BiH Flash - Banja Luka - Phat LT+ 3.0

pohvala nemesisu za flesovanje sve uradio za 30 min
molim neka neko prebaci u njegov oglas

Još jedna pohvala i od mene za Nikolu! Momak mi je sve lijepo objasnio i rijesili smo se za LT+3.0 Nemesiu hvala još jednom a za ostale : vidimo se na Liveu :stuck_out_tongue:

molim vas prebacite ovaj post u oglase
hvala

Odlično odradjen posao, moj Jasper je konačno flešovan sa LT + 3.0 !!! Još da uplatim xbox live i da uživanje bude u potpunosti!!! Sve pohvale za Nikolu (Nemesis)!!! Zaista profesionalno…

zamolio bih moderatore da prebace ovaj postu u Nemesis-ov oglas - hvala

Pohvala za Nikolu iz banja luke.

Pofurao sam mu dva boxa na fleshanje. Momak odradio vrhunski, jos otisli na cevape.

Takodje sam uzeo igara od njega, sve radi kako treba.

Moja preporuka, sa ovim momkom nema greske u saradnji…

Sve pohvale za Nikolu! :)))
ako nekome treba flashovanje ili bilo što drugo vezano za x360 servis, on je čovjek za vas! :)))
odradio mi je flashovanje u roku pola sata!
Sve preporuke !!!

Nikola je za svaku preporuku za sve u vezi Xboxa. Meni je flashovao konzolu na LT+3.0 za pola sata i zasad masinerija radi bez problema.

Uredno radi momak preprucujem ga svima :wink:

U ponudi su ASUS 24B3ST rezaci crossflash u Lite On x24 B (po zelji) i Verbatim diskovi! Sve informacije na PM

Evo da i ja pohvalim naseg Nikolu, zavrsio je konzolu jednog srednjoskolca (koji ce vjerovatno i od faksa da odustane zbog igara) u kratkom roku i sve vrhunski odradio. Tebra jos samo bubreg nisam pazario od tebe :smiley:

**OBAVJESTENJE :
**
Zvanicno, od igre Max Paine 3 sve igre zahtjevaju 2.0.14719.0 dashboard. LT+2.0 vise ne obavlja svoju funkciju kako je obavljao do sad i zato je potreban prelazak na LT+3.0 (instalacija 100% na HDD, topology file…)

Svi koji su kod mene servis i sad zele preci na LT+3.0 mogu ocekivati prijatno iznenadjenje :wink:

Pogodnosti za stalne musterije i za one koji ce to tek postati!

Zahvaljujem se Nikoli (Nemesisu) na flešovanju i šurenju xboxa (bio pun prašine i dlaka). Šta sve reći a da ne ispadne plaćena reklama!?
Čovjek rijetko pošten i iskren i maksimalno izlazi u susret. Istrpio sva smaranja, pitanja, odgode i ostalo (dalo bi se nabrajati). Sve preporuke svima u Banjaluci i široj okolini nema potrebe tražiti nekog drugog jer nema bolji (vjerujte probavao sam i kod drugih).
Drago mi je da sam ga upoznao i započeo dugu saradnju (ne boj se neću više biti baš toliko dosadan).
Žao mi je što se nismo malo duže družili ali bio sam sa ženom, puncem i punicom.
Puno sreće i uspjeha ti želim a evo i žena se zahvaljuje što sad u kući pored PS 3 ima i Xbox kao nezaobilazan kućni uređaj i hvala ti što si nam donio mir i red u kući.
I izvini što sam te više puta nesvjesno i nenamjerno za*****.

Od Nikole sam kupio przac za nove xbox igre XGD3 fino mi je sve objasnio u vezi toga tako da sada sam przim igre i stedim pare nego da uzimam od drugih. Igre rade kao da su orginal. Zivio Care!

heh živio! kupi ti njemu pivu!!!

Eo i ja da ga pohvalim shto mi je omogucio milion hedova koje sam nabr’o na maks pejnu :smiley:
svaka chast stari,popio kau u oblizhnjem kaficu,za po sata flash gotov!
pozdrav!

Ikakve šanse za Jtag u Banjaluci?

Za sad jako tesko. Imam jako puno obaveza pa ne mogu stici a i tesko je nabaviti kvalitetnu opremu za rad. Ne bih pocinjao to raditi a da ne bude maksimalno pouzdano

Uradio kod Nikole fles prije par dana…

Sta da kazem, covjek odradio posao boli glava, prezadovoljan sam!!!

Svaka prepruka!!!

VAZNO OBAVJESTENJE :

Kod dobavljaca je nestalo rezaca Asus 24B3ST! U zadnjem email-u navodi se da ih vise nece nabavljati jer imaju 24B5ST a oni nisu podrzani za crossflash

Molim sve zainteresovane da se javi na PM jer imam jos par komada na stanju a za kasnije je upitno da li ce ih biti i da li cu nabavljati

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Jos jednom odlicno obavljen posao, vrlo brzo i povoljno, jos sam dobio i pokon. Sada krece sibanje po live, vidicemo da li je to bio pametan potez :slight_smile:
Svaka preporuka za saradnju
Zivio Nikola :beer:

PS.Najbolja reklama je zadovoljna musterija (no homo) :smiley:

ne znam kako čovejk radi, ali znam da je pošten do kraja …
neki dan smo se čuli i pošto je moja konzola prilično nova i datumom proizvodnje i dashb fino mi je objasnio da za tu varijantu nema nikakvo pametno riješenje i da čekam … inače neko drugi bi jedva dočekao da razvali konzolu ako ništa da vidi može li …
pozdrav