BioShock 2: Sea Of Dreams


[SIZE=4]Release Date: 2/9/2010
Platforms:PC, PS3, XBOX360
Publisher: 2K Games
Developer: 2K Games[/SIZE]

Uskoro stiže i nastavak jedne od najbolje odrađenih igara ikad! Radnja nas vodi odprilike 10-tak godina posle dešavanja iz prvog dela, i ponovo zaranjamo u dubine Rapture -a!!!

Možete pogledati ovde i nešto detaljniju priču!

Naravno i nekoliko trailera…

**

**

Izgleda da se priča nanovo vraća pod more :frowning:

Pomislio sam da će se dešavati na mesecu, kako su neke glasine kružile. Čini mi se mnogo interesantniji setting nego Rapture 2.0

Gameplay video

evo pojavili se prvi review-ovi na Official playstation Magazine-u i Pc Gameru (novine a ne sajtovi). PSM je ocenio igru sa 93% sa opisom tops the original in terms of storytelling and combat." a Pc Gamer je dao 90% sa opisom “the mechanics that made the original BioShock such fun return, better than before,” i “it’s still better written than pretty much anything else out there.”. Igra za “narodnu masu” :smiley: bi trebalo da se pojavi danas-sutra

evo još nekoliko snimaka
https://youtu.be/DtX-MMbc8h4

https://youtu.be/2-nInbioFaM

Preskacem ma kakva god igra bila.I prvi deo je bio previse uvrnut za moj ukus.

I meni je tako bilo. Tek sam prvi deo presao pre nekih 2 meseca i ostao zapanjen… Ne znam sto mi se nije prvi put svidela. Cak sam je skinuo jer nije bilo ama bas nista da se igra pa reko iz dosade ajd da probam… Fenomenalna igre…

ja sam pre dva dana stavio prvi deo da se skida pa kada dodjem kuci cu da pocnem da ga igram a tek posle prelazim na dvojku

Mislim da je prvi deo najbolja igra posle Gears of War 2 na xboxu 360. Ali potpuno razumem zasto je izbegavate. To sto je sarena i maskirana u hibridni fisrt person / rpg shooter ne treba nikoga da zavara. Moze se reci da po bolestinama ne zaostaje puno za silent hill serijalom ili sta vec smatrate kao reper u toj kategoriji.

Bioshock je odlicna igra, iako, bar po mom misljenju, nije na nivou System Shock 2.
Igra definitivno nije za svakoga, ali su prica i atmosfera fenomenalni.
Levine je zaista majstor i odlicno se nadovezao na objektivizam Ayn Rand(prilicno je ocigledno odakle ime Andrew Ryan-u).

Nije mi se svidela prva igra,nisam fan igara tog tipa,mozda dam drugom delu sansu…

meni se uopste nije svideo 1 deo sumnjam da ce mi se svideti 2 deo

Obavezno igram drugi deo.
Prvi deo sam samo odigrao demo i nisam stigo da skinem celu igru.

Jedva cekam ovo, prvi deo je moja prva igra za box. :o

Hoce li se vise pojaviti taj bioshock 2 :slight_smile:

9.Februar

Covek je mislim nx xbox360iso.:smiley:

Čoveče, sećam se kad je prvi deo izašao, ja sam ga pucao na PC-u, bio sam fasciniran. Sećam se da je Miodrag Kuzmanović u Svetu Kompjutera ocenio Bioshock sa 99%!!! Elem, pošto sam izdao tastaturaše i prešao u redove konzolaša, a znajući da se približava drugi deo, skinem neki dan xbox verziju, pa nanovo udri. Čudna igra, bolesna, intrigantna. Igram drugi deo, 100%.

Mislim da cu preskociti Bioshock 2.
Igrao sam prvi deo i jako mi se svideo…Ali dok sam isao “dublje” u igru,nekako mi je dosadilo. I sada posle toliko meseci i dalje je nisam presao,upalio sam pre neki dan igru cisto da vidim da li ce me ponovo zainteresovati…Ali nista. Nisam mogao da se setim ni kontrola,a bio sam u sred neke radnje.
A i vrlo mi je zao sto je tako moralo da se zavrsi,bila mi je veoma interesantna igra.

BioShock 1 retka igra koju sam do kraja odigrao, ponajviše zbog priče, mnogo dobrog dizajna, creepy atmosfere i gameplaya. Videćemo šta “dvojka” donosi.