Assassin's Creed Codename Red

https://twitter.com/nibellion/status/1568695472906457088?s=46&t=rtiQM3eDWTVbhsdQBjlArw

6 Likes

@n00dle reci mi da radiš na ovome :sweat_smile:

Japan, nindže, Assassin’s creed 3u1 im sold :gift_heart:
ide preorder limited gold deluxe ultimate sveeeee aaaaaa

Samo da bude full AC standalone igra :pray:

3 Likes

Jedini AC koji me zaista zanima. Samo da ne bude dosadan ko Origin koji nisam ni uspeo da završim…

1 Like

Nevjerovatno da do sada nijesu iskoristili priliku da iskoriste nindže kao assassine u feudalnom Japanu. Perfektno se uklapa u AC filozofiju. Ne znam samo kakvu će ulogu imati samuraji u svemu tome, pozitivnu ili negativnu, ali nadam se da će biti samurajskih armora za glavnog lika.

Jedva čekam ovo, ali osjećam da neće izaći još 2-3 godine

2 Likes

Mirage izlazi pocetak sledece, e sad zavisi kakav ce biti tj posto je prica da nije bas full full AC velike sanse su da sledeci RPG AC izadje na jesen zimu sledece godine.

Ima logike, ali opet, dvije AC igre u jednoj godini mi zvuči teško izvodljivo, iako se već dešavalo ranije.

Valjda bi imali pravi naziv za igru, ne bi nam dali samo Codename Red?

Naravno da ce biti dosadan kao svaki AC. Pogotovo kada je djubre od Japana u pitanju.

Ok.

Expand your horizons young men :face_holding_back_tears:

3 Likes

Its a joke :sweat_smile:

A to sad pitanje ne mogu da nadjem koji je tačno studio radio na Mirage, vidim da na Red radi odvojeno Quebec koji je radio Odyssey, ako je Mirage bio razbacan po ograncima i jos nije full AC igra, jer je prvobitno zamišljen kao DLC pa onda ajde da izmuzemo još koju paru onda je sasvim moguce da očekujemo da Red bude na kraju 2023 pocetak 2024 …
Se nadam …

Sanse da ce AC biti bolji od Ghost of Tsushima, ravne su nuli, cak i u stealth segmentima. Ali ponestalo im je ideja i epoha. I sto kaze Steva nindze su ocigledan izbor.

Moderno vreme nije mnogo eksploatisano. Licno ne bih imao nista protiv da 1 i 2. svetski rat iskoriste, mozda cak i kasniji neki istorijski period (istocni Berlin, zasto da ne).

Posto je vreme relativan koncept u AC igrama, bilo bi intetesantno da ubace i neko buduce, distopijsko okruzenje.

Pa onda juznoamericke civilizacije, pa mozda i neki uspon africkih civilizacija… zasto da ne… Afrika je bas plodno tle, i “black lives matter” friendly. Necu zaboraviti drugi Far Cry, bas je dobar bio.

6 Likes

Uuuuu gde me nadje al bi se uklopilo :exploding_head:

AC Apocalypto

1 Like

Obicno do sada su uvek sa najavom davali i 2 gameplay-a po pola sata. Ovo je prvi put da ih nema, tako da ono nemam pojma sve je moguce.

Pa i nije bas za poredjenje Ghost i AC, jedna igra je izasla skoro i ima jedan deo iza sebe, dok AC je uspeo da bude popularan i posle lupam 20 nastavka. Iskreno AC 2 mi je bolja igra od Ghosta, ali to je mozda jer sam nostalgican prema tom periodu sta znam.

2 Likes

Meni je isto vrhunac AC bio Ezio trilogija

1 Like

Kada potrose jos naroda i civilizacija bice neki AC Djura iz Srbija

Crni Gruja AC

Iskreno sam mislio da ce sacuvati feudalni Japan kad krene da opada popularnost igre, poato znaju da ce to biti pun pogodak.

Ali kako su krenuli, uskoro ocekujem igru smjestenu u rat u Bosni, hasasini imaju bazu u piramidi u Visokom.
Ono, ubija ljude, ali se poslije 25 godina mora vratiti da provjeri sta se desava posto se svi ubijeni ponovo pojavljuju na glasackim spiskovima :joy:

Cuj Bosna, Srbija, Bosna i Hrvatska. AC : Balkanski trougao.