Bivsi clanovi koji vise nisu aktivni, a nekada su visili na forumu

Pekisa, Prle93, Rakisa…ima ih jos al ne mogu sad da se setim. I dalje su mi u friend listi, u slucaju da iskoci notification ali slaba vajda. :S Najbolji sam bio sa Pekisom, igrali smo dosta Halo zajedno, culi se mobom, pravili kojekakve kombinacije sa konzolama. :smiley: Zna li neko sta je sa tim covekom?

Da ih mentionujemo, mozda neko odgovori kada vidi obavestenje u mailu :smiley:

neke nece da spomene ne znam zasto, a ispravno su uneseni

Nisu vise medju zivima za njih nema spasa :smiley:
RIP

Ja sam trenutno na jednom drugom forumu u PM prepisci sa jednim clanom, nick** Ivirt**. Ili je velika koincidencija ili se radi o istom coveku. :slight_smile: Upravo sam mu pustio poruku da li je to on, pa ukoliko jeste, prenecu mu da vam se javi. :slight_smile:

Ova tema me podseća na ovu scenu:

:smiley:

Sad vas udarila nostalgija… :smiley:

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6012X уз помоћ Тапатока

Wahad ili posle silnih banova kako god se zvao…prosto mi nedostaje taj covek,koliko je unosio negativne energije ovde to je srazmerno kolicini vazduha koji udisemo…sta je sa njim?

zove se Watomi evo ga na forumu… non stop je tu, skoro je dosao

A sta misliš ko je Watomi? :smiley:

Lousy arhitekta je video temu :stuck_out_tongue:

kao i 3rd children

ne secam se ko je to

Fatal je bio Voja, Vojva FaTaL itd…

e sad se secam :smiley:

Evo da se javim da sam ziv. Hvala za mention, ne secam se kad sam poslednji put bio na forumu.
Nekako se bila privremeno raspala stara Live druzina kad su poceli da padaju banovi pre par godina pa prestao sam igram mp i placam gold i onda izgubio naviku da dolazim na forum. Koliko retko igram u zadnje vreme pokazuje tuzna cinjenica da i dalje prelazim Mass Effect 3.
I mene zanima sta se desilo sa PekiSom, on je bio jedan od prvih clanova XBR sa kojima sam komunicirao.

Drago mi je da vidim dosta starih clanova koji su jos aktivni ali i dosta novih clanova i forum koji je prilicno porastao…ili toliko dugo nisam bio ovde da sam vec zaboravio kako je izgledalo ranije :slight_smile:

pod hitno da obnovis gradivo :slight_smile:

ajd ostao si zaglavljen u vremenu mass effect 3 hehehe, (ja jos nisam ni igrao :P), nego jel znas da izasle nove konzole :smiley:

Kakve su to klevete i laži da irreala nema nigde :smiley:

Hahah. Kad sam video email da me je neko spomenuo na forumu, mislio sam da neki malware bot spamuje redom sve usernameove u nekoj prevari.
Ko bi rekao da se neko seća mene. Nisam se ulogovao od Januara 2011 :slight_smile:

Gde ste ljudi? Vrlo mi je drago da nisu zaboravljeni oni divni dani kada smo cepali BC2 i gearse redovno.
Jako mi nedostaje to vreme i druženje sa vama!

Posao, život, znate već kako ide. Xbox sam dao drugaru, PS3 drugom drugaru, Wii drugarici, nintendo DS drugoj drugarici. Sve sam izdelio :smiley:
Imam Steam i na njemu s vremena na vreme cepam po nesto, ali slabo imam vremena za igranje.

Šta se radi ovih dana? Jel se igra nešto na live-u? Da bar jednom uđem i izblejim ponovo sa svima, čast bi mi bila…

-EDIT-
Ahahahahaha, kakvu debilsku profilnu sliku imam. Potpis još debilskiji. hahah, sramota :smiley:

Cuo sam nesto za nove konzole, MS opet izbacio prvi Xbox samo prikacio Kinect na njega a Sony spakovao laptop u kuciste i nazvao konzolom…tako nesto?

kakav resurection :smiley:

Pa gde ste bre ljudiiiii :slight_smile:

od kad nisam video ovog sa kapicom :stuck_out_tongue:

koji live kakvi bakraci, 95% ljudi imaju RGH sada (JTAG), retko ko jos igra nesto na live…

pa nije bas, nijeeee, nemoj sad i ovde da krecemo tim putem, ne bi bilo lose da procitas malo po forumu, ili pak da odgledas CONSOLE WARS video-e imas u PS4 delu ili ONE delu ne znam tacno bas

malo jaci taj laptop :stuck_out_tongue:

salim se, u toku sam sa svim desavanjima ali jos nema dovoljno igara koje zelim da igram da bih uzeo bilo koju od novih konzola. skoro sam uzeo PS3 pa tamo igram ekskluzive koji nikad nisam mogao na xboxu