Battlefield V izlazak pomeren za 20. novembar

The release of Battlefield V has been pushed back to November 20th, 2018, DICE has announced.

The game was originally given an October 19th release date, but has been delayed to give the development team additional time to “make some final adjustments to core gameplay,” according to DICE general manager Oskar Gabrielson.
“You have told us that you are seeing an increased focus on squad play come through, you are also feeling the difference in our revamped player movement and we are getting a lot of positive feedback for our improved weapons handling,” Gabrielson explained. “You’ve also spurred us to make some meaningful improvements to the core gameplay experience, including adjusting the gameplay tempo, improving soldier visibility and reducing player friction.”
The planned open beta for the game will still take place on September 6th.

Valjda beta ostaje za poÄŤetak septembra.

Hm, i wonder why :slight_smile:

Smirilo me sada ovo odlaganje. Mada, koliko igara ću prelaziti na X u oktobru, ovo mi je čak i dobro došlo…

3 Likes

Pa zato su I odgodili. Igra je odavno u Gold statusu, sto znaci da se diskovi odavno stampaju, ali nisu racunali dance RDR toliko da utice na narudzbe.

Mislim da im je ovo dobar potez, ali vrijeme ce pokazati.

Ima neki promo za ea access manje od 5$? Da se proba beta.

Ma ako ima za par dolara pa i ranije :smile:

Preload ostaje za sve?

1 Like

Kasnije, za jedno 2-3 dana :grin:

1 Like

Jel moz se downloaduje sa accessom? Ne mogu ga nadjem.

Stalno me vrti da kupim ea, a imam vec.

Citam da svi skidaju sa accessom

Probaj u pretrazi na sajtu da nađeš drugi, ima ih dva koliko sam ja video…

Nece nijedan. Videcu posle sta se dogadja. Negde citam 04.09. A opet mnogi downloaduju sa ea accessom bez pre-ordera.

Pise sve samo ne citam. Mada mi nije jasno kako dwnld sada neki.

If you are an Origin Access (Premier or Basic) or EA Access subscriber, or if you’ve pre-ordered Battlefield V, you get up to 48 hours early access to the Open Beta and can play on September 4.

Evo ovako. Sa mog naloga nisam mogao da instaliram, nemam gold (tj imam preko share sa drugim nalogom).
Kada sam usao na taj dr share nalog koji ima gold, uspeo sam da instaliram.


Ajde da probamo :grin:

2 Likes

Uh kako ti zavidim. Skinuo sam betu i ÄŤeka se 06.09. da se startuje.

Ima bug sa spawnom.
A i kako uzeti oruzje? Blokirano je da se uzme novo, a ne pise sta treba uraditi da se dobije.
Ne znam, graficki bf1 deluje mnogo lepse. Ovde mi previse boje za ww2.

Skidam kad stignem sa posla!
Mada ću probati sada sa remote intall opcijom.