Baldur's Gate III

Meni iskreno nije zao ako ce da trpe igraci koji poseduju Xbox konzole i cela jedna populacija gamera jer neko dete igra Fortnite na S-u i bas ga briga za neki tamo split screen u Baldurs Gate-u.

Samo treba da olabave sa 100% parity. Nije da split-screen na S nije moguć, samo je Larian kasno počeo na tome da radi a konzole im svakako nisu prioritet. Verovatno bude u nekom trenutku.

3 Likes

To je ono sto svi traze vec duze vreme od MS-a koji nece da popusti jer stiti svoju jeftinu konzolu.

I najispoliranija igra ima bagove, posebno ove veličine.

1 Like

Na početku su govorili da je ispolirana, ali kodovi za recenzije su stigli 3 dana prije izlaska pa se kasnije ispostavilo da baÅ” i nije. Po ovim podkastima Å”to sam ja sluÅ”ao a i Jaseon Schreier je napisao da je treći Act poprilično polomljen bio.

Taman dok stigne na konzole da pohvataju odbegle bube i ispoliraju malo.

2 Likes

https://x.com/larianstudios/status/1724835018793451957?s=46&t=0dk2SkP4ZHqzThKNo-pOpQ

4 Likes

https://x.com/larianstudios/status/1725200049179607123?s=46&t=0dk2SkP4ZHqzThKNo-pOpQ

2 Likes

Konačno i na Xboxu, i već prvi gamelplay na series s, igra godine :smiley:

2 Likes

Baldurā€™s Gate 3 ā€˜Isnā€™t Going to be on Game Passā€™, Insists Larian Boss

ā€œWe made a big game, so I think thereā€™s a fair price to be paid for that, and I think that that is okay. We donā€™t charge you any micro-transactions on top of it, so you get what you pay for. Upfront itā€™s a big meaty game. So I think that should be able to exist as it is. This is what allows us to continue making other games,ā€ Vincke says.

1 Like

Docice on u GP u jednom trenutku. Cim krene da pada prodaja eto ga u katalogu i sa 10% popusta za pretplatnike. Mark my words.

Drugim rečima MS nije ponudio dovoljno celiki dzak da dodje u Game Pass.

Hajpali ga u GP neosnovano fanovi. Nisam siguran da je Microsoft uopŔte probao da ga stavi tamo.

1 Like

Ma da. Fantaziraju ljudi. A gamepass je sve losiji iz godine u godinu, ako izuzmemo 1st party. Za Microsoft je uspeh sto je BG3 uopste izasao, zbog problema sa S-om.

1 Like

LoÅ” je samo ako te ne zanimaju igre koje stavljaju u ponudu. Meni je recimo ove godine jako dobro doÅ”lo Å”to su Wo Long, Lies of P i LaD Gaiden day one s obzirom da sam ih namjeravao kupiti čim izađu.

4 Likes

LoŔiji jeste možda ali i dalje najbolja ponuda Ŕto se tiče pretplatničkih servisa. Ne znam zaŔto bih izuzimao first party.
Jasno je da velike, superuspjeÅ”ne igre neće biti ni na jednom servisu jer se ne isplati.

Ja ove godine 35 odigranih igara sa Game Passa, tako da se meni isplatio definitivno.

2 Likes

Ja nijednu pređenu igru sa GamePass-a ove godine, a plaćam ga svaki mesec :joy:

2 Likes

volim

1 Like

Ne znam Å”ta da obriÅ”em da bih ovo instaliraoā€¦ Pakao