Zašto je Mass Effect najbitniji Scifi univerzum naše generacije

Tekst je dugačak, sočan, odlično napisan, i priča o priči Mass Effecta i zašto je bitan.
haha.

Uživao sam čitajući ga, i osećam se pametnije.

Na engleskom je, naravno.
Ko još piše ovakve stvari na srpskom?!

Why Mass Effect is the Most Important Science Fiction Universe of Our Generation | Pop Bioethics

“Mass Effect is epic.” haha sviđa mi se kako počinje :slight_smile:

Ko još piše ovakve stvari na srpskom?!

kolko ja znam samo gosn Krljic.

Gubljenje nevinosti: Tridesetdeveta tura: Leto/ Jesen/ Zima 2011, deo treći

i to je sve na srpskom, ja mislim… on btw pise i na engleskom clanke na Tap-Repeatedly | Games. Media. Opinions. Attitude.

Tap repeatedly deluje kao loša kopija RockPaperShotgun-a, koji je mnogo duhovitiji i zabavniji.

ja iskreno ne bih znao da kazem jer sam pratio samo rock paper od ta dva, ali ako cemo po duhovitosti meni su actiontrip favoriti. u svakom slucaju na srpskom nema nista bolje od ovoga, ali on pise kad mu se cefne, jednom u pola godine…

Jednom u pola godine? Od toga nema 'leba.

Ja sam veliki Sci fi “zaludjenik” i moram priznati da je Mass Effect po meni…veoma overrated (precenjen).
Igrao sam i presao prvi i drugi deo na PC-u i sad nedavno sam probao i treci deo demo na 360.
Od sva 3 najvise mi se dopao gameplay u prvom delu jer je bio kao pravi RPG…ovo ostalo je samo third person shooting action game sa malo RPG elementima tu i tamo.
Dok svi pricaju da likovi imaju jako realisticna lica i da je grafika fenomenalna…Mene face likova pomalo plase,kao sto kaze moja sestra “zasto svi izgledaju tako plasticno i retardirano?”.
Ali dobro svako ima pravo na svoje misljenje i ja ne govorim da je ME neka losa igra,ja mislim da je igra super,ali JAKO precenjena.

+1 Igra je sve vise “vukla” ka TPS Action zanru nego RPG-u. I na kraju meni ispade kao da je to samo jos jedna TPS Akciona igra u kojoj imas “izbore” sto se tice napredka fabule.

Da li neko zna gde mogu da nabavim knjigu


Amazon.com: Art of the Mass Effect Universe (9781595827685): Various: Books
Amazon šalje knjige u Srbiju pa možeš slobodno da naručiš.