Atomic Heart Gameplay Trailer

Metalne kugle mi se nisu svidele i na trejlerima, bas je bilo napeto.

Mislim da preferiram organske neprijatelje, osecaj ubijanja robota je nekako uvek bio nezadovoljavajuci sam po sebi.

Misliš na one zelene govnare sa testerama? Lepo kaže čovek iznad - mass telekinesis > forced fall. Nabudžih ga posle da podiže i teže neprijatelje, a slam ima ozbiljan damage. Te male govnare, brkajlije i pčele ubija iz prve, a što je najbolje, možeš njih nekoliko odjednom da sastaviš. Tako uzimaš polimere i ostali materijal.

Elem, ja zaglavio na onom Plyusch-u. Rokam ja njega solidno, ali uvek me uhvati u onaj death grip, što mi se u startu dešavalo i sa brkama, ali ja sam izgleda debil pa ne mogu da se oslobodim i uvek me iscedi čim me uhvati u stisak. Izađe mi na ekranu (kao sa brkama) da stiskam određeno dugme, ali ne vredi. Ne znam da li trebam da stiskam B/Y/X/A kad mi izađe u krugu, ili samo da pritisnem i držim dugme dok mi ne izađe sledeći krug? :thinking:

P.S. Meni se baš dopada igra, ne znam što je toliko pljuju. Isto kao High on Life, koji mi se baš dopao.

Edit: Uspeh u sitne sate da ga iseckam bez da me dohvati, uz pomoć mnogo dodge-a i polymeric shield-a, ali i dalje sam bangav sa tim stiskom, a na YT sam video da može sigurno da se iščupa iz toga.

2 Likes

Igrao sam igru dok nisam zasao u open world. Kada sam video kako je lose koncipiram gde je uzaludno ubijati se sa robotima koji se stalno respawnuju, odma je pao delete.

1 Like

Poceo sam na PC-u, i moram da se ispravim, posle pocetka koji me nije kupio na Xboxu - pravi spiritualni nastavak Bioshocka! Ovo nece uci u GOTY nominacije, ali sigurno je jedna od najboljih igara ove godine.

1 Like

Steta sto nema vise horor momenata, ovaj deo je strava pre prvog susreta sa psihoticno-pohotnim apgrejd AI-jem.

Ima i verzija na engleskom, koga zanima prevod ruske uspavanke.

Ovi cepaju neke jake supstance

1 Like