Android 5.1 - novine koje donosi

O pobogu znate od kad ima 5.1.1 hehhee pa ima jos malo jace od mesec dana…
Evo moj rom je od 28.04. i to updated verzija a pre toga prvi 5.1.1 ko zna kad je bio


Sent from my Nexus 5

Kod mene je od prije 5 dana, a update izlazi uglavnom svakih 7-15 dana. Kako Google izbaci novi build, tako ovaj dečko merge-a u svoj build, tako da sam uvijek skoro up-to-date.

In the mean time, LG has yet to announce when the G3 and G2 is getting the current Android 5.1 Lollipop update. LG G3 owners have the option to install the Android 5.1 Lollipop through CyanogenMod CM12.1. However, the process is long and complicated. Also, one wrong move may result in permanent damage to the device. Average G3 users are encouraged to wait for the official Android 5.1 Lollipop update for the G3 and G2.

Prokleti LG.


Radi bolje nego 4.4.4 :smiley:

A šta ja da vam kažem?!? Prokleti Telenor…


Stigao mi je update pre par dana za Xperiu Z3… Da li da updateujem ili da ostanem na 4.4.4? Trenutno mi se veoma dopada ovako kako je :slight_smile:

Ja bih da sam na tvom mestu.

Pa naravno da apdejtujes.

Kad i S2 radi bolje sa 5.1, sta vise imas da razmisljas :smiley:

Moze li neko da mi da par razloga za prelazak? Pogledao sam par review-a, ali me zanimaju i vasa misljenja…

Po meni dosta stabilniji I manje se krešuju aplikacije koliko sam primjetio

Sent from my Q10 using Tapatalk

Jel probao neko kod nas 4g lte,kako radi ? Vidim ima mesec-dva vec kako su nasi operateri poceli sa 4g mrezom doduse pokrivenost je samo u nekim delovima beograda,panceva,subotice,kopaonika,ns-a i zlatibora kolko sam uspeo da vidim.Uskoro bi trebalo da prosire jos mrezu :slight_smile:

U subotici nije lose… Onako… Uglavnom su ping popravili u odnosu na 3g, a i brzina je okej…

Ja sam dosta iznenadjen kolika je pokrivenost u BG-u. Provajderima se verovatno isplati da ulazu u 4G infrastrukturu, jer omogucava vece brzine = veca potrosnja.

Ima li neko predlog za kernel?

Izasao ParanoidAndroid 5.1.1 - navali narode

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk