BioShock Infinite

https://youtu.be/J_gEzOZKyE4

The setting for BioShock Infinite may seem even more fantastic and technologically advanced than Rapture, but it’s set in 1912, years before the events of the first game. In this adventure you play as Booker DeWitt, a disgraced former private detective who’s picked up a new case. Your goal is to find a young woman who’s gone missing and return her unharmed. The only problem is that she’s being kept on the flying city of Columbia.

In 1900, Columbia is unveiled as a symbol of America’s success as a nation. It floats around the world as a traveling World’s Fair, a marvel of human innovation. But an international incident involves the city and it turns out that the airborne metropolis is also heavily armed. A confrontation occurs, and Columbia disappears into the clouds. DeWitt’s lead in the case knows how to find Columbia, and how to find Elizabeth. The problem is that the city’s inhabitants aren’t that willing to let her, and her very strange abilities, just walk away.

Na ovom dijelu rade Ken Levine i ekipa sto pravili prvi dio,trebalo bi dobro da ispadne :slight_smile:

Sve je ovo super, nema promasaja sa ovom igrom, ali ima jednu opasnu manu - izlazi 2012 :frowning: :slight_smile:

Meni odgovara sto je tek 2012 :slight_smile:

Ma meni je frka zbog prorocanstva Maja o smaku sveta 2012, necemo stici da je odigramo :slight_smile: :smiley:

Hocemo, to ‘prorocanstvo’ kaze da ce sranje tek krajem godine :smiley:

Jao, nije valjda da verujete u te gluposti.

Malo sarkazma nije na odmet :wink:

Odlicne vesti. Jedino me zanima kako ce ovo povezati sa Rupture-om. Mora da ima neki link. Ne bi imao smisla da je 30 godine PRE Biohock keca bio leteci grad iznad Amerike :smiley:

Da još ovo nije Rapture. Nema veze ni sa Big Daddyjem. Sve izgleda realno osim što je u oblacima. Sve je nekako…obično.Inače mislim da je ovo onaj ‘‘pravi’’ Bioshock 2 koji su nam obećali a da su onaj BS2 samo na brzinu sprčkali da bi dobili malo $$$ za ovo.

Bs2 i jeste na brzinu sprcan radi uzimanja para, ali uzevsi u obzir da su ga stvarno sklepali na brzinu, nije lose ispao. Kazu za Bs2 ljudi da ima jako dobar mp, nisam probao jos uvek.

Gameplay demo video od 10 minuta:

Prvi Bioshock nikada nisam odigrao do kraja.Igra je objektivno veoma kvalitetna ali mene licno ceo svet nije privukao kao celina,a i narativnost mi nije odgovarala dok je sama igra zalazila u neke stvari koje se meni ne svidjaju i jednostavno prestao sam sa igranjem.

Ali ovaj novi Infinite,izgleda sjajno pre svega sa dizajnerske strane a nadam se da prica nece doticati neke stvari kojima nije mesto u video igrama.

Hehe, sviđa mi se trailer, najviše onaj zajeb kod one žene :smiley:

Da ne skrećemo sa teme, samo jedna poslednja izjava, Oni su jedva nešto preveli sa Majanskog jezika, a taj kalendar, koliko vidim, imaju ih više, svaki se završava tad i počinje novi, ne razumem zašto baš sad smak sveta? Pale narod :smiley:

Sudeci po ovom gameplay snimku,igra mi se cini kao da ce biti pravi hit.Prva dva dela nikad nisam odigrao do kraja,jednostavno mi nisu bili nesto zanimljivi.Prica se da ce igra izaci u toku 2012. sto se sigurno nece desiti,vec smo dobili desetominutni gameplay,dve godine pred izlazak igre,moja procena je da ce igra izaci negde u jesen ili mozda cak i leto 2011…

Ja bih voleo da bude sledece godine, ali gde god sam bacio pogled na release date, svuda je tba 2012, tako da sumnjam da ce biti ranije od prvog kvartala 2012.

Nema gameplay-a,ako ste to ocekivali,samo pricaju o igri.
YouTube - Bioshock Infinite: Building Game Worlds as Main Characters PAX East 2011 Panel (PC, PS3, Xbox 360)

https://youtu.be/Y_DSfjAdhlU

Ajde da malo ozivimo temu,igra ce da izadje sledece godine,trebalo bi u jesen,nista nije potvrdjeno,trebalo bi na E3 jos par informacija i videa da stigne…ovaj video sam stavio,jer je to najnoviji i jer je onaj odozgo obrisan.

Igra ce biti objavljena negde 2012

sada kratak trailer

https://youtu.be/mGkZUV85WJo

Can’t wait. Bioshock kec mi je jedna od najboljih igara koje sam odigrao u poslednjih pola decenije i ostavila je ogroman utisak na mene. Ne verujem da ce me Infinite bas toliko oduseviti kao kec ali ponovo ocekujem djavolski dobru igru.

pa pazi dvojka je bila definitivno bolja od keca barem meni. Nadam se da ce ovaj novi sigurno biti bolji.