Zamena dvd rom-a na xbox 360

Ima li neko iskustva sa ovim? Sta sve treba da se uradi i da li je neophodno da se ID dvd- citaca slozi sa serijskim brojem maticne?
Imam samsungov TS - H943 ms25 i nema teorijske sance da bilo sta izvadim iz njega (softwerski) - crko je skroz… Probao sam fleshovanje, i nista… komp ga ne prepoznaje (dok druge vidi…). A box mi konacno proradio kako treba - bez rod-a, i sada nesto zeza na drugom kraju… :mad:

Koja ti je verzija dashboard-a?

Kako misliš crko skroz? Kako se ponaša kada ga priključiš na Xbox?

BTW. Skoro sasvim je izvesno, da ako ne izvadiš DVD key iz tog Samsunga, pozdravi se sa Xbox-om.

kada ga nakacim - svetli 1 crveno svetlo… i nista se ne desava… probao sam da mu izvadim firmware - ali nikako da zavrsi - stalno zaglavi na 51 od 70… a ID koji izvucem je FFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Verovatno ga je neko ranije fleshovao - i tada zeznuo nesto…

Taj Xbox ti baš bio dobra kupovina… Koja je verzija dashboard-a na tom Xbox-u?

nemam pojma… a sada i ne mogu da pogledam…
Ovaj mi je doneo burazer iz inostranstva… kostao nekih 20e sa kablovima i adapterom… sada vidim zasto :slight_smile:

Kako nemožeš? Uključi ga bez DVD-a.

ma nije to problem… nije mi trenutno ovde tv…
A u cemu je fora sa dashboard-om?

Možda bi moglo da se dođe do DVD key-a sa ploče… u slučaju da je starija verzija dashboard-a…

A i ako je stariji DB
onda bi mogla i da se JTAGuje :slight_smile: sto je jos lepse :wink:

Ja se izvinjavam sto se nadovezujem al nemogu da postavim novi post a u vezi je samsung drajva pa ako bi neko mogao da pomogne , elem :slight_smile: imam xbox iz 2009 godine sa lite on drajvom koji nije flesovan i nabavio sam drugi iz 2007 sa samsung drajvom ts-h943 m25 koji je navodno flasovan na lt1.1 i sad moje pitanje je jel moze on takav da se ubaci u ovaj iz 2009 umesto lite on drajva i da se koristi flesovan ja sam probao i mogao je samo da procita dvd film a kad sam ubacio narezanu igru prijavio je samo open tray , dali je mozda situacija da drajv uopste nije flesovan ili nemoze da se tako koristi .

Ne moze, mora da se flesuje posebno za tu drugu konzolu.