Apple predstavio iPhone XS, XS Max i XR, iWatch s4

iPhone XS

  • Silver, space gray, and gold
  • 5.8-inch Super Retina HD display with HDR and True Tone1
  • All-glass and stainless steel design, water and dust resistant (rated IP68)2
  • Dual 12MP cameras with Portrait mode, Depth Control, Portrait Lighting, Smart HDR, and 4K video up to 60 fps
  • 7MP TrueDepth front camera with Portrait mode, Depth Control, Portrait Lighting, and Smart HDR
  • Face ID for secure authentication and Apple Pay
  • A12 Bionic chip with next-generation Neural Engine
  • Wireless charging (works with Qi chargers)

iPhone XS Max

  • Silver, space gray, and gold
  • 6.5-inch Super Retina HD display with HDR and True Tone1
  • All-glass and stainless steel design, water and dust resistant (rated IP68)2
  • Dual 12MP cameras with Portrait mode, Depth Control, Portrait Lighting, Smart HDR, and 4K video up to 60 fps
  • 7MP TrueDepth front camera with Portrait mode, Depth Control, Portrait Lighting, and Smart HDR
  • Face ID for secure authentication and Apple Pay
  • A12 Bionic chip with next-generation Neural Engine
  • Wireless charging (works with Qi chargers3)

iPhone XR

  • Black, white, blue, coral, yellow, and (PRODUCT)RED
  • 6.1-inch Liquid Retina HD display with True Tone1
  • All-glass and aluminum design, water and dust resistant (rated IP67)2
  • 12MP camera with Portrait mode, Depth Control, Portrait Lighting, Smart HDR, and 4K video up to 60 fps
  • 7MP TrueDepth front camera with Portrait mode, Depth Control, Portrait Lighting, and Smart HDR
  • Face ID for secure authentication and Apple Pay
  • A12 Bionic chip with next-generation Neural Engine
  • Wireless charging (works with Qi chargers3)

iWatch Series 4

Jedinstvena prilika da ih nazovu XS, L i XL i oni i to uprskaju. :slight_smile:

1 Like

Meni baÅ” i nije jasno koji je koji a pri tome ih zovu ā€œtenā€ a piÅ”e X, kokain ih radi žestoko.
Video sam cene, pa ono je smejurija.

Najjeftini model od 750$ ima malo vise od 720p displejā€¦

Inace naravno da su povukli ā€œstariā€ x iz prodaje da mu ne bi obarali cenu xD.

Jeste da volim ali sto je mnogo mnogo je!

8+ fercera ko zmaj. Nista novo naredne tri godine se ne uzima. paprene su cene.

Da, baŔ kaže kolega, sada uzeti iPhone 8 i dobar si, nema tu Ŕta posebno.

samo da nije od prokletog stakla. Telefon mi je u gorem stanju nego sto je to bila sestica posle 4 godine. a od onih sam sto cuvaju telefone.

1 Like

Meni se sviđa ovaj veliki. :blush:

Imam Iphone 7 i ne bih ga menjao dok ne umre :slight_smile: Super izgledaju i verujem da su vrhunski novi modeli ali stvarno ne mogu da ispratim ovaj trend. A cene svake godine sve vece, sad vec preteruju.

thats what she said :smiley:

1 Like

Pa polako tih ovaca ima sve manje, i morace da okrenu list kad tad. Napravili r model koji je kao pristupacan, ali su ga ubili sa jeftinijim kompnentama, tako da u sustini nema jeftinog X-a nego imas budget varijantu. jaka muda. Osmica je strasan telefon, i uopste nije skup (za appleove standarde). ako ne patite za fullscreenom bez dugmeta nema dalje.

2 Likes

Ma prvo dugme zelim! Drugo mnogo je para i za taj ā€œbudzetā€ telefon! koji je to crni budzet.
Da je 450-600usd pa da kaze covek. Ovako vaziā€¦
Samo ima jedna druga fora. Preko 90% tih telefona se kupuju na plan/ugovor koji kao sto svi znamo su svuda povoljniji nego kod nas.
Tako da kod nasih operatera ima da bude 250000rsd sa dve godine ugovorom!

1 Like

E to stoji. Ovi nasi lopovi naprave neverovatnu racunicu. Da smo u normqlnoj drzavi ne bi nam bilo ni bitno kolika je cena, samo uzmes na ugovor ono sto volis. Racun svakako placas i to je to. Aliā€¦

Strahota su cene, ja sam Mi A2 platio 220e za te pare ne bih mogao ni da popravim ekran na ovom njihovom ā€œbudzetā€ telefonuā€¦skoro je 4 puta skuplji, sa sve svojim 720p displejem, da li je stvarno toliko bolji?

1 Like

Naravno da nije.

Bas se povecao cenovni jaz, a razlika u kvalitetu nikad manja. Sad je verovatno najgluplje vreme za kupovinu novog ajfona.

2 Likes

Da, i videćemo opet da će Apple oboriti rekord u prodaji :cry:.

1 Like

Verovatno. Sto bi nasi ljudi rekli, moze im se.

Oboriće se rekord u prodaji jer su kraljevi u marketingu, pa će i loÅ”u vest okrenuti u svoju korist. Sećate se kad je MS hvalio prodaju Halo 5ice, kao najbolju prodaju Halo naslova ā€œu ovoj generacijiā€ ili tako neÅ”to, a u suÅ”tini 5ica nije nadmaÅ”ila ni prodaju Halo 4ke. Jes da su raskovali sa REQ pack-ovima, ali to je sad druga priča. Plus, svi u Americi dobijaju badava ponude da odrade ā€œupgradeā€, da uzmu novi telefon, obnove ugovor, a plaćaju istu pretplatu. Sve te brojke Apple pokupi i eto, ā€œoborenā€ rekord.
Od kako se X pojavio ja prvi ne viđam Apple proizvode kao pre u mom gradu, Pazaru. Nekad bih video nekoliko u prvih mesec dana, a do sada (viÅ”e od godinu dana) sam video možda 5 iPhone X, moja supruga ima 8+, sve ostalo 7ice, 6s. Očito narod skontao da ne ide viÅ”e da se prati trend, ma koliko novca imao. I nemaju niÅ”ta novo da ponude, po meni. Samo vrte par novih forica, izbaci fingerprint, ubaci face id, nije Å”ija nego vrat, daj 1000 evra. Evo odmah Time Kuče.

2 Likes