Battlefield V izlazak pomeren za 20. novembar

Očajno radi i biće ovo camping simulator… Samo malo staneš u neki mračak i nema šanse da te neko vidi… Ostalo, šta znam, nisam previše zadovoljan za sada

BF1 je svetlosnu godinu ispred.

Nadam se da je install počeo!

1 Like

Prvi utisak je baš očajan… Ovo je COD BF5, oružje ništa posebno… Za sada očajno izgleda a da ne govorimo o tome koliko očajno radi…
Ono što mi se sviđa, dodali su da može da se čuli i trči.

Ovo sam video vezano za modifikacije klasa i baš mi se svidja ideja. Znači da nismo više vezani striktno za jednu klasu, već se može modifikovati malo da bude raznovrsnije. Koliko sam video postoje field station opcije da se na bojištu uzme neki dodatak, koji inače nije po deafualt-u vezan za odredjenu klasu.

1 Like

Sada sam malo dominirao tenkom, ali kada nestane municije, moraš nazad na dopunjavanje…

1 Like

E ovo je već malo bezveze. Zamisli bitka u toku, pršti na sve strane, a ti ladno rikverc na pumpu ili u skladište po municiju. I tamo dok se dopunjavaš žviždućeš omiljenu melodiju, a u daljini se vidi vatromet :slight_smile:

To od mene neće videti, ostavljam tenk na licu mesta, pa ko želi neka ga voza na dopunu, ionako sa svim sredstvima koja ga mogu uništiti, životni vek će mu biti prilično kratak. Kada se istroši municija, nakačim na njega eksploziv i ostavim za veverice da utrče unutra :slight_smile:

Sto vise igram deluje sve mi bolje. Jedva cekam full zbog svog oruzja.
Ne znam, lepse i intesesantnije mi bilo da ostanem bez municije pa da ti saborci daju municiju.

Iritira me jedino spawn, navika da imam tim po mapi.

1 Like

Sredjen je vec. Sada sljaka kako treba.
I radi upgrade oruzja

Gledao sam juče par klipova i ovo deluje opako dobro.

1 Like

Dobar je ovaj spectator spawn.
Sto se tice oruzja, videcemo kako ce biti sa upgrade, vidim da tek tada moze da se uzme bajonet.
Iritira me kod airborna kada neprijatelji nose bombu sto se vidi kretanje iste. Malo gubi draz.

Upravljanje avionima duplo lakse nego u bf1.

Nije lose generalno. Ne treba zaboraviti da je ovo beta. Resice se dosta bagova.

1 Like

Danas kreće beta i za nas koji nismo early access :slight_smile:
Ako ima zainteresovanih da pegla u društvu na PS4 neka se jave.
Ja večeras startujem.

Skida se i kod mene. Mozemo opucati veceras zajedno :grin:

Sjajno, BF je mnogo bolji kada se igra u timu.
Za svaki slučaj PSN je Zoxrule.

Evo ko hoce da vidi moje prve 45min od kada sam upalio igru, u pocetku sam dosta traljavo igrao dok nisam sve pohvatao, tako da ne zamerite na ne tako sjajnom igranju, vec kasnije kad sam uso povatao sam kontrole i bolje igrao, mozda ce biti jos:
Share, like, sub,…

1 Like

Juče prva partija i 3 ili 4 na listi u pobedničkom timu :slight_smile:
Okačiću sliku kao dokaz.

Sjajno su uradili igru i baš mi je legla. Za dva sata igranja odradio sam i onaj bonus koji se radi po koracima, iako to nisam ni planirao, došao je prirodnim putem :slight_smile:

Ono što sam mislio da će mi smetati - hroničan nedostatak municije, nije ispao toliko naporan. Generalno ako se igra napadački/agresivno, konstantno će ispadati municija i od protivnika koje ubiješ, a može da se uzme i njihovo oružje. Jedina stvar koja mi smeta je moment kada zagineš. Bolje da su dali instant odustajanje od borbe i čekanja da neko dodje i uradi oživljavanje, nego ovako prodje vreme i gledaš kako se koprca lik, a tvojih saboraca nema kilometrima unaokolo.

Zaista nema FPS-a kao BF. Juče za dva sata, dve sjajne situacije koje ostaju u sećanju.

  • snežna mapa, centralna C lokacija, ulećem u zgradu sa likom iz odreda i peglamo po protivnicima sa sprata, za 10-15 sekundni, ostali smo sami jer su svi oko nas izginuli. I dolaze neprijatelji, njidje podrške. Ostaje on sam da puca, a ja mu čuvam ledja na stepeništu. Izgleda su mislili da je ostao sam i pohrlili na gore, dvojca su odmah pali, a ja ostao praktično bez metaka u pušci. Treći krenuo da se penje i mahinalno sam krenuo u nazad i stisnuo duže za čuučanj, kada ono moj lik se baca na ledja i drži oružije izmedju nogu (kao u akcionim filmovima) i čeka protivnika. Bilo je vau i u tom trenutku dolazi i teći lik i dobija poslednje metkove iz puške i par iz pištolja. Dalje je zgradu tresao njihov tenk, ali smo preživeli do dolaska našeg tenka i podrške, taman sam pokupio municiju od ova tri lika što sam ih maknuo :slight_smile:
  • gradska mapa - peglam sa još tri luda lika u odredu i pred kraj stalno borba opet oko C tačke u gradu. Lik iz odereda uzme tenk i krene da kruži oko zgrada gde je lokacija. Nije mi palo na pamet da će da uleti kroz zgradu na lokaciju, a još manje protivnicima. Trenutak kada prolazi kroz cigle i uleće pred 5 protivnika skupljenih na gomili je epski, on puca iz topa, a ja iz mitraljeza. Pali su instant sva petorica, a mi zaradili preko 1000 poena :slight_smile: Imao sam osećaj da su sva petorica kada su nas ugleda rekli u isti glas ooooo shhhiiitttt, nisu stigli ni da zapucaju od iznenadjenja :slight_smile:
8 Likes

Skinuo bf5. Veceras posle sljake da isprobamo.

Može, ja sam generalno slobodan večeras. Sreća pa je petak :slight_smile:

Tako dobro opisano da bih odmah upalio BF i zvao te da igramo :slight_smile: Ono sto je lose sto sam izgubio slusalicu :frowning:

A verujem da cu veceras da vam se pridruzim bar malo, posto je rezervisano vece za devojku i film :frowning:
Pitam se da li cu ikada naci devojku sa kojom ce mi biti draze blejati nego igrati ps4 :joy::joy:

Jel bf5 crossplatform?

1 Like