BiH Flash - Banja Luka - Phat LT+ 3.0

FLASH LT+ 3.0!

[SIZE=5]Uvjek svjezi, najnoviji i sigurni LT+ FW-ovi !!![/SIZE]

Potrebano Vam je flashovanje? Nalazite se u BiH a zelite igrati Gears of War 3? OD SADA ni to nije problem!

Nemesis flashing service nalazi se u Banja Luci i Gradisci. Osobe na tim podrucijma mogu dostaviti konzole licno dok drugi mogu poslati kurirskim sluzbama (euroexpress, Posta Srpske i dr.)




Svi koji su flashovali kod mene potvrdice moju strucnost i privrzenost radu s musterijama. Zadovoljna musterija je jedina moja satisfakcija i reklama!

Sve sta vas zanima slobodno me kontaktirajte na :

XBR Forumu - PM
email : [email protected]
mob. : 065/812-471

Zelio bih da se zahvalim :

Duschan - mentor, drug, prijatelj, tito - bez njega ovo sad ne bi radilo!
Studiovpc - Vlado je bio uz mene “day one” i objasnjavao i pomagao u svemu
Akiris - covjek s celicnim zivcima! Sva pitanja i nedoumice je rijesavao
M007P - :slight_smile: Mirko aka C4eva - tako ce odgovoriti i svaki put pomoci
robotnjik - covjek zaduzen za logistiku i paypal :slight_smile:
Son_of_a_Gun : you are the man!

Momci hvala Vam :beer::beer::beer::beer:

Cjenovnik :

Phat flash-ovanje : 50KM - za stalne musterije veliki popust i do 50%

**Ciscenje konzole **: 10KM - ukljuceno u cijenu flash-ovanja

NOVI XGD3 rezaci (ASUS crossflash u iHAS) : 80KM

Za sve druge informacije slobodno me kontaktirajte na vec poznati broj ili PM

Živio brate, sretno! :drink:

Ako ikad budem flešovao moj slim x360 čućemo se :smiley: A ako nekom bude trebala takva usluga preporučiću te :da:

Preporuka i od mene, seo u svoj helikopter, doso kod Nikole, i za ocas posla sredili 2 konzole. Co’ek je majstor :wink:

Certificate By Duschan :slight_smile:

Samo napred Nikola!
Videcu sta mi kaze raspored i pilot :slight_smile: pa da navratim na kafu,

Ma nikakav problem bro. :wink: Samo se javi na 2h ranije :slight_smile:

Zelio bih da pohvalim Nikolu zvanog Nemesis na odličnom flešovanju! Dogovorili smo se sve za 3 min a odradio je na najbolji način i jako brzo. Nisam ni dosao kuci kako treba :rock: Preporuka od mene

Mala napomena :

Nikad nemojte koristiti key koji dobijete od nekog ne provjerenog servisera koji je vec radio flash na vasoj konzoli!!!

Evo i razlog :

Dobio sam jednu konzolu i s njom key na usb-u. Momak se cenkao samnom da mu radim za manje para jer ima key. Naravno, meni to ne igra ulogu jer SVAKI put vadim key prilikom flash-a (ima jedan covjek koji ima 3 vrste tarifa - nova konzola, da li imas key ili nemas key a o cijenama i da ne pricam)

Elem, ja odradim po svom i dok sam cekao covjeka da dodje po konzolu nesto mi djavo ne da mira ja uporedim njegov key i onaj koji sam ja izvadio.

REZULTAT : nije isti key! u key info pise da je drive stock benq (koji mi je on dao) a kod mene je liteon tj. njegov drive je liteon!

Kad sam mu to pokazao i dokazao onda je nazvao covjeka koji je rekao “jbg ja se zbunio, sta ja znam kakav drive ti imas!”

Nakon toga sjetim se da sam davnooo trazio moj key od ljudi koji su mi prodali konzolu i flashovali na LT 1.1. Uredno su mi poslali key na mail. Naravno, nikad taj key nisam koristio. Nadjem ja taj key u inbox-u, uporedim ga s mojim…

REZULTAT : ista prica! Drive je ok, istog naziva ALI key ne valja!

Ja sam jos konzolu kupio od pravnog lica - sad da ne imenujem.

Da sumiram : pazite sta radite! Razlog davanja pogresnog key-a je da ocrne konkurenciju s tim kao “ma nemaju oni pojma, izbrisali su ti key, konzolu mozes baciti a mozes i poslati nama da je mi popravimo” a onda udare dobru cijenu. Dakle, WIN/WIN - ocrnili su konkurenciju i ostvarili extra profit

Pa ja sam ti odmah rekao da ne verujes, skidaj svaki put kljuc :slight_smile:

Ma da ali nisam znao da se rade ovako mutni poslovi… Sjecas se kad sam ti slao onaj “moj” key e pa taj je bio pogresan!

Nemesis radiš li sata hard diskove za slim?

Uradio sam par komada. Nestalo HDD-ova u shopu. Cekam da dodje pa da napravim par komada. Jel ti treba?

Čisto informativno,ako mi cijena odgovara i koje ubacuješ wd ili segate?

WD

Dogovoricemo se sve :wink:

[SIZE=5]Izasao je LT+ 2.0 za Hitachi drive![/SIZE]

Navodno Hitachi drive nije pogodjen dae.bin i silent update-om tako da se isplatilo cekanje :slight_smile:

Za sve koji rade “privremeni fix” AP 2.5 i XGD3 igara (silent update) pogledajte izmjenu u temi, koristice vam :

Privremeni Fix AP 2.5 i XGD3 igara (silent update)

**NOVOST :
**

#c4e <c4eva> creating nfo for 3.0, release within 24 hours, merry xmas everyone!

NAPOMENA :

[SIZE=5]Za sve koji su vrsili flashovanje na LT+2.0 specijalni novogodisnji popust![/SIZE]

Javite se na dobro poznati broj i dobicete sve informacije! Akcija traje od 26.12.2011 do 01.02.2012

Srecna nova godina, puno zdravlja, srece i blagostanja svima!
Nemesis Xbox Servis

Nemesis , imas isti televizor kao i ja.
Vidjecu za flash, mozda se javim.
Ne igram tako cesto Xbox 360, pa ne znam da li mi se uopste isplati da radim flash, ili je bolje da mi neko uradi RGH.

Juce sam nosio konzolu Nikoli(Nemesis) da mi stavi LT+ 2.0 .
Odlicno je uradio posao.
Svaka cast Nikola.
Igram NFS the run , i stvarno je dobra igrica.