Apex Legends - F2P Battle Royale | Xbox One, PS4 i PC

Odigrao još par partija nakon toga i taman zaboravim na bug i isti slučaj mi se desio još 3 puta nakon toga da sam pokupio baner i izbaci me iz igre i sada je pao delete :joy:

Oni tebe izbacuju iz igre pa ti njih izbaciš iz konzole. Seems legit to me. :grin:

1 Like

Me no like it. :frowning:

Bukvalno se zaigrao i zaboravim na bug. Padnemo na mapu, 4 tima sleteli u radiusu od 15 metara i svi grabe oružja. Ja nisam stigao ništa da ugrabim tako da sam bežao u krug i fintirao ih da me ne obore. Dva saigrača ubili i ostao ja u onom haosu, stanem iza zida gde su prošli pored mene da me ne vide i ja odmah sprint u kontra smeru da uzmem banere i da se sklonim iz te regije i taman dođem klizeći, pritisnem x i op… Stativa. I sad sam lakši za nekih 100gb :joy:

1 Like

Ti znas da sam ja subjektivan po pitanju Apexa i da cu ga uvek pokusati odbraniti.
Ima bagova, da, ali koja druga MP igra, koja ima toliku bazu igraca, nema bagova?!

Nekada su ti bagovi veci, nekada manji, ali i oni to rese u par dana.
Ono sto je najgore jeste audio chat na cross platformama. Kada igram sa drugarima koji su na Xboxu, jedva ih cujem i to nikako da poprave vec godinu dana. Uzas.

Ovaj tvoj bag je jedan od vecih za koji sam cuo. Pretpostavljam da bi jedan uninstall i ponovni install popravio situaciju.

P.S. Zameram ti mnogo sto me nikada nisi zvao da igramo, a ovde piskaram non stop :stuck_out_tongue:
Baci instal i baci invite, pa idemo zajedno da resetamo i nece biti potrebe da kupis bannere :smile::smile:

1 Like

Ja imam samo jedan bag IGRA JE SVE TEZA I TEZA :joy::joy::joy::joy:

2 Likes

Skupljaćeš ti moj baner pa će tebe da izbaci iz igre :joy:

Izgleda da dobijamo Apex Legends single player igru.

2 Likes

Čisto da znate sta nas ceka u budućnosti u MP :rofl:
Nema više

1 Like

Sjajna igra. Jesi li je igrao Slobex? Ja odigram svako vece malo, zabavna je jako.

Ovaj novi time limited mod je bolesno dobar :heart_eyes:

Kako igram na TVu koji ima uzasan input lag, ne igram nista osim arene (cisto da uradim dnevne i sedmicne zadatke zbog BP).
Protivnici mi se teleportuju i uvek sam najgori u ekipi. Frustrirajuce. Tek za 10ak, 15ak dana cu preci na monitor, pa nesto i mozda uradim.

1 Like

Igrao na izlasku,posle povremeno.Zarazna opasno

Ja sam isto igrao dosta na početku ali nikako nisam mogao da se uhodam sa pucanjem. Očajan aim imam u Apexu. Kad bi Halo shooting feeling doleteo u Apex okruženje uf, ništa bolje ne bi bilo.

1 Like

Slobex aktivniji od mene u “mojoj” temi.

@MikiBanter Mali vezbe u FR i brzo se udje u stos sa aimom :slight_smile:

3 Likes

Počeo sam aktivnije da igram kako sam switch nabavio

1 Like