Akcije i popusti na PC/LIVE/PSN servisima

Koja je razlika izmedju ps plus i ps now? Gledam kodove i vidim da ima i PS Now.

Zar nije PS Now samo onaj Streaming Service? Ala Stadia.

Ako aktiviram ps plus na US nalogu, trebalo bi da mogu da ga delim i koristim na EU nalog koji vise koristim? Da li cu imati dodatne popuste na EU store-u kao kada mi je tu aktiviran?

Ne, samo na account-u na koji je aktiviran se moze koristiti za dodatne popuste

1 Like

To sam upravo uradio. Znaci automatski ce se nastaviti na jos godinu dana kada mi istekne trenutna pretplata? Da znam da se ne cimam opet oko toga

Odlicno, to je to

1 Like
1 Like

@Son_of_a_gun

1 Like

Na žalost hard copy, sa poštarinom od preko 50$…

1 Like

Pih, mislio sam da je digital. Nista, prebacim ti komp na 15 dana pa igraj narodne verzije

Ma kakvi 15 dana, za ovo mi treba nekih stotinjak sati minimum, tj. dva - tri mjeseca laganog guštanja. :slight_smile:

Opušteno, ne žuri mi se nigdje.

Ma salim se, gdje komp da dam, ovakav bi bio:

1 Like

Jer pricate o Borderlandsu?
Na Live Store u kosta isto toliko, link možete ignorisati…

Pa nije baš, ovo prvo je Super Deluxe verzija sa 4 odlična DLCa za 30$, ovo tvoje je samo Deluxe bez DLCova i košta 40$. Sad sam prvjerio Super Deluxe na Storu je okruglo stotku.

Aaa sorry, prevideo sam.

Opet mi se nudi konverzija na GPU za 1$ iako sam ranije koristio to. Nema veze?

Da ganjam sad sto vise meseci Golda ili Game passa pa da uradim konverziju?

Jeste. Sto vise, s tim da vodi racuna maximum je 36. To sto pise 1$ pisalo je i meni ali kada sam hteo konverziju kostalo je 15$ sto svakako nije puno ali cisto da znas.

Pozdrav,nov sam ovde i prvi put se susrecem sa xbox i game pass i ea play.dal vredi jos uvek uzeti ea play na godinu dana imam na nalogu do 6.meseca 2021

Nije uradilo konverziju dodalo mi samo mesec dana za dolar :joy: