Apex Legends - F2P Battle Royale | Xbox One, PS4 i PC

Nece do kraja godine 120 fps

Izvini za malopre :DDDDDD @von_Brcoos

1 Like

Sta se desilo? :slight_smile:
Ubio si me ili?

Da bio si nokan kada smo naisli Šemso i ja :upside_down_face::upside_down_face:

Haha, nisam provalio uopste :grin:

Evo da se pohvalim, po prvi put, usao sam u Master :purple_heart:

Prethodne sezone, procenat ljudi koji su usli u Master i Predator je bio ispod 1% (negde pise 0,4%, negde 0,2%). Ove sezone verujem da ce broj biti veci, ali sigurno ne preko 2% (koliko je navodno prosle sezone bilo Diamond igraca). Sve u svemu, jako mi je drago da sam dogurao do ovde, na posten nacin i bez da me bilo ko boostovao.

IMG_20220401_230309

IMG_20220401_230225

Sad mogu malo da odahnem i odigram mozda i nesto drugo mimo Apexa :grin:

4 Likes

I drugi deo sezone, pao je Master rank. Ovaj put skoro i potpuno solo. Sledeci cilj je 10k killova i onda bi moglo da se malo odmori od Apexa :smile:

18082320e1a36-b8e3C9922BCE670A9F5.751A20C22F5964E4_message_422771613088306_1651451613626

Mogao bi sledecu sezonu i @Djordje1990 do Mastera :grin:

1 Like

Evo Djoke 100 bodova od Dajmonda i tu se gasim :see_no_evil::see_no_evil: Igra je postala teski HC nemam volje za tolikim nerviranjem.

2 Likes

hoce ikada napraviti normalne modove? Da nisu BR?

Pa imas Arenu 3vs3 i ubacivali su Control (kao Conquest cini mi se u BFu). Ubacili su sada jos neki bez veze mod.

Cak imas i ranked Arenu.

@Djordje1990 Diamond nije mala stvar. Mislim da je prosli split 7-12% bilo Diamond igraca. Ove sezone ce biti mozda do 15%, ali ni to nije mala stvar.

1 Like

Treba napomenuti da ogromna vecina apex igraca uopste i ne igra ranked, ti postotci su samo za one koji imaju vise od 5 sati u ranked-u. Tako da je diamond i master bolji od 99% igraca. Ja sam isto igrao apex do pre nekoliko meseci i sigurno imam oko 1000 sati u njemu od kad je izasao, 95% vremena sam igrao obican BR, u rankedu sam jedini put kad sam kao ozbiljno igrao dosao do platine i mogu reci da je nivo grind-a koji se ocekuje od tebe da dodjes do diamonda nemoguc za vecinu solo igraca. Tako da svaka cast momci!

1 Like

Ja igram aktivno od kad je igra izašla, fluidniju pucačinu nisam igrao koliko god da me iznervira nekad i jedino što je podjednako fluidno je Titanfall s obzirom da je isti tim ljudi. Ali koliko god igrao, u Ranked sam ušao samo jednom sa društvom i isekli su nas u prvom okršaju. Probali još jednu partiju da vidimo da nije slučajnost - isekli nas opet i reko ajmo mi nazad u regularni trio kao smrtnici :joy:

2 Likes

Ja vecinu vremena rokam solo Rank jer ne mogu docekati da svi dodju online da bi sakupili full tim.
Mislim da mogu ici i dalje od Dajmonda ali nije vredno truda.
Poceo sam i da levelujem sve platforme tako da kada udjem na Xboxu u dajmond,onda predjem na PS i na kraju PC ako ostane vremena.

Verovatno ste naisli na smurf profile. Sve do Platine je laganica, Platina je vec solidno zahtevna, dok u Diamondu nailazite na likove sa 50k killova i vise. Master i Pred rank igraju vec bas bas ozbiljni igraci.

Ja sam do 8. sezone dolazio do Platine i tu bih stao. 8. Sezonu sam probao do Diamonda i od tada, do ove sada sam redovno bio Diamond. Ove sezone prvi pokusaj do Diamonda i evo, oba splita Master.

Meni licno je zanimljivo grindati do Mastera. Pubsi su mi malo dosadili jer je mnogo lakse pobediti, pa sve to gubi cari.

@Djordje1990 moracemo jednom zajedno probati do Mastera, cisto da osetis kakve su partije, jer je daleko drugacije od Platine. Drugi krug se zatvara, a zivo jos 16 timova. Haos :slight_smile:

1 Like

Heirloom number 7 otkljucan, drugi na Xboxu.

Octane, Wraith, Caustic, Lifeline, Bangalore
( Playstation)

Wraith, Gibraltar ( Xbox)

Radnja se zatvara ovog momenta :grin: Mislim da je sad i previse, ne smem ni da stavim na papir koliko sam na pakove dao i heirloome, skinove posebno pogotovo.

Na Xboxu sam hteo da uzmem za Wraith, medjutim sad je pao i za Gibija, sigurno poslednji koji sam uzeo.

6 Likes

Zna brat sta je dobra roba :slight_smile:

Nisam neko vrijeme igrao Apex, nema vise da ti sam pick upuje municiju i to?
Cini mi se da je ranije sam automatski pick up ovao.

Nisi igrao jedno 3 godine onda, ako je tad ta mogucnost bila :grinning: Ja ne znam za to jer od kad igram uvek je bilo da se kupi.

1 Like