Battlefield vs. Call of Duty - FIGHT!

na svim mogucim forumima se piskara kako ce bf3 biti bolji od mw3 ( sto i hoce najvjerovatnije… ) al bf3 nema ono sto prati cod serijal, nema ono nesto da te drzi do rani jutarnji sati. zna se da ce mape i broj igraca biti smanjene na konzolama. meni zanima koliko ce biti mape smanjenje, da se ne desi da 2-3min trcis po mapi, trazis n ekog, a snajper te ubije, pa ti ponovo…

Hahaha, nema ono sto te drzi do jutranjih sati, bice da ne znas da igra BF. :wink:

jarane igrao sam sve gdje se proljeva krv i crijeva, i nema do Cod-a :cool:

Blago tebi. :slight_smile:
CoD je postao najvece djubre u FPS zanru !

zavisi ko sta trazi od fps-a…

ako ti treba usminkan fps, grafika do jaja, imas killzone3
ako si jadan, noobcis, bez imalo skilla, ako ti treba sa mozes spotat protivnika sa pola mape, pa pucat po onom trokuticu, ima Bc:bf2

da je Cod fps koji donosi najmanje novina, jeste, al i dalje ima gameplay koji ekipa voli.

Killzone 3 je katastrofalno ocajan MP, sve sto je valjalo u KZ2 su syebali.

Pazi cim ti nazivas BC2 igrace jadnim, noobovima, znaci da ne znas da igras to.

CoD ti donosi najveci autoaim, zato ga i igras verovatno. :wink:

Opet MW3 vs BF3 :headbang:
Ja cu da igram obe igre,i verujem da ce biti dobre,a koja ce biti bolja,znacemo tek u novembru… :wink:

Ma smesno mi je vise da citam ovakve gluposti i pljuvanje po BF serijalu od ljudi koji ili ga nisu uopste igrali ili ne znaju da igraju pa hate-uju. :slight_smile:

cod4-oko 300h
kz2-oko 500h
bc2-ok 300h
mw2-oko 300h
bo-400h na ps3, 100h na box
kz3-200h

ovo su sati provedeni u igri, tako da nema potrebe da pricamo o skillu. ako nekome treba da skill da u bc2 spota protivnika i da puca po crvenom trokuticu, bez da vidi protivnika, onda ok…

nemam namjeru da se spustam na nivo djece i raspravljam, al iz iskustva igranja fps-a, mogu da kazem koju.

Da otvorimo ovakvu temu posto je ocigledno preko potrebna, da se svi lepo olaksate…

ja nemam potrebu da se “olaksavam”, niti da bilo koga ubjedjujem u nesto…

ocigledno je doslo do nesporazuma u komunikaciji izmedju mene i Bob-a…

i nije mi bila namjera da hejtam bf, niti da velicam mw3, sto se jasno iz mog prvog posta vidi…

ovde se vidi drugacije:

ako si jadan, noobcis, bez imalo skilla, ako ti treba sa mozes spotat protivnika sa pola mape, pa pucat po onom trokuticu, ima Bc:bf2

evo ja se prvi ne slazem sa ovime, jer nije tacno, kao sto bob rece u COD ima mnogo velik autoaim a u bc2 recoil te kolje u najvece i pucanje je znatno teze…

@Studio a nama “fudbalerima” nesto pricas :slight_smile:

Elem,uvek ce mi biti drazi BF,cak sam uzeo i original BC2 kao prvu igru za 360,ali naravno da cu igrati obe igre.COD verovatno vise zbog kampanje,nego bilo cega drugog.

a sa druge strane ja se slazem sa samim sobom, jer sam natukao prilicno vremena u spomenuti bf…

i ne vidi se nista drugacije, vec daj malo truda si pa citaj post, kada vec zelis da polemisemo.
Opet cu se osvrnuti na moj prvi post u kojem spominjem bf3, post zbog kojeg je ova polemika i pocela, JASNO se vidi da ne hejtam bf, dapace, kazem da ce biti bolji.

Djakza otvori i za fudbalere, postalo je kad ne mozes protiv njih pridruzi im se

Dargar, prvo si velicao bf3 ali si posle nazvao noobovima bc2 igrace, sam si se omaknuo

i stojim iza toga…

u bc2, tacno se sjecam, puska m416 ( recoil minimalan ), uz ispaljivanje rafale, sa pola mape mozes killati, u kombinaciji sa spotanjem, kao stvoreno za noobove…

i opet ne citas, nisam velicao, vec rekao da ce najvjerovatnije biti bolji. Iz par videao se ne moze donositi zakljucak da ce nesto biti bolje i losije, samo se moze pretpostaviti…

Nije sija nego vrat :wink:
iz mog nekog iskustva znam da je u codu pucanje krajnje olaksano, na bf nesto teze ali i realnije… iz videa koje smo gledali na e3 se lepo vidi da su grafika i gameplay u bf3 na mnogo boljem nivou nego u cod mw3, mw3 gameplay i sama grafika je ispoliran mw2 i bo u kombinaciji… u ostalom ja znam da cu obe igrati

slazemo se oko jednoga, grafika je bolje, samo meni licno u MP-u grafika nista ne znaci, vazniji mi je gp… ne znam da li si igrao kz3, isto graficki usminkan, al zbog silnih detalja, padanje framerate-a unistava igru kada se na malom prostoru nadje vise ljudi. Tako da iz toga razloga mw3 dajem blagu prednost ( zagarantovani 60fps-a, naspram 30fps-a u Bf3 ).

Naravno da se obe igre kupuju, kao strastveni fps igrac, koji nije opterecen fanboyizmom, bio bi lud da obe igre ne probam, pa koja bude bolja, ceka je vise stotina sati vrtenja u Box-u :cool:

ako ti se da, pogledaj ovaj video, tano se vidi padanje frame rate-a u kz3

Vec postoji ako se dobro secam. :wink:

Ma CoD je mnogo bolja igra… Ja lično tvrdim, naigrao sam se Black Ops-a na xbox-u, a i Bad Company-a na PC-u… BO nema onih dosadnih trenutaka kada lutate po mapi tražeći protivnika… Jeste BC2 ima bolju grafiku i destrukciju, ali po meni ništa više… Posle par nedelja igranja me jaaaako smorio… Dok u BO imaš zombije, “samostrele i noževe” (ne znam kako se tačno zove mod) i još dosta toga… Ipak je nekako za opuštanje mozga igra, dok je BC2 previše timski orijentisan, ako nemaš s’kim da igraš nemoj ga ni paliti uopšte…