Assassins Creed II leaked

E a sta je fora u Wulfenstajnu? Ja sam presao od igre bas dosta, i snimio na kraju rucno.Posle 4-5 dana kasnije pokrenuo sam igru, kad ono me vratilo 2-3h igranja unazad.Popizdeo sam tada, i batalio igru.

Fora u wulfensteinu je ta da zbog tog datuma ne mapira autosaveove i rucne po vremenu, vec nasumicno. Pre svakog igranja moram 5 min traziti taj save.
Znaci seti se koji ti je nivo pre gasenja xboxa, pa ce te manje muciti :wink:
EDIT: I mozes izbrisati ostale, a zadrzati samo zadnji save.

Ma batalio sam igru,. Ima brdo boljih igara od ovoga. Mada eto sad znam do cega je. Hvala :wink: