Batman: Arkham Knight

Potpisujem ovo. Meni po default-u se u BF4 nista nije videlo, igraci su mi se utapali sa okruzenjem, sa braon zidovima, sa zbunjem… Kad sam podesio bukvalno sam progledao, ali to ne umanjuje cinjenicu da Battlefield 4 izgleda odvratno na xo u vecini vremena u poredjenju sa ps4(video sam uzivo obe igre).

Hvala :slight_smile:

Dosta smo derailovali temu :smiley: da se vratimo na suštinu.

Ovo sam i ja primetio na mnogim gameplay snimcima. Master Race is Waterproof! :smiley:

Pu, pretece me za 5 minuta :smiley:

PC Master Hydrophobic Leather !W!

Hi hi, user score 1.5 na metacriticu, al vole ljudi da udaraju keceve kad nesto ne valja :smiley:

Evo da se javim sa malim updateom. Igra radi donekle dobro, dok se ne sedne u batmobile. Posle toga nula bodova. Tako da, priznajem da sam pozurio sa hvalospevima, i mozda nekome ulio laznu nadu da igra radi. Mislim ako cete izbegavasti batmobile i zazmuriti na jedno oko i zanemariti povremeno stucanje, igra moze da se igra. Ali tesko se ovo moze nazvati igrivim.

My deepest apologies :smiley:

sa ovim problemima, prva recenica u igri dobija deeper meaning :smiley: this is how it happened, this is how batman died.

Jbg sorry što sam bio malo grub, ali takav sam kada sam u pravu.

You know how I roll :smiley:

Nadam se da će pečovima to popraviti, mada kako god, ja ću ga igrati na konzoli :slight_smile:

Ja sam na konzole pobegao davne 2006 upravo da bih izbegao ovakva smaranja. S ovom novom generacijom se situacija donekle priblizila pc sceni po kolicini problema i neoptimizovanosti, ali jos to nije ni blizu toliko strasno ko na master race masinama. Sa svakom novom igrom, novi merry-go-round problema i beskonacnog troubleshootinga.

O krekovima i da ne pricamo. Kako se to vama isplati ja ne znam. Bolja rezolucija i mozda bolji frejmrejt? Svako ima svoje prioritete, i guess.

EDIT: auh, skoro pa jubilarnih 10 godina konzolitisa! :smiley:

Sad mi je jasno zasto nema reloaded-a, pa ceka da ispeglaju Batmana :smiley:

Sto se tice rain textura, na videu se jasno vidi da na PC-u ne pada kisa za razliku od konzola.

Ne može tako lako da se probije Denuvo zaštita, zaštita koja pravi most of the problems kod ovog naslova.

Ipak sam bio u pravu da ih je uebao ovaj Dr-Mr :smiley:

Evo da ne budu pc korisnici usamljeni, imam i ja problem, mada drugacije vrste – download ove igre na ps4 traje saaaaatima. Namestao sam i DNS i MTU, no dice.

Vec sam spreman pilece noge i ochi gustera da navatam negde ako ce pomoci.

Ali ipak moze :slight_smile: Ako je 3DM uspeo kod DA: I, sto ne bi mogle mnogo starije grupe?
Stvarno sramota sta ucinise od igre. Jos velika vecina ne pominje ni pricu ni likove ni gameplay, ma udri samo po neoptimizvanosti :smiley:

pa realno prvo sedanje u batmobile je pre nego shto se bilo shta desi u igri pa niko ni ne moze nista da kaze o igri :smiley:

PSN servers FTW!

Nije mi jasno gde idu PS+ pare… Zbog toga pre igranja i skidanja nečega na PS4 isplaniram kako da potrošim dva dana dok dočekam to :smiley:

Čim sam namestio open DNS download mi ide pun gas…

Sent from my D6603 using Tapatalk

Potvrdjeno : http://wccftech.com/batman-arkham-knight-runs-900p-xbox/

Na zapadu ništa novo.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Kad budu najavili RDR2, ta izreka sa 900p na XO ce dobiti veci znacaj … :smiley:

“The Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural.”

Imao sam u planu da kupim igru s obzirom da je Denuvo zaštita u pitanju i da se ne zna kada će krek. Ali sada ne nameravam, bar dok ne reše sve probleme oko optimizacije i svega ostalog, što će sigurno potrajati 2 meseca. Ovo mi je najiščekivanija igra dosad, i baš sam mislio kako će ispasti super, a totalno sam se razočarao. Inače main story traje svega 10h, tako da ko se nije razočarao u optimizaciju i grafiku, razočaraće se u dužinu igre. Verovatno se sa side questovima može izvući bar 15h, ali je po meni i to veoma malo, s obzirom koliko dugo prave igru, verovatno će kroz DLC sadržaj da dodaju još par sati u narednih šest meseci.

Po ovome mi Season Pass ima sadrzaja za jos jednu igru, uglavnom evo, ne izgleda lose, vredi:

Earlier this week, we announced the Season Pass for Batman: Arkham__Knight. While the story of Rocksteady’s Batman:Arkham Trilogy will come to a close on June 23rd, we are excited to continue telling stories and delivering more content to explore and play through in the 6 months following the game’s release. We’ll be building more narrative, more missions, more challenges and more characters and vehicles that we want players to experience, even though they didn’t fit into the storyline of Batman: Arkham__Knight.

We’ve heard from our community that you want more information on what we’ll be delivering in the Season Pass. While we aren’t ready to unveil every aspect of the content we’ll be developing, we would like to share more detail now to give you a better sense of the scope of the Season Pass.
**
Batgirl: A Matter of Family

An all new prequel story expansion in an entirely new location where you play as Batgirl for the very first time in theArkham series - check out the first render of Batgirl.

[B]The Season of Infamy

Play as Batman in all new story missions featuring legendary super-villains invading Gotham City, with new story arcs, missions and gameplay features.

[B]Gotham City Stories

Play as Batman’s key allies in narrative missions extending their storylines, from both before and after the events inBatman: Arkham Knight.

[B]Legendary Batmobiles with Themed Tracks

Drive the most iconic Batmobiles from Batman’s 75-year history, on custom-built race tracks, each themed to that Batmobile’s specific era. Every Batmobile will be drivable across every race track.

[B]Crimefighter Challenge Maps

Engage in a series of new challenge maps utilizing the unique play styles of Batman and his allies.

[B]Character Skins

A variety of skins from across the eras for Batman, Robin, Nightwing and Catwoman. As we fully ramp up development on the Season Pass, we will be sharing even more details on each monthly content drop. We hope you enjoy playingBatman: Arkham Knight as much as we’ve enjoyed making it.

WB Games**[/B][/B][/B][/B][/B]