Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Free igre iz Play At Home kampanje

https://store.playstation.com/en-us/category/9779f12f-50c8-4c07-8d20-47e21293b6c6/1

2 Likes

E da ima brdo onih dobrih VR naslova.

Samo 10$, sadrži current gen i next gen verziju, kao i Mamba forever edition bonus.

S obzirom da je glitch neće dugo trajati pa požurite.

3 Likes

Na argentini nema?

edit: ispravili su i na USā€¦ sad je 99$

Na pcju (ako ima iko da ga zanima uopŔte lmao) je osnovna verzija free na epic store-u, od proŔlog četvrtka do ovog :slight_smile:

Uzeo sam i proverice ortak sa XS da li radi. Moze samo preko PC-a da se redemuje.

edit: eno je next gen edition u library-ju, hahaā€¦ sa 99 na 9$ lol. Hvala @Son_of_a_gun !

Samo mi jos SX treba, jurim ko blesav ovih dana neke kombinacije i nista.

Nije, joÅ” je cijena 10$, ali moraÅ” ići preko ovog linka gore koji sam postavio, ako budeÅ” iÅ”ao preko stora izbaciće ti regularnu cijenu 99$.

1 Like

Da da, isao sam preko linka, sve zavrsenoā€¦ hvala!

1 Like

Whhaaaaat, ukinuli?!!! :exploding_head:

Kupio. Proslo za 9,99$. Videcemo do kada ce trajati :slightly_smiling_face:

Da, ista fora bila za Cold War. Svima nam oduzeli igru posle par nedelja i vratili pare. Doduse to je bilo na PS-u.

Ako se dobro sjećam Cold war je ostao na xboxu onima koji su ga kupili na vrijeme, samo su dosta brzo patchovali taj glitch pa si za 10$ dobijao samo upgrade na next gen a ne i osnovnu igru.

Čini mi se da je pisao neko ovdje da mu je ostala igra, ako se prepozna nek se javi.

Hm, moguce, mada ja sam se prepoznao zato sam se jos posle Profe javio. Meni su dosta kasnije nego njemu oduzeli, ali su ipak na kraju oduzeli licencu. Pitanjr je da li je neko tada na xboxu to odradio.

Ja mislim da je to samu next gen upgrade, jer je isto tako bilo i za cod. Na kraju se ispostavilo da jeste upgrade

Ovo je cela igra. NBA.

Glitch ispravljen. Verzija igre na linku nedostupna. Nadam se da nam je nece oduzeti odmah :sunglasses:

Pozdrav ljudi,

Nije me bilo odavno. Treba mi pomoc.

Kupio sam PS Plus UK code za UK nalog kao i do sada sto sam kupovao preko https://www.cdkeys.com/. Dobio sam code od istih i sad kad pokusavam da ga aktiviram na playstationu oni mi traze jos i podatke platne kartice. Kao dobar je key ali trebamo i podatke tvoje platne kartice.

Naravno moji podaci platne kartice su iz Srbije. A tamo nemam da izaberem Srbiju (naravno) neko UK.

Moze li se ovo nekako zaobici ili sam dzaba bacio novac? Kupio sam samo jedan mesec da bih download-ovao BTF5.

Ja sam spiskao sve packove, tokene, currencyā€¦ BaÅ” da vidim kako će mi to uzeti. :stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

1 Like
1 Like

Ko joÅ” nije napravio argentinski profil, sad je pravo vrijeme. :slight_smile: