Atomic Heart Gameplay Trailer

Za tebe je Crash 4 i poslednjih par nivoa, naravno Timed da ih igras :sweat_smile: Na onom Cortex Casle nivou sam izgubio ukupno 101 zivot od toga 95 u tih poslednjih 15 sekundi nivoa koje trebaju da se predju :joy:

2 Likes

odigrao naravno. Mislim da sam imao preko 30 smrti na poslednjem levelu

1 Like

Cist si amater. Da se ne lazemo. Mesecima da bi bio prvi pa se onda jos ovde hvalis. @jahalang0112 profu i mene je bilo sramota u tvoje ime :pleading_face:

Ja sam cista dominacija ekstravagancija :smile:

Au. Je l’ realno da su ljudi ovoliko prsli

Hahahahaha isto ovo moze da se napravi i za Call of Duty i/ili bezbroj drugih igara/studija.

1 Like

A sta kazu, sanse nema ovo 20 minuta da gledam :grin:

jel opet Russia bad, amerika good? :nauseated_face:

Ma gomiletina nebuloza, ima neku skroz polupanu logiku. Primera radi - dešava se u SSSR-u = ruska propaganda. Ruski developeri, koje je finansirao random lik koji ima veze sa Gazpromom = čisto zlo. Imao je i neku analogiju sa Wolfensteinom, tipa kao kad bi se BJ Blazkowicz borio na strani nacista. Nisam ni ja odgledao ceo video, uspeo sam jedno 3 puta da se posvađam sa monitorom do 10. minuta :joy:

kakva paranoja :joy:
u kakvom svetu zivimo ne bi me cudilo da stalker 2 proda 50 miliona primeraka :grin:

3 Likes

Zasto uopste i serujes taj video?? Samo da bi poceo politicku raspravu na gaming forumu?? Likovi koji prave ovakve klipove ne znaju da naprave zanimljiv content da bi privukao publiku pa ajd da pljune po nekom… Jer to je uvek popularno…

2 Likes

Vidi se iz thumbnaila da je video krš.

Elem, prelodovao igru, jedva čekam da vidim ovo na ekranu.

4 Likes

Ja ne mogu sebi da dozvolim da igram ovu igru, sorry.

Izlazi isti dan kao psvr2.

2 Likes

Brat Fajber 21.02.

2 Likes

A 21.og izlazi, onda ipak dan ranije. Ali ne isplati se početi.

Fun fact Atomic Heart je prvo trebala biti prvo VR igra. The more you know.

To neje razlog da se ne otvori video i lupi dislike :sweat_smile:

2 Likes

Lupio bih ja dislike ali čini mi se da kad vršiš bilo kakvu interakciju sa tim kanalom, više mu pomogneš nego odmogneš.

Nisam pogledao video osim malo na preskoke i pogledao sam mu conclusion na kraju pa me iznervirao. Ajd da je rekao ja neću kupiti nego on meni govori da ne kupim i šta još da radim.
Još kad pročitah dole komentare gdje ljudi podržavaju. :angry:

Inače, Like a Dragon: Ishin izlazi isti dan kad i Atomic Heart.

Napadaju igre sa svih strana :grin:

4 Likes
4 Likes

Taman.