Brzina interneta i ping test

Evo testa sa Google Chrome-om:

A evo i sa Firefox-om:

neso tebi nesto zesce baguje chrome, meni gde god sam ga stavio radi pefektno, fireofx se vuce jednostavno… ae za koji minut radim test na oba pa kacim

ma to je telekom ADSL zato sam ga ja i iskljucio, kada kad radi a posle toga dati IP koji ima ping preko 300ms

evo ovako

Chrome

Firefox

po tru puta radjen svaki test, uzeti su prosecni rezultati nema nekih odstupanja ni u jednom ni u drugom broseru s tim sto u Chrome-u je uvek manji ping, u Firefoxu nikad ispod 11ms… DL varira od 6.11 do 6.15 upload je uvek 1.01 ili 1.02 zavisi kako kad

e da i jos nesto, i ja sam ugasio sugavi LELEKOM adsl, ovo sto imam je WiFi, placam ovu brzinu koja i pise paket mi je 6144/1024 a kosta 1990 din

slikacu kasnije,imam 4mb.Napokon pre mesec dana uzeh paket click4 kod adsl-a[nisam u mogucnosti sbb net da koristim] i zadovoljan sam,sobzirom da mi je down isao 107kb/s[1mb] poprilicno sam zadovoljan.

Btw uzeo sam onaj paket sto imate besplatno 3 meseca placate po 1 dinar,kasnije oko 2300 cini mi se,ugovor za 12 meseci a moze se i produziti nakon isteka trenutnog

Mnogo je 2300 za 4mb,ja 2100 placam 9 u SBB.

E i da, kada na Firefox-u otvorim GO ADVANCED post stranicu, komp totalno zakuca i uspori, CPU dođe na 0% i tako jedno 15-20 sekundi dok ne “proguta”!!! Enyone?

ja bih rekao da ti nesto sa flashom nije u redu, bar mi tako deluje…

uvek si na Skype-u, a sad te nema…

evo idem :stuck_out_tongue:

Nesho nemoj da nas brukas!!! :smiley:

Pri tom’ sam mislio, DA LI JOŠ NEKO IMA ISTI PROBLEM!

Pogrešno napisano, nije enyone, nego anyone :smiley:

OWNED!!! BURNED!!! :wink:

ja sam rekao sta je problem, a i najverovatnije je do toga, jel si probao da skines ccleaner pa lepo da ocistis sve zivo njime pa da vidis onda…

Vid’ stvarno _enyone _, heh, izvini Goja. Inače koristim Advanced System Care 4, očistio, muljao, čačkao, deinstalirao, instalirao…ne vredi, na toj stranici (go advanced) mi zakucaju i laptop i desktop računar!

I posle ispadne Chrome najbrži… Kod mene ipak nije:

IE9

Firefox

Chrome

neso svi znamo da tebi nesto fali za chrome-om tako da nisi merodavan za rezultate :D, ja sam kacio i FF i Chrome pa se vidi da su tu negde takmac…

Ovo su mi rezultati sa novog kompjutera!

onda ocgledno da ti linija ne podnosi chrome, jer ja gde god da sam ga stavio radi kao METAK

A vidi ping na Chrome-u koliki ti je 518,gore ti je bio 568,zato ti je i spora toliko