Apex Legends - F2P Battle Royale | Xbox One, PS4 i PC

Evo Djoke 100 bodova od Dajmonda i tu se gasim :see_no_evil::see_no_evil: Igra je postala teski HC nemam volje za tolikim nerviranjem.

2 Likes

hoce ikada napraviti normalne modove? Da nisu BR?

Pa imas Arenu 3vs3 i ubacivali su Control (kao Conquest cini mi se u BFu). Ubacili su sada jos neki bez veze mod.

Cak imas i ranked Arenu.

@Djordje1990 Diamond nije mala stvar. Mislim da je prosli split 7-12% bilo Diamond igraca. Ove sezone ce biti mozda do 15%, ali ni to nije mala stvar.

1 Like

Treba napomenuti da ogromna vecina apex igraca uopste i ne igra ranked, ti postotci su samo za one koji imaju vise od 5 sati u ranked-u. Tako da je diamond i master bolji od 99% igraca. Ja sam isto igrao apex do pre nekoliko meseci i sigurno imam oko 1000 sati u njemu od kad je izasao, 95% vremena sam igrao obican BR, u rankedu sam jedini put kad sam kao ozbiljno igrao dosao do platine i mogu reci da je nivo grind-a koji se ocekuje od tebe da dodjes do diamonda nemoguc za vecinu solo igraca. Tako da svaka cast momci!

1 Like

Ja igram aktivno od kad je igra izašla, fluidniju pucačinu nisam igrao koliko god da me iznervira nekad i jedino što je podjednako fluidno je Titanfall s obzirom da je isti tim ljudi. Ali koliko god igrao, u Ranked sam ušao samo jednom sa društvom i isekli su nas u prvom okršaju. Probali još jednu partiju da vidimo da nije slučajnost - isekli nas opet i reko ajmo mi nazad u regularni trio kao smrtnici :joy:

2 Likes

Ja vecinu vremena rokam solo Rank jer ne mogu docekati da svi dodju online da bi sakupili full tim.
Mislim da mogu ici i dalje od Dajmonda ali nije vredno truda.
Poceo sam i da levelujem sve platforme tako da kada udjem na Xboxu u dajmond,onda predjem na PS i na kraju PC ako ostane vremena.

Verovatno ste naisli na smurf profile. Sve do Platine je laganica, Platina je vec solidno zahtevna, dok u Diamondu nailazite na likove sa 50k killova i vise. Master i Pred rank igraju vec bas bas ozbiljni igraci.

Ja sam do 8. sezone dolazio do Platine i tu bih stao. 8. Sezonu sam probao do Diamonda i od tada, do ove sada sam redovno bio Diamond. Ove sezone prvi pokusaj do Diamonda i evo, oba splita Master.

Meni licno je zanimljivo grindati do Mastera. Pubsi su mi malo dosadili jer je mnogo lakse pobediti, pa sve to gubi cari.

@Djordje1990 moracemo jednom zajedno probati do Mastera, cisto da osetis kakve su partije, jer je daleko drugacije od Platine. Drugi krug se zatvara, a zivo jos 16 timova. Haos :slight_smile:

1 Like

Heirloom number 7 otkljucan, drugi na Xboxu.

Octane, Wraith, Caustic, Lifeline, Bangalore
( Playstation)

Wraith, Gibraltar ( Xbox)

Radnja se zatvara ovog momenta :grin: Mislim da je sad i previse, ne smem ni da stavim na papir koliko sam na pakove dao i heirloome, skinove posebno pogotovo.

Na Xboxu sam hteo da uzmem za Wraith, medjutim sad je pao i za Gibija, sigurno poslednji koji sam uzeo.

6 Likes

Zna brat sta je dobra roba :slight_smile:

Nisam neko vrijeme igrao Apex, nema vise da ti sam pick upuje municiju i to?
Cini mi se da je ranije sam automatski pick up ovao.

Nisi igrao jedno 3 godine onda, ako je tad ta mogucnost bila :grinning: Ja ne znam za to jer od kad igram uvek je bilo da se kupi.

1 Like

To mi se ne svidja, delete…

Nikada nije postojala ta opcija. To je opcija koja postoji na mobilnim verzijama, kako COD, tako i Apex. Za konzolu i PC, nije bilo nikada. Ja ni ne vidim potrebu za to. Postoje oruzija koja kad su ti u ruci, nosis minimalno municije (svaki shotgun, wingman, 30-30) i na taj nacin cuvas slotove za bombe ili medical iteme. Onda imas oruzija gde ti treba jako puno municije i sve to u kombinaciji bi znacilo da cesto nemas municije u torbi onako kako bi trebalo/zeleo.
Mozda kada bi bilo u postavkama da za svako oruzije odredis koliko da ti kupi municije, mozda bi i bilo korisno. Meni svakako to nije minus, jer sam se navikao :slight_smile:

2 Likes

Ma probao sam, opet instal al ne svidja mi se svaki put da tipkam da kupim municiju.
Plus stavlja me sve sa novima gdje svako ide na svoju stranu i nije vec to to.
Mozda zato sto nisam dugo igrao, razumem, ali ipak ne, nije Apex za mene.
Tako da nista.

Sa randomima je uvek ta prica. Igra je 10 puta bolja i zanimljivija kada imas ekipu.

Ovaj Apex teško govno od igre postao nakon updateova. Toliko bagova ima da je to smešno postalo. Svaki put (ali bukvalno svaki put) kad jedan od saigrača bude ubijen i ja stisnem X da mu uzmem banner, igra zamrzne i izbaci me iz igre. Znači svaki put ista situacija i to tačno u toj situaciji. Bilo odlično pucanje između našeg tima i preostala dva dok se krug skupljao i taman podignem jednog i drugom pokupim baner i izbaci me usred borbe. Ispizdeo sam!

Auuu… Nisam jos cuo za ovo. Bas sranje :confused:

P.S. Posle nekog updatea od pre 15 dana, Xbox igraci imaju razne bagove. Nije ni prvi ni poslednji put da se desavaju bagovi posle updatea.

1 Like

Al ne odustajes :joy: Ja ga nisam igrao jace od mesec dana sad kako sam uzeo Battlefield i uopste me ne vuce da se vratim, zale se ljudi na Xboxu posle nekog update da ima input lag i to je to. Ja mislio sam da igranju Apexa nece biti kraja al mi je drago sto sam pogresio :grinning:

1 Like