Atomic Heart Gameplay Trailer

Mislim da niko nije postavio, ali meni je ovo pobjednik Gamescoma:

3 Likes

Nisam siguran. Znam samo da izlazi za sve konzole (uključujući i prethodnu generaciju + PC), i to krajem ove godine.

Meni djeluje kao mix nekoliko igara, prevashodno Bioshock, Fallout, uz onaj komunistički šmek iz Stalker igara :smiley:

Piše Game Pass na kraju tako da dolazi sigurno Day 1. :smiley: Još nekoliko dobrih naslova dolazi day 1 u GP sa Gamescom-a.

1 Like
1 Like

Au bre, pa ovo je gore nego Dark Souls

Grafika je bolesna, a nije cak ni Unreal Engine 5 nego 4. Animacije su next level.

Moram da kazem da mi se bas igra dobar single player FPS tako da jedva ovo cekam.

Ne znam da li je neko kacio ranije, ali release date je 21.2.2023 i dolazi day one u gamepass.

4 Likes

Nadam se da ce uspeti da optimizuju 1080/60 na XSS

Ko o cemu Daca o optimizaciji za Series S :joy:

1 Like

pa milsim ako cu pored “besplatnih” day 1 igara iste kupovati za ps5 jer na xss rade u 720-900p da prodam govno odmah

Neces da ih kupujes Daco za PS5 ali ces da prodas Series S i doplatis za Series X. Prosto je braaaat moooj :rofl:

Ajde molim te da se zadrzimo na XSS. Deathloop je odlicno optimizovan na primer. Dying Light 2 i Plage Tale Reqiuem jako lose… Da li je realno ocekivati 1080/60 za ovu igru?

1 Like

Taj Dying Light 2 je na delove bio lose optimizovan i za PS5 a kamoli za Series S. Deathloop sam odigrao na PS5 i letelo je sve i nisam ga peobao na Series S pa da sudim ali verujem ti na rec. Mislim da 60fps mogu svakako da optimizuju ali da li bas mogu i da uklope u 1080p, ne znam. Mozda i mogu ali to iziskuje puno dodatnog truda i vremena. I dalje verujem da Series S ima za toliko hardverske snage.

3 Likes

Ako i za ovo treba subtitl: potvrdjeno je u intervjuu da ce biti 60fps. :grin:

3 Likes

Otkud ovo sad?? Daj izvor

Evo, na ruskom je. :blush:

Какие будут режимы на PS5 и Xbox Series X / S? С какими показателями разрешения и FPS?

Интервью с руководителями VK Play и Mundfish: об Atomic Heart, консольных версиях, дате выхода и не только

На PS5 и Xbox Series X будет только один режим, поддерживающий одновременно 60 FPS и Dynamic 4K. На Xbox Series S будет 60 FPS и Dynamic 1440p.

1 Like

pa jel su to ruski devoloperi?? Evo sta sam nasao na jednoj fb stranici vezano za igru

Ruski studio, registorvan na Kipru, ali sede svi u Moskvi koliko sam mogao online procitati.

1 Like

Ne bi me cudilo da sada sede u Beogradu.

3 Likes

Super im je onaj trejler pri vrhu threada, s veselom pop pesmicom. Inspiracije su im ocigledne, sad je samo pitanje jesu uspeli dobru igru oko toga da izgrade.

Svidja mi se sto dosta toga sto se vidi u trejleru ima jednu notu neobicnosti koja je mogla samo s ovih prostora da dodje, ne bi se zapadnjaci toga setili. Ista stvar i s japanskim igrama, volim kad necija drugacija kultura moze da se oseti. Da ne bude bas sve isto.

1 Like

Super je trailer, nadam se da cemo dobiti dostojnog naslednika Bioshocka.