do njihove tendencije da maksimalno ustede na opremi te gomilu korisnika trpaju na jedno cvoriste.
To mi je poznato da negde radi odlicno, ali zar ja ne trebam imati isti takav kvalitet ako mi je i cena ista kao i tome sto radi?

Takodje i kod mene SBB kida. Koristim ga od 2008 i nikad nisam imao vecih problema. Evo, sad sam merio brzinu i izgleda su mi povecali brzinu!? Do skoro je bilo 12Mb kao u potpisu :slight_smile:

Medjutim, SBB ima i svoje bisere, naime, sad su mi smanjili upload na 2 MB/s a DL ostavili na 100MB/s, ili drugim recima ukrali mi skoro duplo na uploadu budzeci dl koji mi i nije potreban…

Mnogo vise kradu nego sto je poznato.
Sta ces da skidas sa tolikim protokoma ako bude PIPA, SOPA i ACTA ? :slight_smile:

Kako je to moguće kad za tvoj paket jasno stoji Uupload 4 MB/S,ja ako bi menjo ADSL za SBB uradio bi ti samo zbog uploada
meni je sadašnjih 6 MB/s DL dovoljno ali me 1 MB/s uploada ubija.

@M007P

Torrenti nikad nece biti ugaseni. Mark my words. Jedno je megaupload a sasvim deseto torrentovanje.

@breb

Ma vratice, kao sistemska greska.

SBB najjeftinije a izgleda i najbolje resenje. Evo u sig-u SpeedTest