Bivsi clanovi koji vise nisu aktivni, a nekada su visili na forumu

Ovo je vise pitanje za starije forumase tj sa duzim stazom, znaci clanovi koji su visili na forumu a sada vise ne posecuju forum… :smiley:
Po mogucstvu i nick clana i razlog zasto je napustio ako se zna… :smiley:

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6012X уз помоћ Тапатока

Skola i posao ih oterali sa foruma :slight_smile:

Mnogo je ljudi prošlo kroz ovaj, naš, forum. Mnogi su dolazili i odlazili. Razlozi su razni, ali nekoliko ljudi je zaista obeležilo ovo mesto.
Daleke 2007 Robotnjik je stvorio ovo mesto i dao mu ima Xbox Republika. Naravno, tada nije bilo potrebe za većom administracijom, pa je sve poslove obavljao sam. No kako je zajednica rasla, ukazala se potreba i za malom pomoći, i tako dolazimo do našeg prvog moderatora, a sada odavno bivšeg člana - PekiSa!
Dao je nemerljiv doprinos Forumu, a između ostalog, ostao je zapamćen kao osnivač (tadašnjeg) XBR Shopa.
Svakako, treba spomenuti još neke ljude koji su ovde ostavili dubok trag, ali više nisu aktivni članovi:
**Prle93, FaTaL, irreal, Lousy Architekt, Duschan, Alexcarina, Purple4Stephen, The3rdChildren…**​

1 Like

E da sta se desilo sa Duschan-om???

Zaboravio si malog Rakisu hehehe…

Duschan covek ganja fax i posao i tako to…

Sent from my MediaPad 7 Youth 2

Vlado jel to onaj mali sto je hteo da upozna clanove ovog foruma?

Nije, legendarni Rakisa koji je igrao sa nama na Live jos davno u days of glory, i onda se pojavio RGH… Ode sve u tri lepe heheheh

Sent from my MediaPad 7 Youth 2

Auu ovo je ko highschool yearbook da sam otvorio… pa nisam ni bio svestan da je toliko legendi odjahalo u suton. Sta bi sa svima njima? I jesam li stvarno toliko mator?! Mali Rakisa sad verovatno ima glas dublji od mog.

heheh jel se secas kada krene da prica :slight_smile: Jos nije mutirao tada, stvarno gde nestade covek bre… Dobro igrao sve one igre za svoje godine :slight_smile:

heheheh ali to je zvucalo ovako, da vam pojasnimo cisto

Rakiša je više bio na Live-u aktivan. Forum je slabo viđao njegove postove, pa ga zato nisam ni nabrojao na početku.

Prle je npr igrao sa nama na Live svako vece gearse, bese zimsko vreme, lepota za igranje uvece, covek odjednom nestade… Nema ga bre vise heheheh

Prva, “originalna” ekipa za Live je bila u sledećem sastavu: n00dle, Robotnjik, padawan, PekiSa, Lousy Architect, The Trece Deca i ninja!
Prašili smo Gearse, Left For Dead, Dirt, Halo…
Preko dana bismo nešto piskarali po forumu, a uveče bi prangijali do kasno…

Koji je bio nick od ,malog Rakise’’?

pa Rakisa

Steta sto ljudi zaborave na forum i vise nikada ne udju na njega, bar cisto da vide sta se desava… :smiley:

Zato sto se plase da se ponovo ne navuku:)

Kako bre niste spomenuli Davida (a.k.a gospodin_covek). :slight_smile: On je neaktivan a bio je do prosle godine moderator.

Edit: Sad vidim, spomenuo ga Mirko.

David ga na***** :smiley: A šta bi sa Vidom? I on nesta jednog dana. A ni na Live nije više to to. Kada se godinu dana svaki dan igrali Gears i još neke igre, uvek pun Party i za****ncija, a sad… Nakon Judgementa je sa otišlo u k.
Jbg, život ide dalje.

ajde bre ja sam se i ozenio i dobio dete i sve, pa sam i dalje tu, punom parom :smiley:

1 Like