Apex Legends - F2P Battle Royale | Xbox One, PS4 i PC

Nadam se da će ovaj mode biti uspešan kako bi uveli i neke druge. Šteta da se samo drže BR kada može biti mnogo više od toga.

2 Likes

Bas to. Vec uveliko ima mod “Arena” koja je meni odlicna da se zagrejes malo pred BR. Igra se 3 na 3, na maloj mapi, sa suzavanjem kruga. Igra se na 3 dobijene odnosno na 2 razlike ili kao poslednja opcija do 6 pobeda. Pre svake runde imas 30 sekundi da kupis opremu (nesto slicno kao u CSu). U toku borbe, na mapi su i 2/3 “kanistera” koja ako pokupis pre protivnika, donose ti dodatnu zaradu za sledecu rundu.

Evo sad je ovo drugi mod koji nije BR. Kao sto rekoh, slican Conqestu (ako se tako pise :grimacing:). 9 na 9. Verujem da ce biti haoticno, jer ako mi samo dva randoma izvuku zivce, mogu misliti sta bi bilo sa njih 8. Ali videcemo, vredi probati.
Ako ekipa sa foruma odluci da se okupi, rado cu biti vodic. Bilo bi ekstra ako bi se mogla bas napraviti ekipa, a ne da nas ogranicava na trojicu u partiji, a ostalih 6 kako nam ubaci.

Mene Apex jos uvek drzi. Nasao sam nova dva saigraca, koji su jos bolji nego prethodni i sa kojima sam uigran od prvog dana. Jedan od njih je igrao i sa najboljim igracem iz Hrvatske i kaze da mu mnogo vise lezi da igra sa nama, da smo slozniji i vise timski igraci. Planiramo da krenemo da igramo turnire za neku sicu :slight_smile:

@robotnjik Verovatno ne zele da ekipa ode na te druge modove i da BR u tom slucaju ispasta. 2 moda su okej, Arena i Control, uz BR naravno.

Ja moram da se podsetim malo, bila mi je obrisana igra dva meseca jer… Obrisala se :joy: Moje društvo pojma nema da igra te igre i onda kad dođe jedan lik i počisti ceo naš tim ja ispizdim i onda mi je lakše da obrišem igru i u pm. :joy: A imam isto jednog druga, zovemo ga Konan jer trči sam kao frajer i onda dobije preko p… i kuka da ga oživimo. Bolje partije sam imao sa random šabanima nekad nego sa mojima iz ekipe.

2 Likes

Ko god hoce da igra, nek zove. Ko nije dobar dovoljno, imamo resenje, udjemo u ranked i cepamo do Golda. U Goldu se vec polako zahuktava, a Platina je vec za poprilican skill, nakon toga ide Diamond, za koji ja nemam zivaca, a ni skilla, jer tu ljudi sabijaju.

Voleo bih da se okupi ekipa sa foruma, jer zaista nije tako losa igra.
Nekada sam sa Fifom bio usamljen na forumu, a kunuo se u nju. Sad kad je ne igram, pun forum fudbalera :slight_smile:
Nemojte tako i sa Apexom da bude :yum:

Igrajte ranked, narocito ako ste Bronza i Silver. Ukoliko vam je Gold tezak, igrajte sa drugog naloga, cisto dok malo ne udjete u stos. I u rankedu ces naleteti na nekog specijalca, ali daleko redje nego u obicnom mecu (pubs).

Nemanja je jedno vreme igrao, bio je skroz okej :slight_smile:

1 Like

Izašao update i novi mod. Dobar je mod, ali je loby i dalje ograničen na 3 igrača i ne može više od toga. Funkcioniše tako što pokupi 3 različita lobija po 3 igrača i to je jedan tim. Ekstremno glupo i već se žale ljudi što ne mogu da igraju sa više prijatelja.

Kakva šteta, ovo sa 3 poznata igrača + 6 random likova je baš bezveze.

Probaću ovih dana, zanima me koliko se razlikuje od standaednih Dominacija u ostalim igrama.

1 Like

Prvi Heirloom kako sam presao na Xboxu, 6 sve ukupno da sam otkljucao. Playstation nalog sam dao braticu da se igra jer sam batalio sony :blush:

1 Like

Posle tri godine, najzanimljivija i najvise strimana igra. Da ne govorimo o tome kako je BR igra koja najduze stoji na vrhu, sa punim pravom!

1 Like

Apex ima nesto posebno u sebi,mnogo mnogo dobra BR igra.

1 Like

sledeci Masters, na Xboxu iako je crossplay mi se cini da dosta lakse prelazim rank. Na Soniju sam bio master sezonu 5 al bukvalno jedva jer sam imao dva lika da me izguraju kroz Diamond I
nema sanse da moze diamond da se igra solo jer je 80% full premade, sad imam dva momka na koje sam slucajno naisao i bas lepo gazimo, dosta je drugacija igra kad je full tim i kad se organizujes da igras pametno. Meni Apex skroz drugaciji sad jer igram sa likovima koji su sigurno dosta bolji od mene

Ovo je jedna od partija u Plat I

1 Like

[quote=“Scalper, post:332, topic:15618”]
na Xboxu iako je crossplay
[/quote]Steta sto sve igre nemaju takav sistem crossplaya …Inace od kada su sony i xbox u CPu milina je igrati “ranked”

Korak po korak :grin:

1 Like

Nexg-Gen update stiže. Ostaje samo 60 fps-a. :expressionless:

Ispravka, dolazi 120hz samo kasnije.

1 Like

Nece do kraja godine 120 fps

Izvini za malopre :DDDDDD @von_Brcoos

1 Like

Sta se desilo? :slight_smile:
Ubio si me ili?

Da bio si nokan kada smo naisli Šemso i ja :upside_down_face::upside_down_face:

Haha, nisam provalio uopste :grin:

Evo da se pohvalim, po prvi put, usao sam u Master :purple_heart:

Prethodne sezone, procenat ljudi koji su usli u Master i Predator je bio ispod 1% (negde pise 0,4%, negde 0,2%). Ove sezone verujem da ce broj biti veci, ali sigurno ne preko 2% (koliko je navodno prosle sezone bilo Diamond igraca). Sve u svemu, jako mi je drago da sam dogurao do ovde, na posten nacin i bez da me bilo ko boostovao.

IMG_20220401_230309

IMG_20220401_230225

Sad mogu malo da odahnem i odigram mozda i nesto drugo mimo Apexa :grin:

4 Likes

I drugi deo sezone, pao je Master rank. Ovaj put skoro i potpuno solo. Sledeci cilj je 10k killova i onda bi moglo da se malo odmori od Apexa :smile:

18082320e1a36-b8e3C9922BCE670A9F5.751A20C22F5964E4_message_422771613088306_1651451613626

Mogao bi sledecu sezonu i @Djordje1990 do Mastera :grin:

1 Like