Battlefield 3 now free on Origin as part of ‘On the House’ promotion

Sad sam uradio ovo bas cu da vidim sta ce se desiti kad se pojavi error :slight_smile:

Edit

Da potvrdim da ovo radi

Jao totalno sam zaboravio na Pc-u mora preko browser -a da se igra majko moja ubije mi zelju da igram dok najde server , zar nisu mogli ko svi normalni ljudi da ubace server search u igru na sve to silovase me nisam ja brate vise za pc gaming omatorio sam :smiley:

Kakav browser? Koja je to fora?

ma preko battlelog-a trazis servere i mod koji oces da igras,situacija je haos serveri prepuni nema servera sa vise od 2 mesta slobodna strasno…navala samo tako

@^^

Poznati BattleLog :smiley: mora preko njega isto vazi i za BF4.I mogu reci da je velika glupost.

Pokrenes igru on ti otvori prvo broweser skines plug-in baci te na batle log tu odabers server neki i join preko browesera da i ja nemogu da verujem ali kada budes sam video smejaces se gluopost nevidjena shvatas da nemas meni i igri znaci sve je preko browsera i singplayer i multy rolf ko je to izmislio treba ga streljati ja znam da na x360 je igra radila normalno.

Koji debilizam. Mislio sam da postoji normalan search gde trazim servere… fucking EA.

Neznam da li je EA mesao prste oko toga samo nemam zelju da igram igru dok nadjem server smorim se , obrni okreni nista bez konzola neka izgleda ruznije ali barem nemam ovo cimanje svaki cas sve ide glatko :slight_smile:

Da li je moguce da je toliko tesko da se nadje server?

vrlo tesko :smiley: pogotovo ako nas je vise,nzm ni da li ce biti moguce prvih par dana

Ajde za guzvu i nekako, ali za sistem kako su napravili igru za pc…

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/p417x417/1239413_1419407311648825_1868840855_n.jpg

Ooo jbm ti Origin i EA i njihove raspale servere! Ceo dan ne moze da skine igru vec se diskonektuje na svaka 2 minuta. Ona skripta radi posao ali ukoliko se diskonektuje pre nego sto ga sifra restratuje, download se ne pokrece automatski. Tuga jedna.

Meni radi ona skripta lepo svaki put posle restarta krene automatski dl nzm sto tebi nece

Sinoc konacno uspeh da skinem prokletinju, i rekoh ajd da probam. I samo cekam da krene igra, kad vidim da treba preko battleloga, majku im ***** što moraju da komplikuju večito? Na Xboxu je to makar odrađeno kako valja: imaš Menu i idi gde hoćeš. Gotovo. Kakav battlelog, kakvi bakraci. Makar nece biti dosadno :slight_smile:

ORAO92
dodajte ako hocete da igramo malo :slight_smile:

2 dana skida i na 40% je! Ako ubrza vidimo se u ponedeljak :slight_smile:

majmunski1 dodajte me

Skinuta igra, dodajte me, Blejac09. Inace, hocete da napravimo neki XBR platoon?

Takodje skinuo igru sinoc pocelo da pici 1mb DL i nije mi prekidalo uopste

Moze slobodno sto se mene tice :slight_smile:
Ko je skinuo igru veceras da se okupimo malo sta kazete ? :slight_smile: