Biomutant - Official World Trailer

Stiglo kod Piste. Koga zanima 50€ disk. :smiley:

1 Like

Skoro je bio na razmeni, 3000 nalog, otisao odmah ! :smiley:

Razmenu naloga uopste ne pratim, ali fizicku kopiju mimo radnji do sada nisi mogao da nahvatas. Evo Istvan je prvi kod koga sam video fizicko izdanje po normalnijoj ceni. Posto je u radnjama 9500. :rofl:

pa to je ono sto sam ti slao :smiley: nego i to je podnosljivo kad vec dodjes do konzole sa fiskalnim i dve godine garancije :smiley:

99% igara je repetativno na ovaj ili onaj način tako da taj argument ne razumem uopšte. A Witcheru smo dali 90+ na konto veličine između ostalog, tako da je očito problem u samoj strukturi misija i dijaloga, nisu imali budžet da unajme bolje pisce i game dizajnere. Meni se i dalje jako sviđa sve što vidim u klipovima, tako da je možda neki sluačaj potcenjenosti u kritičarskim krugovima.

Slicno razmisljam i ja. Nedavno platinirao Valhallu, jbt jedna od zesce dosadnijih open world igara. Ne znas sta je veci smor, sama prica ili taj masivan svet pun manje vise repetetivnog kontenta. Itemi su nebitni (celu igru zavrsio sa base raven set-om), pola skilova je nepotrebno itd itd a opet dobije preko 80. :rofl:

1 Like

Šta misliš da Ubisoft nije lepo podmazao da igra bude nahvaljena i dobro ocenjena ? :joy:

Ne treba gubiti iz vida da je igra u sustini AA, segment trzista koji je skoro pa nestao. Takve su i reakcije – ima tu dosta zanimljivog i hvale vrednog, ali se oseca nedostatak budzeta. Bice zanimljivo videti kako ce im ici prodaja, jer nisu slucajno prakticno svi AA developeri izumrli.

2 Likes

Moguće ako je to ustaljena praksa kod većih izdavača, ali imaju prezentaciju da se nekako zabašuri suštinska repetativnost, i imaju veći budžet da odrade priču i skriptovane sekvence.

Veće je pitanje koliko je to nešto što radiš uopšte zabavno samo po sebi i koliko je dobro upakovano pa da imaš npr osećaj neke velike avanture. Npr super mario je repetativan, skačeš samo po platformama i juriš iste zvezde/mesece štagod… ali je svet beskrajno dobro dizajniran a gameplay classic.

Da ne pričam koliko je tek FIFA besmisleno repetativna, svaka druga igra je kulturno uzdizanje i oplemenjuje dušu u poređenju.

2 Likes

Ma, sve je to toliki abmormalni grind i svaka tekma toliko liči jedna na drugu, mislim jeste strava, ali u horor smislu. Navlakuša, obična…

U single player igrama makar imaš neki story i svaka je dovoljno drugačija da ti “kvalitativno” oplemeni gaming. Multiplejer igre baš su soul-destroying, pogotovu jer niko od nas nema šanse da bude neki sad tu pro-gamer, infuencer, strimer k**c. Strava osećaj što si bolji od nekog drugog luzera koji će pre ili kasnije shvatiti da postoje bitnije i lepše stvari u životu.

Jedino ima smisla ovo što @ninja radi u tom nekom socijalnom smislu, ako malo spojiš to sa nekim zezanjem i druženjem još i nekako, ali ovo neko loženje na pro-gaming, to stvarno ubija koliko je besmisleno.

1 Like
1 Like

Pirat na pcju čitavih 13.03 gba, naravno 60$
Ne kažem da ne vredi dok sam ne probam, ali da nije hypea bukvalno bi na trackeru prošao pored torrenta zbog veličine ko što i radim sa 99.99% indie stvari.

Imam utisak da je kritika nefer. Rado bih probao igru…

Pa da vidimo taj 68 rated kung-fu fable. :rofl:

13 Likes

Da, figura je odlicna s obzirom da jaci naslovi znaju imati losiji kvalitet od ovoga. Steta sto je steelbook eksluzivan za Atomic edition koji je 300-400$. :rofl:

Kriticki konsensus, na jednom mestu:

Kad ih je vec toliko kritika iskasapila mozda sad treba sacekati neku THQ rasprodaju, a mozda uleti i u gamepass uskoro. I dalje mi se igra i iz klipova ne deluje ni izbliza toliko lose, a svedjani obecavaju i neku next gen optimizaciju. U sustini, ne znam sta u ovom momentu moze da ih izvuce iz totalnog debitantskog fijaska, ali nadam se da ce da pokusaju nesto.

3 Likes

“Biomutant PlayStation 5 and Xbox Series X/S update announced | Eurogamer.netBiomutant PlayStation 5 and Xbox Series X/S update announced | Eurogamer.net

2 Likes

E super, možda me sada i natera ovo da je odigram.

Tesko. Igra je nedovrseno smece koje ce te smoriti posle 15 minuta :joy:

2 Likes

Na žalost Akiris je u pravu. Dao sam joj par sati čim je izašla ali nikako da klikne nešto.

1 Like