Bezicna tastatura + mis combo - KOJU KUPITI?

Ljudi treba mi predlog za bezicnu tastaturu i misa u kombinaciji zajedno

Imao sam Microsoft Desktop 6000 v2 kit ali mi je tastatura ispustila dusu, bem li joj sve po spisku, a nisam u zivotu imao udobniji komplet, mis do duse radi ali me tastatura iznervirala…

uzeo sam za sada logitech mk270 kit, ali ljudi bre nemam PALM REST na njemu, ubise me zglobovi kad kucam

merkam Logitech MK520 ali bih najvise voleo MK550 model, koji apsolutno nigde ne mogu da nadjem, budzet za sve je do 50e

ajmo saveti, ako moze i slike ili link do proizvodjaca

Slobodno zaobiđi mk520. Tastatura odlična miš katastrofa, em je mali pa dođe ko neki hibrid normalnog i laptop miša, em je na jednoj AA bateriji koju bukvalno guta. A i guma je sva nikakva. Jeste da se meni znoje dlanovi poprilično ali opet ovako da nabubri guma ko da sam je kiselinom polivao pa to mi se ni sa metiljavim gigabyte combom nije dešavalo

pa zato i kazem da me dusa boli za ovaj MS komplet, nesto prekida tastatura, sad menjam kanale na ruteru da vidim da nije bre do njega majku mu :slight_smile:

Ms je uvek imao iznenađujuće predobre komplete, šteta stvarno. Meni pre ovog kompleta bio neki gigabyte koji mi je bio predobar a i jeftin je bio baš, međutim posle pola godine levi klik počne da otkucava komp ko dupli klik, nekad i tripli. Slao na reklamaciju nekoliko puta, popravljano, dobijao novi komplet ali uvek se bug vraćao. Istekla garancija i fino pod sekiru otišlo sve :smiley:
Ova logitech tastatura je odlična a za miša ja sad definitivno idem na bloody. V5 uzeo drug i stvarno je STRAŠAN iako relativno jeftin kad se poredi s logitechom

znas sta je najgore, sto ja ne mogu da nadjem ljudsku tastaturu da je bezicna, ok mis mogu da nadjem bezicni koji god hoces, to je smesno, ali naci ljudsku tastaturu to je vec za****no…

Nadjoh logitech wave ali polovnu, ona je odlicna i vise nego odlicna, ali sad da uzmem nju i misa izaci ce me na kraju kao MK710 komlet od logitecha vise nisam pametan. jos polono “neko pip’o” hehehehe, ajde moze da se opere ali nije to to

a ova MS, ne znas kako je udobna ufffff, i sad odjednom niko kod nas nema niti jedan MS proizvod na stanju, a kod nas sam vec uzeo 2 kompelta, jednu sam prodao druagru radi mu vec 4+ godine, jasu je deca svaki dan, meni crkla ova koja je koriscena sveukupno godinu dana… STRASNO!!!

i ajde daj mi predlog samo za tastaturu bezicnu, nije mi bitan proizvodjac, samo da ima palm rest i da je udobna

Ne mogu ni ja da budem pametan majku mu za tastaturu a ni za komplet evo sad gledam emmi,uspon,atom,pcpractic svuda je ponuda manje više ŠIT. Što ne bi pogledao preko? Mene ako pitaš ja se i dan danas kunem u 13 godina staru belu žičanu CHICONY koja je baš robustna i ima fino ispupčene tastere a ne ko ovi danas ped3erluci te ne znam slim ko ova logitech nije uopšte široka, te ravni tasteri, nigde tog palm resta o kom ti pričaš i još vrhunac idiotizma izbacili likovi onaj desni klik taster koji ide između desnog alta i ctrla a ubacili mi mrtvi FN i kojekakve multimedijalne skraćenice ko da sam na laptopu.

zato sto preko niej frka da se, nadje, najblize mi je Nemacka, ali sve je DE Layout, e to je *****o, meni treba US raspored tastera, a da uzmem sa onim njihovim karakterima pa ne pada mi na pamet…

na kraju cu morati da odem licno i da isprobam kako koja lezi u ruci pa polako

da je zicana znao bih odmah, ali prc kad ja hocu da sam zavaljen pred TV, nemam ja klasican sto i monitor

Chicony imam i ja heheheh, samo crna, nego znas sta je crnjak? u ovoj MS unutra je Chicony sve :slight_smile: i crklaaaaaaaaaaa

Auuu zaboravio sam totalno na taj lokalni patriotizam, meni iskreno ni sa našim layoutom ne odgovaraju a kamoli još oni švapski jadi a sa tačkicama i kružićima. U pravu si 100%, ništa dok se ne proba kako leži u ruci. Ne znam stvarno šta bi ti predložio i srećno sa kupovinom ali ovaj mk520 slobodno preskoči to znam :smiley:
btw Chicony roditelj :smiley:

ma bre sad sam u jos vecem rebusu, upravo rasturam MS, ima ona da proradi ufffffffffffff

ovaj za Wave tastaturu mi se ne javlja na kupndu sto ima, da mi se on javi isao bih na kombinaciju ta Logitech Wave tast + A4TECH Bloody R7A bezicni mis…

u protivnom ako za to ispalim, onda lepo skupim pare i uzmem Logitech K710 komplet i a u pm

Kupih Logitech Wave tastaturu, sad jos da stigne pa da je operem lepo hehe, i da narucim ovaj Bloody mis, samo me kolje cinjenica sto ima svoju bateriju, kaze max 500 punjenja… A ovako traje baterija mesec dana, ako je za verovatni onda je ok ako nije bacicu ga prerano

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

UUUUUUUUUUUU ova wave predobra na oko, sličan dizajn ko MS, nek bude i izrada i nema frke :smiley:
A to za baterije nisam znao jbg, morao je imati neki catch čim je ovakav miš po 2-3 hiljade :smiley:
Evo drug kaže da mu baterija na bloody R8A traje po 3 dana tako da to “mesec” dana uzmi sa rezervom :smiley:

sve zavisi koliko i za sta se koristi, ja samo ovako za gaming jok :stuck_out_tongue: Ali mi se svidja dizajn misa heheh btw narucih ga, 2990 u gigatornu neka akcija bio je 3590 valjda…

sad samo da stigne sve pa neka traje koliko hoce za 2990 dinara se isplati hehehe

Ma taj moj pajtos ne gasi bukvalno payday2 na pcju pa verovatno zbog toga. Znam da mi je pokazivao da imaju neki preseti za fps i rpg, osetljivost svega i svačega, manji recoil, programabilni tasteri pa valjda ima i on/off switch majku mu :smiley:
I mene ubija to čekanje, pogotovu što sam u engelskoj dok sam bio se razmazio da dostavom u roku od 24h. Zadnji put kod nas uzimao lemilicu sa limunda, javio čoveku pmom i smsom da šalje na podatke sa sajta a on mi posle nedelju dana šalje pm i pita kako da mi šalje. Ja mu dao negativnu kad je stigo paket i onda me limundo suspendovao na određeno. Kao protiv pravila je. Stoke svakakve na sve strane, nije za nas e-trgovina života mi.

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

pa samo to cekam, za misa me vec zvali iz gigatrona da je poslat i da stize sutra…

to sta ima slicno od softvera znam, ali meni je to nebitno jer cu ja da ga korisitm za windows hehehe, igram na 360 gamepadu sve… tako da ono, ali bar volim da imam full size misa, a ne one ostale bezicne koji su nekih minijaturnih dimenzija kao jaje da drzim u ruci, a cena maltene ista, bar znam da sam uzeo koliko toliko ok misa. Gledao sam i Logitech miseve, za ono sto valja treba izdvojiti 5k din i vise, a opet ne izgledaju impresivno nista, jbg zicanih ima za mnogo manje… ali mosa kad sam ja pred TV udaljen 3 metra… proslo je vreme sedenja uz astal :stuck_out_tongue:

Ja pogledah još par reviewova ovih skupljih modela bloody mišonja što ih ima i kod nas i malo malo govore ljudi kako njim menjaju logitech g9 i ne znam koje sve gejmerske modele i svi noviji imaju ovaj moj problem da im se oljušti plastika nagrize guma itd.
Bruka bre šta prodaju za 50+ €.
A to za tv verujem ti ali ja sebi taj luksuz sa 32" ne mogu da priuštim :frowning:

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

stigao reponja, ne da ovo lepo lezi u ruci nego milina… Mislio sam da je tezi ali jok, taman ona odgovarajuca tezina niti tezak niti lagan. Kvalitet izrade me zadivio za ovog prozivodjaca, zaista cudno jer neki modeli mngoo boljih firmi rade mnogo gore za mnogo vise para…

Jos nisam stigao da instaliram softver i da sve lepo podesim, za sada cisto probao samo



Znao sam da je predznak smaka sveta kad sam se uverio da je a4tech poceo da radi kvalitetnije periferije od logitecha xD
Ja još neko vreme neću uzimati zbog milion drugih izdataka ali izgled mu je perverzija. Čak i drug reče da su pre neki da pustili firmware s kojim logo može da blinka u plavoj i žutoj pored crvene

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

softver podesen ali ja ne vidim nigde plavo svetlo, ima ovo da se menja ali onda menja i modove shotova, tipa na zeleno po nekoliko puta kliken misem kad pritisnem hehehe… crveno je defualt, ali mi se svidja on the fly dpi change namestio sam kako meni godi, sad imam minimum za Photoshop, totalno lagano u 100-400 dpi manipulisanje cetkicom u PS, milina :). Maximalno sam staivo 2200 dpi, a drzim ga redovno na 1800. Max je 4000 ali tu bre leti sve ode mis ne vidim ga heheheh

Super izgleda i ona, nisam nikad rasturao te ergonomske i zaobljene, jel se i kod njih enter shift space itd drze na onim oprugama koje pogineš dok vratiš?

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk