BATTLEFIELD 2042 (AOW, Portal, Hazard Zone) (MT)

Тек кад покренем стари БФ схватим колико ми недостају стара табела и поени и све.

2 Likes
1 Like

Bilo bi zanimljivo da Sony kupi Dice, nista se ne čuje godinu dana i kao No men sky krene sa update :grin:
Ah pusti snovi …

Pa nije logično da ih uzme ms kad ima acti

Izasao update,veceras lovimo prvo mesto na novoj skor listi

2 Likes

Jebote sta smo docekali, najavljuju 2 meseca scoreboard koji je opet sranje ali ajde kao da izlazi nova ekspanzija sa 4 mape, 20 oružja i 5 vozila😅

1 Like

Svi su pljuvali Premium edition i sada kada je izbacen svi kukaju kako nema kontenta…Oce ljudi dzaba dlcove eto nam sada.

1 Like

Ne da nisam kukao nego sam obožavao premium :smiley:

A ima milion primera gde se i tzv. live service lepo primenjuje.

Ovde je problem sto uzmu 60$, kazu da je live service a onda izbace osakaćenu igru bez contenta a ono što ima je blago rečeno loše. I onda ti kao update reklamiraju jebeni scoreboard….

2 Likes

Ma hebeš update kada cekam vec 30 minuta na igrace u lobiju. Igra je mrtva :confounded:

EDIT: Sve ukupno 1h proveden po lobijima danas i 20 minuta igre 2vs2 u Rush modu jer nije uspeo da se napuni za 16vs16.

Nisam igrao poslednjih mesec dana igru, ocekivao sam nizak broj igraca ali ovo…ovo je i bukvalno neigrivo :weary:

Upali crossplay ide instant :grinning:

Ja sam proteklih dana mogao naći partiju bez problema (PC/Crossplay). Nisam ni ja igrao jedno 2 nedelje. Malo mi bilo degutantno da igram kao ruski vojnik. Generalno mi se nije igrao ni jedan fps, ali pokrenuo sam da vidim update, i igrao sam malo pre toga.

Eto scoreboard je tu, sadrzi sve informacije koje smo zeleli, doduse neke redundantno, ali okej.

Sve u svemu, minimalne promene sa obzirom da je proslo 5 meseci od releasa.

Ja pola jutra pokušavam, ali ne mogu da nadjem meč nikako.
Mada je i meni degutantno da igram kao americki vojnik.

Uključen mi je crossplay

3 Likes

Nesto mi taj crossplay ne lezi :sweat_smile: Nismo svi na istom i onda mi u glavi kada napravim kill: “To je zbog aim assist-a” a ako me upucaju: “hebeni mis i tastatura” :rofl:

I onda mi se igra svede na konstantno flenkovanje i izbegavanje direktne borbe pa postane relativno brzo dosadno :slightly_smiling_face:

3 Likes

E, kad je ovaj napustio bf onda Jbg :smiley:

Ljudi ja malopre igrao na Xboxu jel realno da je uradjen downgrade grafike igra izgleda uzasno na XSX

1 Like

Nije radjen downgrade, nego si ti igrao na high end PC-u od 4k eura.

Ozbiljno, pogledaj na netu, igra je uvek bila ovako “ruzna”. :slightly_smiling_face:

Cudno mi je jer smo Shamso i ja usli u game i bukvalno u istom momentu pita on mene i ja njega sta je sa grafikom.

Hm, malo sam pogledao po netu, nisam nasao neku zvanicnu informaciju da su nesto menjali.
Meni i dalje uzasno radi na Boxu, tako da sam samo na PC-u sto te igre tice.

1 Like
1 Like