Biomutant - Official World Trailer

Ne znam Ŕta da očekujem od ove igre, gledam na storeu 16gb samo zauzima, nekako mi to malo za danaŔnje standarde.
Ne mora niÅ”ta da znači, ali opet mi to ne uliva poverenjeā€¦

Ovo dolazi u Game Pass 100% za koji mesec. I dalje ne vidim Ŕta se u igri promenilo od kada je izaŔla a nikakav konkretan gejmplej u ovom trejleru nismo videli. Možda je dodatno vreme od odlaganja neŔto donelo.

1 Like
2 Likes

Iskreno se nadam da nece pasti u nemilost kritike i zavrsiti sa 70 score-om, bas obecavaā€¦ super stripski smek i prelepa, iako oldgen grafika.

2 Likes

Da, i meni je simpatican naslov koji bi mogao biti hidden gem. Plus kombat je relativno solidan, neki mix DMC i Max Payne-a. :rofl:

Jedino sto mi bas bode oci je ovaj Fortnite font. :rofl:

Počeo sam da igra biomutanta :smiley:. Tek sam zagrebao, možda sat vremena ukupno. Grafika je oldgen definitivno. Videćemo kako će ići, igra malo sporije počinje ali se nadam da kada se malo izleveluje lik i uđe u Å”tos sa komandama biti i zabavnije. U svakom slučaju nije loÅ” početak

1 Like

Kako si poceo, zar ne izlazi tek 25?

Nema on nekog drugara insajdera? :rofl:
Neko je ovde vec pisao da igra naslov koji jos nije zvanicno izasao. Mislim da je bas on bio u pitanju. :rofl:

Da, to smo komentarisali kada je igrao Watch Dogs Legion nedelju dana ili vise pre releasaā€¦ :unamused: A ja cekao.

2 Likes

Iskreno ja pojma nemam kada većina igara izlazi. Meni se pojavi u library i samo pritisnem play :upside_down_face:

2 Likes

Da, nije X|S enhanced. Ako neko igra na series S, imace graficki najsiromasniji Xbox One build kroz backward compatibility?

Bogami, na ivici sam da ga pazarim:

3 Likes

Solidno sam zaŔao u igru, mislim da igra vredi i da treba probati ko može. Nema za sada neki vau efekat

2 Likes

@umnjak reci mi kako radi na SS-u? Do skoro si njega koristioā€¦ da znam za drugara. Jel radi u 60fps makar?
@robotnjik dobar ā€œletnjiā€ wallpaper :wink:

1 Like

Uh i ja. Cekam da me neko od vas odgovori. :grinning:

Iskreno ne sećam se, nisam imao nikakvu zamerku na fps. Da li je u 30 ili 60 radilo stvarno se ne sacam

Tanak je Umnjak na utiscima. Ja se nadao nekim informacijama cisto da opravdam pre-order. :rofl: