Batman: Arkham Knight

Ok, ti si na gubitku. Ali baš zbog te mračne atmosfere sam ti i rekao da je probaš, jer mislim da ti se može svideti, iako nije postapokaliptična igra :smiley:
Batman nema supermoći, tako da po meni ne spada u superheroje, nego u neku vrstu heroja. Ali baš zbog tog mračnog sveta se ne primeti da je on ustvari neka vrsta “superheroja”. :slight_smile:

Ko zna, mozda se vratim originsu i predjem ga do kraja. On mi je ok bio onoliko koliko sam ga igrao, cini mi se 3 bossa sam drmnuo. Inace atmosfera i postavka su mi super, narocito u originsu, ali eto nesto mi kod tih questova smeta :smiley: ali svijet u igri mi je skroz ok, zbog njega sam mu i dao sansu.

u sine ceo serijal otkida na mesto…

Secam se izasao Arkham Assylum, dolazi durgar kod mene u 14h na poslu, subota, zatvaram krenuo sam kuci, e sta ima, nista evo idem da igram novog Batmana ajd kod mene, ajde…

Do 1h nocu smo igrali i presli celu igru :smiley: znaci u CUGU hehehehe

Posle sam ja isto uradio sam kad je izasao Arkham City, e jbg za Origins vec nisam tako, presao ga za 2 ili 3 dana :P, ali igrao sam posle i DLC-eve za sve…

Tako da moje ushicenje za novi je nemerljivo normalnim skalama :stuck_out_tongue:

dok npr, eto meni Assassins Creed postao smoran, od treceg pa na ovamo jedva ih igram, ali jedva, krenem pa batalim pa krenem pa batalim i tako…

Evo idem sad da igram Unity :stuck_out_tongue:


Mogao bih samo Batmana da igram koliko je dobar. :smiley:


U dosta review-a skoro svi se zale na batmobile :slight_smile:

@aLx @studiovpc evo skuckao sam nesto… ostavio sam ovdje jer mi bezveze otvarati temu za ovo, al’ ako je pogresno mjesto, nek neko pomjeri. Nemoj da se neko smije :stuck_out_tongue: amaterizmu koji slijedi :

Dakle origigi slika sa neta :


Mogao sam ovako da napravim i bilo bi svakako dobro :


Izgledalo bi ovako na pozadini :


Medjutim, za slucaj da neko pozeli ( mada ne vjerujem ) ovo za regularni wallpaper, malo sam ovo “sredio” da izgleda koliko toliko normalno ( amaterski ).


Dakle evo link za DL ako se neko zajee pa hoce da skine : http://i.imgur.com/2nKGSPR.jpg
Rezolucija je 2560
1440 btw

Edit : kritika je dobrodosla, mjenjati se moze lako

Odlična slika, podržavam da se stavi na forum, jeste da Witcher nije dugo tu, ali je po meni bolje češće menjati, na tipa mesec dana.

samo shift + f5 deco i imate novi wall

morao sam da mu promenim rez crni, jer ne radi lepo u 1440p, bezi mnogo u stranu vidi se samo pozadina bez njih, i na 1080p sad se ovaj desno slabije vidi, ali ok sta je tu je bolje nego pre :stuck_out_tongue:

Hvala :slight_smile:

Jos 8h i idemOOOOOOO, jbga malo vise, tacnije sutra posle 15h kad dodjem s posla, najradje bi ostao doma kao zub me boli :smiley:

Inace evo i od mene screenshot :beer: :


Evo odmah kupljen i instaliran legendarni Season Pass:


@Akiris sta kazes, jos mal-l-l-l-l-l-OOOOOOOO :beer: .

Inace bas se ne secam, tacnije ne pamtim ovoliki hype za nekom igrom kao za ovom :party:.

fx8350
8gb ram
7870 Sapphire OC edition 2gb











Aj udji u podesavanja i napravi ss :slight_smile:

Pa ovo je jako dobro.Ocekivao sam da bude dosta zahtevna al sasvim lepo ti radi na solidnoj konfi :slight_smile:

100 posto si mislio da lazem, aj sad priznaj :smiley:

Inace podesavanja su kao sto vidite - dosta jadna. Texture resolution je samo low i normal, e sad bem li ga da li ima high ako imas za to karticu.

Jesam svega mi … :smiley: Ocekivao sam i 2-3 strane grafickih podesavanja sa dosta AA i ostalih gluposti kad ono … :hm

Cekaj jel pod shadow quailty i level of detail nema neki very high ili ultra ? :slight_smile:

vidis da nema strelica na desno samo na levo. ovo je max, sto ja imam ponudjeno. e sad mozda se neko javi sa jacom masinom da potvrdi da ima high i ultra

VIdim,al bolje da pitam otkud znam malo mi je cudno to sve :smiley: Stvarno igra radi nerealno i neocekivano dobro :slight_smile:

Inace cudi me da nema ambient occlusion …

Izgleda da samo Akirisu igra radi dobro, ma kakva podešavanja ima :smiley: još na grafičkoj koja je ispod Minimum Requirements :stuck_out_tongue:

Pa bem li ga radi. Treba sad i klip da vam snimim? [emoji1]

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Ma jok opušteno. Ortak igra na 270x, drugi na 980, ostali imaju grafičke između te dve, niko nije rekao da “radi” svi kažu da više ne radi nego radi :D. Pogotovo kada se zađe u grad i počne da vozi Batmobile.

Čak je ovaj sa 980 prestao da igra dok ne izađe patch, jer kaže, da je nepodnošljivo u trenucima. Btw obojica su HC PC gameri tako da…

Evo kako dobro radi na kompu koji je overal jači od tvog:

Da dodam, osakaćena podešavanja u INI fajlu, 720p, poslednji AMD drajveri. Znači ista konfa samo bolja grafička + OC procesor (i možda više rama) na SSD-u.