Zamrzavanje

Kao sto naslov kaze u proteklih nedelju dana imam problem sa zamrzavanjem slike. Bukvalno svaki dan mi konzola zamrzne, prvo sam mislio da je problem u pojedinim igrama, Crysis i Fifa Street dok mi juce nije zamrzo na Spec Ops. Ovo se desi samo jednom u toku dana, posle resetovanja konzole radi sve normalno. Inace imam jasper i rgh.
Jel bi trebalo da budem zabrinut zbog ovoga?

Edit: zaboravio da namomenem da se u Crysisu zamrzava zvuk zajedno sa slikom a pre zamrzavanja sam primetio pad frame rate-a.

OBAVEZNO: da nisi ubacio Network settings za povezivanje igara iz windowsa ? obavezno obrisi to iz settingsa, nekada ako stoje ta podesavanja a kabal napolju konzola secka kao blesava.

Ako ponekada blokira nije strasno desava se na RGH konzolama ali ako je to konstantno u igranju, onda mora da se pogleda.

Gde se nalazi ta opcija, trazio sam u fsd settingsu i ne mogu da nadjem?

To je ona opcija kad igras igre koje su na PC hardu… Jesi li se igrao sa time? Ne znam napamet sve :slight_smile:

Sent from my IRC using Twitter

Nisam igrao igre sa pc harda, samo sam prebacivao preko pc-a na box lan kablom, tako da nisam nista podesavao vezano za network settings.

Odradi clear data u fsd pa vidi onda sta se desava nesto si mozda lose prebacio…

Sent from my Samsung Galaxy S2 using Tapatalk 2 while using free WiFi in Greece :stuck_out_tongue:

Ako imas neka podesavanja za PC obrisi, vladina metoda clear data moze da odradi to mesto tebe ;)dodaj i reset to default, reset konzole i ubaci ponovo putanje.
Predpostavljam da je to sto su ti ostala podesavanja.
Javi sta se desava.

Sent from my IRC using Twitter

Hvala ljudi, probacu sutra pa javljam.

Moze da se zakljuca ova tema. Uradio sam clear data i reset to default tako da mi vise ne zamrzava.

Oki, lck