Atomic Heart Gameplay Trailer

Košta samo 16.000 na Arg :joy: Base igra je oko 9000 ali svaka edicija van toga 16.000+. Ali kul izgleda, nema šta.

1 Like

Baš juče gledam i čudim se :grin:

1 Like
1 Like
1 Like

Dobro izgleda igra. Jedino sto roboti i automatoni nisu bas neki protivnici. Ne znam bas pozadinu i pricu ali bi bolji mix bi bio sa ljudskim protivnicima (neki half life fazon) i organskim neprijateljima, mutantima…

opa, vrlo intenzivna igra, prelepo izgleda.

Izgleda kao Bioshock, samo što umjesto art deco dizajna ovdje imao sovjetski brutalizam.

Brine me najviše što svako oružje koje sam do sada vidi ima efekat kao pištolj na vodu. Biće ovdje dosta da se gine uz dosta frustracija.

I ko još nosi sjekiru protiv robota

1 Like

Mora neka alatljika za melee borbu, obzirom da su motorna testera, pajser i mačeta zauzeti/zaštićeni :slight_smile:

Spreman sam da tolerišem solidnu dozu janka kad igra izgleda toliko nesvakidašnje. Ipak zapadnjaci imaju neki svoj kalup iz kojeg teško pobegnu, čak i kad oće.

Ovako kad ne znaš tačno šta da očekuješ, najbolji osećaj. Naravno, ovo pametujem jer je igra, jel te, džaba. :wink:

1 Like

Vala, ovo je jedna od najskupljih igara na Arg iz nekog razloga :joy: Sreca pa dolazi u Gp, malo je falilo da se zaletim na preorder dok je ova inflacija :joy:

1 Like

Base game 70usd…premium edition 110usd :laughing:

1 Like
5 Likes

Meni ovo izgleda odlično.

Top i ovo i wild hearts

1 Like

Dača koji igra na hard

Blur će se gasiti pod obavezno, jeziv je.

1 Like

Kaki k…c dominator. Trebalo mu 2 godine da bude 1 u Mario Kart. Bot.

1 Like

Aj ti frajeru uzmi prvo mesto u mario cart 8 online. Uzeo sam prvo mesto nakon par meseci ali su retki takvi trenuci

Kod mene, srecom, nema takvih trenutaka :joy::joy:

Sto se tice tezine, meni su igre po defaultu prelake na normal. Znaci uvek nakon new game ide select difficulty pa stavljam hard. To je pocelo pre nekih 10ak meseci.