Arcania:Gothic 4

nisam igro nijedan deo Gothic-a ali cetvorka mi izgleda lepo.

Koliko sam razumeo iz opisa, nema free roam, nego su oblasti kao “nivoi” kada zavrsite u jednom, prelazite u drugu, a u prethodnu je nemoguce vratiti se.

e sad sam bas popizdeo…

hahahahahahahahahaaahahhahha

Aleksa svidjece ti se, vjeruj mi - poigraj Gothic 3 ili neki pre da skontas o cemu se radi

Poigrao sam Gothic 3, i oslobodio sam sva sela :slight_smile:
E kada sam skinuo Forsaken Gods pa kada sam po**zdeo jer je to sve bilo izgubljeno, onda sam ih sve oterao u…
Na svetlijoj strani, naravno da cu da probam :slight_smile:

Steta sto sad u Gothic 4 nema ono da se oslobode sela …:frowning:

Unositi bilo kakvu linearnost ili ogranicenja kretanja u ovu igru je aaaaaaaaaaaaaaaaa :frowning: :swear:

Verujem i dalje da ce mi se dopasti igra, ali mi se ovo ne svidja, daj link gde si procitao ako znas kojim slucajem gde si video :slight_smile:

Jeste aleksa je upravu moraju prvo da se unlockuju oblasti,kao kad uradite sve questove iz te oblasti onda idete na drugi… Ali uvek mozete da se vratite na bilo koju od predhodnih oblasti(samo ne na Feshyr zato sto se odma posle kad uradite sve questove teleportujete se u drugu oblast)…:smiley: Neznam sta si mislio pod tim nemoguce je vratiti se?

Tako sam iz najave procitao. A gde si ti procitao da moze? To je dobra vest :slight_smile:

novi trailer

u gothic serijalu mi se mnoogo svidjaju magije :smiley:

borba je ocajna

Ovde idi Arcania: Gothic 4 Message Board for PC - GameFAQs post od sandsprectre.

pojavio se demo danas na LIVE-u, skinuo probao, i mogu reci da sam zadovoljan. Tu su te stvari koje sam napomenuo da mi se ne svidjaju i da je igra uproscena da privuce siroku masu ali overall cini mi se danas ocekuje jedan klasicno dobar rpg

Ma to jednostavno tako ide, sve cuvene serijale ‘‘unistavaju’’ i prave ih za siroke narodne mase ( meni se i takve varijante igara svidjaju ), ali uzimaju im dusu pojednostavljujuci ih radi sto veceg profita :frowning:

Izgleda da nas ocekuje razocarenje - bar fanove Gothic serijala

Game Infusion - Vesti iz sveta igara, filmova i tv serija

I ja sam presao demo i razocarao se,grafika ok,ali animacija i dijalozi … cisto sumnjam da ce se ovo popraviti posto mislim da je igra sigurno u gold fazi…

Jaoo veliko razocarenje sa moje strane._., Skinuo sam demo za PC presao ga ofc ali ipak igra jos uvek ima dosta bugova …grafa je ok prica onako, borba mi se isto nesto nije svidela i tako to…

Samo sko ne bude ko risen bice ok.Da li iko od vas gleda angry joa-a lik je legenda a za risen je rekao da ja najgori rpg na xbox-u.

Igra je izasla na Xbox ISO… :smiley:

Igrao sam Demo nista posebno malo bolje od predhodnika …