Biomutant - Official World Trailer

Moguce jer je early review verzija pa ako deli nalog sa Wahadom ne bi trebalo mnogo detalja da se iznosi dok ne izadje finalna igra.

2 Likes

Igra je trenutno $30 na argentinskom dućanu :grimacing:.

1 Like

I prvi put sam previše rekao😃

1 Like

Pa za par meseci će doći na taj nivo svakako. Možda čak bude deo Summer Sale rasprodaje.

Jasna prica, vise sam iz sale to rekao. :smiley: Ima po netu sada vec masa gameplay footage-a od raznih streamer-a, tako da koga zanima moze solidno da se informise o samoj igri.

Ma kakvi, 2199 pezosa a to je 2243rsd oko 23$ ako hoćete tačno :grin:

2 Likes

Ha, eto! Ja gledo neki gift code, znači još bolje.

1 Like

Zamisli još na popustu kada bude :grin:

1 Like

Shocked Oh My God GIF by Unbreakable Kimmy Schmidt

2 Likes

Slabo nesto popusti u zadnje vreme a bas sam napravio nalog :roll_eyes::laughing:

1 Like

Evo za sve nas kojima je trebalo nesto da nas natera da ne kupimo igru sutra po punoj ceni. :grinning:

2 Likes

E, steta, nadao sam se da moze ispasti sleeper hit.

Bitno da je CP dobio 90+. Ne verujem da je ovo slabija igra od one nakaze. :rofl:

Nažalost, ovo se ispostavilo tačno. Ne razumem zašto forsiraju veliki open world kada nemaju kapaciteta da ga urade kako treba. i ovde ne mislim na vizuelnu stranu sveta, nego šta zaista radiš ili možeš da radiš. Ako su zadaci dosadni i stalno se ponavljaju da bi se osećaj open worlda osetio, onda je to loš game design. Još gore, ako sve to što radiš ne utiče na igru ili se gubi motivacija.

Stvarno šteta, jer da su se sa tako malim timom fokusirali na manji svet sa boljom strukturom, em bi bilo izvodljivo, em bi donelo mnogo bolji rezultat. Ovako, ni tamo ni vamo, velik, zanimljiv i lep svet u kome je smeštena šuplja igra.

5 Likes

Slažem se potpuno. Nije igra loša ali bi trebalo da je manja. Najveća mana su razgovori, ima ih mnogo ali su zato glupi uglavnom. Verovatno su mislili ako implementiraju sve moguće elemente RPG da će igra biti savršena. Da je mapa manja, da ima malo manje komplikacija bila bi verovatno i bolja.

2 Likes

Pa dodro, vredi valjda 2200 pezosa :grin:

2 Likes

Ehh, kad bi ovi developeri čitali naše kritike, ja mislim da bi u sledećem peču ispeglali sve to i svaka igra bi bila savršena :joy:

Nisu to samo nase kritike nego konsezus skoro svih, tj vecine koji su vec odigrali igru. :grinning:

1 Like

Ma šalim se. Probaću je što kaže profa kad i sama cena bude primamljiva. Za sada čekam Returnal sledeće nedelje. Da vidimo to PS5 “čudo” :smiley:

2 Likes

Do kraja godine će doći u Game Pass svakako, pa ćemo probati :smiley:.