Brzina interneta i ping test

Koliko placas ako smijem da znam

Zvali me iz SBB-a da me nagovore da produzim ugovor. Istekao odavno pa kao ajde novi na 2god.
Krene ona meni da nabraja sta sve dobijam ako potpisem. Nesto dosta brzi net.
Pitam ja nju a upload? kaze sipak! reko nista onda… Da mi daju bolji upload ne bih nista pitao, odmah bih potpisao.

1 Like

13 € mesecno :slight_smile:

Crna Gora je sto se tice interneta nikakva,preskupo a brzina nikakva,jedino sto mi se svidja je stabilnost :slight_smile:

n 12.5 eura :slight_smile:

1 Like

E to je vec fina brzina za tu cenu.

SBB <3

I’ll… I’l just put it here… :sunglasses: Khm…

Meni se izgleda pokvario njihov ruter. Slabo baca signal tj. signal je dobar ali internet je prespor preko WiFia iako laptop stavim pored njega, a kad ga povezem sa kablom…6MB/s preko torenta

Faco :smiley: joj kad vidim svoje stare postove ovde, sam sebi se smejem :joy:

Od pre dva dana:


Jeste da plaćam 100/5, ali ni ovo nije loše…

“Nije lose”.

1 Like

Ovo je za multiplayer gaming cheat onoliko koliko krvni doping u sportu. :stuck_out_tongue:

1 Like

Šta ti dječko radiš :wink: Izgoriće hard disk na max brzini skidanja

1 Like

Jel’ ima neki provajder za koji nije potrebna kablovska? Mislim, npr. ja imam Telekomov i samo njega mogu a sbb ne.Znam da je mozda noob pitanje ali sta da se radi.

Imas adsl provajdere koliko hoces samo trebas da imas telefonsku liniju, to ti jedino pouzdano. Najpoznatija izreka za internet:" ne moze to bez kabla" stoji 100%, znaci preskoci wifi provajdere jer su uzasni.

Izvini, jel mozes malo da obrazlozis? :grinning:

Ustvari je “ne MERE to bez kabla” :grin:

Kako to mislis bilo koji fiksni? Omam telekomov a ruter mi i jeste adsl, ali jel ima neciji net za koji ne treba njihova kablovska? Jel mozes da obrazlosis malo?