Brzina interneta i ping test

Da ovako bude na kablu ne bih se bunio :slight_smile: LTE kida

optika na poslu :stuck_out_tongue:

3 Likes

:scream: bog te mazo

Daaaaaaaaaaaaamn. Nisam znao da postoji optički internet kod nas. Daj ispiši par rečenica o tome, preko koga to ide, je li to neka test faza, hoće li biti i za nas obične smrnike takvog interneta? Koja je cena? Unapred zahvalan.

nisi primetio ISP? :smiley:

Ne kontam, nažalost. Amres, čika Google kaže da je to Akademska mreža Republike Srbije. What am I missing? :confused:

radi u rcub ili ima pristup i ima najaci link u Srrbiji.

1 Like

trebalo je da pise faster than 100% of RS :smiley:

1 Like

Ili možda faster than 100% of countries in the Balkans :joy:

Samo bih voleo da probam da skinem film pri ovoj brzini, ja mislim da je to neprimetna radnja pri ovako velikim brzinama.

nista ti ne vredi ako je los ratio za torrent :smiley:

1 Like

Kad imas takav upload svi se kace na tebe. Skontao sam kad sam uzeo seedbox :grinning_face_with_smiling_eyes:

Ovo je tako prelepo, među najlepšim stvarima koje sam video na ovom svetu. Ma kakav izlazak/zalzak sunca, kakav osmeh deteta, ovo je prelepo. :smiley:

Goddamn, sa tom brzinom bi napunio svaki HDD dok kažeš keks :smiley:

ovo je više lepota za oči, nego što je zaista jednom pojedincu potrebno :slight_smile:

Ja sam trenutno na 50 Mb/s download-a i 10 Mb/s upload-a, trenutno mi i ne treba nesto vise od toga,
Ali definitivno razmisljam da predjem na optiku, posto me cena izadje ista kao i za VDSL a brzina je 5 - 10 puta veca.

Pazite šta je opak internet :joy::cry::sob:

2 Likes

Auh, nazalost bas :cry: , ja mislim da poludis dok skidas… ajde upl. je ok. @robotnjik Ali cekaj to imas sada u kuwait-u, ili ? Ako se dobro secam ti si imao neku dosta dobru brzinu?

U usa u nekim gradovima preko google fibera dobijes gigabit za 70$ mesecno :smiley:

30 - 60 sekundi skinuta igra :smiley::rocket: , e kada bude takav standard, definitivno smo pravom recju - spremni za digitalne UHD igre.

1 Like

Imam mali download ali zato upload kod @robotnjika nije za podcenjivanje, npr kod nas bi to bilo 1,56/0.10 ovo potpisujem.