Ovo definitivno!
I jeste malo apsurd.
Ali imamo primer i Uncharteda 2 koji je naterao stariju Laru Croft da se promeni 2013. Uticajan je Uncharted serijal dosta, iako su sami pozajmili sa više mesta sve i svašta.
Nego baš mi deluje kao “false advertisement” to potenciranje da je 007 Uncharted-like.
Evo John i drugari seli da pričaju o PS2 era Bond igrama. Jako bitno za ovu diskusiju je to što je John rekao da je Uncharted pokupio fazone i fore iz 007 Everything and Nothing i upgradeovao za svoju igru, preko set-pieces i sve ostalo :D. Ja sam totalno zaboravio, trebao bih ponovo da odigram, to je stvarno odlična igra.
Tako da, full circle ako bi moglo da se kaže. Ali kao što rekoh već gore šta ja mislim i dalje stojim iza toga
Ne želim da dramatizujem, ali ova igra me oduševljava. Wow. Znači tempo igre jak, likovi odlični, Bond odličan, akcija tabanje najvećeg kvaliteta još od Arkham igara, pucanje, šunjanje, lokacije. Videću kako će se odmotati klupko celokupnog paketa igre ali posle nekih 6-7. Lični goty kontender bez pogovora.
Meni bogami ni pocetak nije obecavao. Dosadno do zla boga, beskonacan tutorial sa nesimpaticnim mladim Bondom koji nema ni trunku harizme svojih starijih “kolega”. Ali vuce na neku solidnu osmicu kasnije, ovakvih igara prosto vise nema na trzistu pa popunjava taj “itch”.
Meni igra odlična. Nemam ja vremena ko @lesa da proždirem igre Svakako su uboli formulu Bonda 1/1. Jaka devetka, nema šta. Uz RE Requiem i Pragmata- treći goty konkurent.
Kakvi su ovi debili iz Amazona… Izgleda da neće biti sledećeg Bonda od IOI. Mislim da ne postoji kompanija koja sa jedne strane toliko želi da napravi nešto, a sa druge toliko ne ume i sve sjebe, kao Amazon.
Upravo zavrsih igru. Nekako mi je u poslednjoj trecini pao kvalitet, mozda je i do mene ali deo u R&D Nickolasa Webba mi se nije dopao. Zbog toga osmica od mene. Svakako bih voleo da se okusam na najvecoj tezini.