Battlefield : Hardline je 900p na PS4, 720p na XO


[COLOR=#e03800]Battlefield Hardline developer Visceral Games has confirmed resolution details for the PlayStation 4 andXbox One versions of the upcoming cops-and-robbers multiplayer shooter. As was the case with Battlefield 4, the PS4 edition will output in a higher native resolution than its Xbox One counterpart.[/COLOR]
<iframe id=“twitter-widget-0” scrolling=“no” frameborder=“0” allowtransparency=“true” class=“twitter-tweet twitter-tweet-rendered” allowfullscreen=“” title=“Embedded Tweet” height=“0” style=“box-sizing: border-box; border-width: 1px; border-style: solid; border-color: rgb(238, 238, 238) rgb(221, 221, 221) rgb(187, 187, 187); max-width: 99%; min-width: 220px; margin: 10px 0px; padding: 0px; display: block; position: static; visibility: visible; border-radius: 5px; box-shadow: rgba(0, 0, 0, 0.14902) 0px 1px 3px; width: 500px;”></iframe>
The [COLOR=#e03800]PC edition of Hardline may end up looking the best, however–at least for gamers with beefy rigs. Check out this post for a full rundown of PC-specific features and functionality.[/COLOR]
Hardline launches soon, coming to [COLOR=#e03800]Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, and PC on March 17. For more on the title, check out GameSpot’s previous coverage and some images in the gallery below.[/COLOR]

https://twitter.com/VisceralGames/status/574683419226980352

720 na XO, 900 na PS4? Pa na kojoj rezoluciji će biti na 360 i PS3? 360 ili 240? :smiley:

Vrv ce da bude isto 720p (i na X360 i na PS3) ali sa nekim bednim teksturama.

720p u 2015oj godini je neprihvatljivo, pa dokle vise…

dokle god budete gledali rezoluciju i gustinu trave a ne gameplay

Titanfall, halo koji ima uzas grafiku ali bolji gameplay od 90% ovih na****nih filmova tipa order ili ryse koji se posle 2h na kraju svodi na xxxxyb kontrole…
A te igre izgledaju odlicno a u igrama ides samo pravo, ne mozes da se vratis u nazad ili da odstupis sa striktbe putanje

Sent from my iPhone using Tapatalk

To je Sony platio da igra radi u manjoj rezoluciji na Xbox One…

Daj, ne zezaj, nemoj mi navoditi remaster igre. A Titanfall… Jbt, ja sam i zaboravio da je to izaslo prosle godine. Pricali kao killer app za XO, a fazon, da li ga iko i dalje igra? Rece mi ortak da je procitao negde da ga na PC-u igra 1000 ljudi u celom svetu.

Ti sve citas i slusas a ne igras ni Jednu MP igru.
I cod igra dnevno 10 miliona ljudi, pa sta to znaci, da je najbolja ikada?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Misliš, nintendo i Steam su se udružili i podmitili EA da bude lošija igra na knzolama? I Iluminati su među nama, sve nešto mislim da se modovi ponašaju neobično, a Obama je vanzemaljac sa planete Xyz, a došao je ovde da pokrade ceo svet, da bi nakupio za njih najdragoceniji resurs, čokoladu. I Srbiju uništava Haarp, dok nas hipnotišu pomoću aluminijuma u izduvnim gasovima iz aviona…

@Lampard, obično bi se složio sa tobom, ali u ovom slučaju naprosto ne mogu. 720p u 2015 zaista jeste neoprostivo. Kakva god da je igra, ne bi smela da toliko muči hardver konzole da bi igra bila prikazana u 720p. Ni ovih 900p na PS4 nisu fenomenalni, ali makar nije standard koji je zastareo pre 5 godina.

svaka cast,igracemo i mi nekad full hd 1080p igre,za jedno 2-3 god samo polako :slight_smile:

Ne, ako je MS bio kriv za AC unity koji je ocajno radio na PS4, onda je sada Sony odgovoran sto ce novi BF da radi u 720P na X1… Prosto matematika :smiley:

Ma naravno. Sad je red da Sony bude krivac, pa će onda MS da bude kriv što je Bloodborne u 30fps, nakon čega će Sony biti kriv što je TR2 u 900p, i tako u krug.

Pa zar ima jos nekoga tu?

Edit: Po meni jesu krvi Sony i MS… Prosto mogu da kazu “Nama ovaj proizvod ne ispunjava standarde i samim tim ne moze da bude na nasoj konzoli”. I posle neka EA bije glavom o zid…

Ma da, ima, Nintendo, Steam, Ubisoft, EA, SE, Ouya, možeš bilo koga da ubaciš u taj začarani krug zavere. Možeš i Tomu da ubaciš, mada je pitanje da li zna šta je šta.

Pa logicno da ce raditi slabije na XO, ne treba tu nikakva teorija zavere. A kako je to proslo, verovatno nisu mnogo hteli da zrtvuju detalje a ipak i da bude unapredjen engine odnosu na BF4? Ipak to sve ne objasnjava trece pitanje: koji vam je pa se toliko uzivljavate u console wars? Kao da vam tetka radi u microsoftu/sonyju :smiley:

Po prici sa neta ljudi koji su beta testirali kazu da je igra identicna BF4-ci, i da cak u nekim djelovima izgleda i losije… Manja igra, sa manjim mapama i manje ljudi na njima, sa istom grafikom a radi losije…

Zar nije beta na XO radila u 900p? Jel ste vi sigurni u ove tvitove?

Paaa ovo je Visceralov oficijelni twitter, jedino ako se oni ne ze*ebavaju, u sta cisto sumnjam… Objavljeno je takodje na skoro svakom gaming sajtu.

Ako je i BF4 radio isto na 720p na One-u i 900p na PS4, kojim cudima su se ljudi nadali da ce Hardline biti u 1080p na istim? Ja kad sam rekao da smo videli “plafon” ove generacija sa Shadow Fall-om, ljudi me opljuvase…