Battlefield 3 now free on Origin as part of ‘On the House’ promotion

racunajte i mene takodje…
BeastModeSRB

Au poludecu na svaka 2 minuta error i moram svaki cas resume download :mad:
Btw dodajte me StellaRossaCH

Isti problem. Zato sam batalio skidanje na neko vreme. Probacu opet veceras. Inace, ja sam Blejac09.

A jel nmg posle 3 juna da skinem ovo jer ako nastave da budu ovako optereceni serveri sumnjam da cu stiici da skinem ovo jer prekida svaki cas.

Koliko sam razumeo, bitno je da pocnes da skidas igru, dok je free period. A kada ces zavrsiti skidanje igre, to nije bitno.

Ja sam trenutno na 75 posto za 4 sata ce mi skinuti ako bog da :slight_smile: , prekine na svakih 10min :frowning:
Ko skine neka se javi :smiley:

Blago tebi, ja sam na 17 posto. Stavio sam sinoc da se skida, diskonektovalo me i celu noc PC je bio ukljucen bezveze. Origin je nevidjena glupost.

E ne javljajte se ja sam na 7% :smiley:
Kad bi mi skidalo bez prekida zavrsilo bi za 8 sati

Akiris sada nesme da se javi njemu skinulo jos sinoc lucky bastard :smiley:

nema stajanja mora straza ispred ekrana,logorovanje nema druge 42% ali nisam oka skinuo sa monitora…

43% od sinoć sa pauzama :slight_smile: Šta da se radi, kada ljudi navale :slight_smile:

Sad nesto razmisljam dal ima neka skripta il nesto tog tipa da ovo automatski ide resume posle error-a :?

haha takodje brate nema druge :slight_smile:

80 posto…

Ima, aLX mi je malopre nesto pricao o tome. Baci mu PM.

Nije tu trenutno.
Pa jel imas ti to sta ti je rekao napisi ovde svima treba :slight_smile:

EDIT
1000-ti post
Evo za sve po jedno :beer:

Meni skida full brzinom konstantno, nije nijednom prekinuo :slight_smile:

Послато са LT30p уз помоћ Тапатока

@echo off
:loop
start Origin.exe …
timeout /t 360 >null
taskkill /f /im Origin.exe >null
_goto loop

_

Kopiraj u notepad, sacuvaj sa .bat ekstenzijom, stavi u origin folder pored origin.exe, izadji iz origina i startuj skriptu. Ovo 360 je vreme posle koga restartuje u sekundama. Samo stavi da te automatski singinuje, posle toga ti odmah pocinje dl.

Courtesy of aLx. :wink:

Nisam iskoristio ovu skriptu jer se ceo dan zezam sa projeknim radovima. Probacu kasnije.

Momci kako napredujete?

100 posto kod mene KONACNO lol

35% :drunk:

23 posto kod mene i upravo me je diskonektovao.