Brzina interneta i ping test

Od prvog marta SBB povecava brzinu,u nekim paketima i do 50%.Ja koji trenutno imam 8192/384 cu imati 9216/512 :slight_smile:
Evo cele liste:

http://www.sbb.rs/upload/document/net_cenovnik_110301.pdf

Ako se ne varam,robotnjik ima ā€œXLā€ paket,tako da njemu Dl ostaje isti,dok se Ul povecava sa 768 na 1024.

Da,ali takodje povecavaju i cenu interneta i cenu odrzavanja, a oni koji placaju najvece pakete nece da dobiju nista sem povecanja cene. Ovo je sramotan upload za kablovski internet.

once again you are judgenā€™ correct

jbg ovo je Srbija, strasno ovi korisnici SBBa su leglo pira***** :)ā€¦
Steta sto kod mene nema SBB oduvek je bio zakon za protok!

Pa to ti se zove zamazi oci pa uzmi pare. Ako pogledate novu ponudu PTT ADSL-a i Orion telekoma pa zasto ne i Telekom ADSL-a koji ima bolji upload od SBB-a videcete da SBB vise nije najbolja opcija. Evo ja imam 8mbit paket kod SJBB-a i ne mogu da vam opisem koliko mi ne treba taj 1 mbit sto ce da povecaju, ali zato 1mbit upload-a bi mi mnogo znacio.

Ne razumem ovaj novi cenovnikā€¦1520 din za 2mb cu placati posto sam prepaid ?! Onda idem po adsl posto cu tamo imati 1.5 ili 2 uz studentski paket preko brata za 1200 dinaraā€¦

Ako sam dobro video,cenu ā€œMā€ paketa koji se povecao za 1mb/s su povecali za 30din.Ul mi ne treba,tako da mi ovo prija.

Nemojte ljudi toliko da se zalite na taj SBB,nisu oni bas toliko losiā€¦ IKOM : Interaktivne Kablovske Objedinjene Mre?e
Ja placam 2850din kablovsku i net od 7Mb,a vi cete placati 6Mb 1520dinā€¦
Do sada sam izmenio 5 provajdera,valjda cu jednom naci ono sto mi odgovara :slight_smile: p.s. samo trazim stabilan netā€¦

I ja

Sbb je BIO dobar,u poslednjih mesec dana i vise je uzasan,ne samo meni vec i drugim ljudima iz okoline.Vise nmg da pricam na skype-u posto veza puca na 2 sekunde ( ni sa dial-upom mi nije toliko pucalo -.- ),kada pocne da se gusi nece da otvara stranice po 2-3 minuta pa radi lepo i opet pocne da se gusi (mislim na sve stranice ne odredjene) a da ne pricam koliki mi je lag u igricamaā€¦

Povecali mi upload od 1. februara.
](http://www.speedtest.net)[/IMG]

Stvarno ne znam kakvih vi problema imate sa SBB-om,ja sam jednom imao problema,pre mozda nedelju dana,i to 4-5 sati je internet pucao.Od tad i pre toga nista.
Inace:


Za 2100din i ne ocekujem vise.

I kod mene ista prica, samo ja nisam imao ni taj jedan od 4-5 sati prekid, bas super radi (i ako im je trebalo sto godina da nameste)

Imam 1 pitanje
Koliki je ping na mts/telenor internetu gde ima 3g ?

zavisi od opreme na lokaciji, jacine signala, trenutnog opterecenja.

Al okreni - obrni ispod 90 nije nikada, a cesto ode i po 200-300

Ja sam poprilicno zadovoljan ovim avnetom ili kablovkim(kako mi zovemo),ali imao sam i dalje imam problema kada mi ponekad iskljuce net jer je lose vreme pa se navodno neki kablovi preseku ili tako nesto. :stuck_out_tongue:

ja imam zajedno IP TV i internet preko telekoma i koliko znam brzina mi je 6MB, ali evo rezultata:

Trenutno se koriste IP TV i dva kompaā€¦

Ja imam ADSL od 1mb,koji je sada ustvari uvelican na 1,5mb,skida uvek po 160kb/s,upload je 26kb/s,a ping u igrama sve zavisi,u CS oko 30,a u ostalim ne znam,jer ih i ne igram,nekada imaju problem po ceo dan,pa onda sutra sve normalno,do sada za godinu dana imao sam te probleme samo 3 puta,sto je super,tako da vecih problema nemam.


Evo i moje brzine:
ImageShackĀ® - Online Photo and Video Hosting