Battlefield 3 now free on Origin as part of ‘On the House’ promotion

skinuta…samo kasnije mogu da se prikljucim…

Kreirao sam platoon, XBR Elites, poslao sam raznim ljudima invite. Potrazite platoon preko search-a.

Usao sam u platoon fora je sto sam morao da ga najdem glupo je na orginu sto ti odma ne izbaci da te je neko invitova-o kao npr na steamu sto radi.

btw evo ga da nejurite vi :slight_smile:

Gledam malopre prepuni serveri jedva nadjok neki da igram malo :smiley:
I ocajan sam nmg da se pomerim a i nzm dosta stvari tek sam poceo.Zanima me samo kakve su ono antene sto postavljaju po mapi pa piste nesto :smiley: haha

Onu jednu veliku antenu, na mapi Caspian border, sam srusio slucajno. :smiley: A ni ja nisam bas neki vrhunski igrac ali lako udjes u fazon. Samo previse snajpera ima ali dobro, tako je u vecini MP FPS igrama.

P.S. Nemoj neko slucajno da se zali na embelm platoona! :wink:

Meni je crkla graficka, pa sada imam integrisanu, inace bi i ja igrao sa vama :smiley: Ali sto se tice Caspian border kao mape, nisam je voleo na x360 zbog malog broja igraca… Inace, na toj mapi sam preterano dominirao sa helikopterom :smiley: Pilot i dobar kopilot mogu mnogoooooo da dominiraju tu… Inace, ako se skupite u nekoj zescoj kolicini, mozete to i da snimite :smiley: Cisto da i mi ostali vidimo kako izgleda to ludilo :smiley:

Serveri su prepuni, mape prepune, ima ljudi koliko hoces. Kupuj grafu i upadaj. :wink:

Jel i dalje ima ovo na Orgin-u…? Sad ste i mene zarazili pa da probam i ja da se ubacim… :slight_smile:

Sto se tice helia Jovana bas hoce :smiley:
NmY ima ja mislim jos :slight_smile:

Ima skidaj :slight_smile:

Noshahr canals 64 lika i kada im daju tenkove ja neznam gde se nalazim ono je ludnica gotivna mi je mapa strasno najbolja mozda po meni samo kada vidm tenk na njoj znam da cu biti Jbn :smiley: fora je sto pola od ovoga nije bilo kada sam igrao igru na x360 znaci izgubim se na mapi sada ovo je prvi put da igram bf3 na pc-u ali je totalno drugacija igra od one za 360 znaci nebo i zemlja u velicini igre samo.

Malopre smo Demon i ja igrali tu mapu ali je bilo NO TANK ALLOWED. I lik se nadje pametan, udje u tenk i krene da kida. :smiley:

E da zna li neko kako se salje INVITE za igru ja sam mozda glup ali nemam opciju invite to game?

Ovo se zove letenje :smiley:

add me : shenol35

Add me: Kl3pt0m4n14k

imas na originu friends prozorcic,izeberes koga oces od prijatelja da invitujes tako sto ti iskoci mala plave strelica kad stavis mis na njega…

Pise invite to game ali mi neda da kliknem na njega nemoze nesto bledo…

probaj onda dok si u igri da otvoris origin prozor,ako ti je enable-ovan,ako nije ides na settings pa nadji enable origin in game

Nece ni dok sam u igri a kako to da nadjem da ga eneble preko orgina nema to?