3D Studio Max

Jel neko radi 3D modele preko ovog programa. Ako imate neki render. Posaljite ga ovde. Ovim programom sam se malo bavio.
Evo neki 3D model sa interneta.

To je slika sta moze ovaj program da uradi kada se koristi dobro.

Ja pravim sobe i tako te stvari. Ne pravim ljude. Jer ne znam bas dobro ljudsku anatomiju.

Poslacu vam moje stvari da vidite i rendere kasnije.

Moze, posalji nesto sto si ti pravio. Ja sam jos pre hteo da skinem da probam da napravim nesto ali nikako da se setim a sad me nekako iskreno mrzi ali videcu :slight_smile:

Ovo prvo mora da se nauci. Neke stvari koje treba da dobijes. Ces morati da izvuces iz 2D crteza. Ovo je ozbiljan program. Preporucujem ti neke da skines tuturijale prethodno.

Znam, hteo sam pre da probam pa sam citao silne tutove po netu., Procitao vise tutova nego lektira ali nista od toga :rolleyes:

Radio sam i ja sa ovim programom pre godinu i vise, i odlican je… Tada sam se bio bas izvestio pa sam i uspeo aviJon da napravim, sad kad bi ga ponovo pokrenuo pogubio bih se totalno… Jaaaako komplikovan program (bar za mene). :slight_smile:

Ucitaj avion i samo ga izrenderuj sa valjda F9 kolko se ja secam. Da vidimo to. Poslacu vam sutra neke Rendere.

Pravio sam kupatilo. Pa cu vam poslati cesmu kako se vidi ostali deo kupatila u njoj. Nije bas sjajno, ali sam, sam radio.

Ima li jos neko ko je radio u ovom programu nesto ili samo nas trojica???

Noodle, ali on je profesionalac. :slight_smile:

On je neki 3d modelar,pitaj BOGa sta je to?!:D:D:D

btw.znam sta je,ali je bas onako ludo ime!:D:p

Oho, svaka cast :slight_smile:

Tecni sapun.

Full Resolution.

Nisam slao ovde full rezoluciju da ne zatrpavam forum.

Komentari i kritike.

PS:Nije nista posebno, ali dobro za nekog ko je tada imao 11 godina.

Pozdrav.

ma znam da treba da renderujem, ali ko zna gde je sad taj avion… Inace dobar rad samo ovo postolje od sapuna mi nekako cudno izgleda… Sredi to malo;)

Da sredim.:smiley:

To sam radio pre tri godine. Vise ne znam ni materijale ni ni modela da podesavam. Sve je stavljeno u “Group”. Tako da me mrzi da ih razdvajam.:slight_smile:

Pozdrav.:wink:

Jel neko gledao Film Beowolf. Kakva grafika. Na pocetku pomislis da je stvarno kakko su ljudi uradjeni. Vec posle se vidi da je 3D.

Ovaj gornji deo ti je bas bas extra…Ovo dole tu i tamo,ali svakako bih ga kupio:p:D

Mislis kupio bi model ili sapun za ruke.:smiley:
Jer i na modele se velika para uzima.:smiley:

Poslacu vam jos neke modele, ako nadjem.:slight_smile:

Voleo bih da dobijem njegovo misljenje.
Nemorate da radite saljete modele samo preko maksa.

Mozete ako neko je radio u AutoCad-u ili Maya programu.

Unistile mi se teksture totalno.:frowning:
Ogledalo mi totalno propalo.

Ostalo je ok.

Jeste sada losije bez teksture. Samo vam pokazujem ovo da vidite sta se nalazi jos u kupatilu.:smiley:

Jbg sto nema ogledalo dobru teksturu. Nesto mi se program malo resetovao. Pa sam izgubio texture. Da ne pricam vise.

Komentari !!!

Oho, nije lose. Svaka cast. Sad sam pustio da mi se skida program pa cu valjda imati neke koristi od onih silnih tutova :slight_smile:

Za nedelju dana pocinjem da se ponovo obrazujem. Ocekujte ne ocekivano.:smiley: Imam bas lynda tuturijale koji su najbolji po meni.

Prvo cu malo da kopiram da ucim pa cu posle sam kreirati. Kao sto sam i pre. Ovo sto sam poslao bice krs.:smiley:

Samo se nadam da cu uspeti prvo da se nagovorim da pocnem.:smiley:

Dobro je sto max ima i animaciju. Pa kada ovo naucim pocecu da pravim
3D animacije.

Hvala na komentaru.

Zabavljaj se ti ovime,mozes velike pare da uzmes ako napravis nesto krsteno(pricam,kad porastes,pa ako se zaposlis negde:D)…:smiley:

Ima ljudi dosta placaju za kvalitetno uradjene stanove. Npr simulacije/prezentacije stanova. 10 kila evra za dobru. Jedan prijatelj to radi i skoro su ga zvali u Holandiju da im tamo radi. Specijalizovan je za anatomiju to jest pravljenje ljudi i toga. Kakve ljudske pokrete i simulacije pravi to je neverovatno :eek:

Eto vidis,covek se zanimao i naucio,postao dobar i sad mlati pare…:slight_smile:
Nek ti ovaj covek bude dodatna motivacija…:smiley: