Brzina interneta i ping test

Ja potpisujem da kod nas to ne bi bilo :slight_smile: , ako si razumeo sta sam ti hteo reci - kod nas je to davno bilo, na srecu.

Da, to imam sada. To je brzina koju dobijem na laptopu kada je Ŕerovan Wi-Fi sa mobilnog telefona. Na telefonu imam 2-3x bolje brzine.

1 Like

test 3G-a MTSa ne smem da pokazem iz Beograda ili centra Smedereva pa ono je ljudi sramota.

NPR na telefonu to je OK, ne skidam ja filmove ili bilo sta drugo sa mobilnog.

Bilo davno ali sa vremena na vreme mobilni operateri budu u tom stadijumu da im protok bude ā€¦

Ne moz to bez kabla stara obra za internet. :slight_smile:

Meni na mobilnom 4G brzina download-a oko 30 Mbit/s kada sam u gradu oko 75 Mbit/s, a placam 1.5e vise za 4G brzinu koja bi mi trebala Ŕatro biti 250 Mbit/s. Ma da mobilni retko koristim tako da mi je sve jedno.

Od juče na poslu nove brzine:

1 Like

Ola masala Upload top :slight_smile:

Istekao mi ugovor sa SBB i zovu oni mene i nude neke pakete. Sada imam download 40
Oni nude sada 50mb pitam ja a koliko je upload? I hocete li da malo popravite ping.
Kao ona meni da nema predstavo koliko je toā€¦ Reko ok, nije mi ni bitno ondaā€¦

Ne sećam se kad mi je zadnji put uticao ping kod sbb. A za upload? Nikad. :smiley: I dalje mi je neverovatno da smo doÅ”li od 20mbs na 50mbs, a i dalje smo na istom uploaduā€¦

Imaju nekad jak skok u ping-u. Sve je to ok u 90% rada i igranja.
Ali ako igras online FPS e onda mozes da budes u ozbiljnom problemu.

zanemarite upload :smiley:

Pa niti download ti nije nestoā€¦

kad se vec hvalimo :slight_smile:

@ninja
@padawan

Lako je tudjim kurā€¦ :smiley:

2 Likes

Dzabe sve kada su nam od danas OPET blokirali pristup gaming sajtovima. :rage:

jer za gejming sajtove ako nemas 95 mbit up/down youre not worthy enough :smiley: :smiley:

Ovo je ko da imas internet instaliran lokalno u kuci. :smiley: Samo nisam shvatio, o kakvoj blokadi gaming sajtova je rec?

kompanije instaliraju websense koji blokira određene sadržaje zaposlenima, za koje smatraju da su neprikladni (sex, gamingā€¦)

Danas dobio nove brzineā€¦

1 Like

Sta se zalite ?

ja ovo placam 20e