Za xbox 360ce biti jos preko 100 novih igara

Da li znas matori u koliko primeraka se prodao ps2 , a u koliko ps3?
Magicna rec u gaming industriji … ‘‘Prodaja’’.
Nije bitno uopste kakva je konzola , podrsku ce imati na osnovu prodaje…
Xbox je bio za ps2 mama, a opet ga je ps2 usio… taj rad.

Playstation 2 preko 150 miliona
Playstation 3 77,313,472
Xbox 360 77,311,669

Zakljucno sa 28.05.2013

PS2 se pravio do prosle godine cini mi se ili pretprosle, tako nesto… dovoljno govori o uspehu iste koja se proizvodila godinama posle izlaska PS3 konzole… 360 i PS3 zajedno da se saberu nisu prodati koliko PS2…

Upravo tako … ps2 je objasnio . A zbog cega? Marketing , dizajn , podrska … To ce odrediti i sledeceg favorita…Nebitno je da li je ddr3 ili gdr5 memory or what …

nekad si masinu za ves kupio pa je trajala 30 godina i ista takva se toliko pravila. sad su ljudi zedni para vise nego ikad. polukvalitetni proizvodi sa vekom trajanja cca 5 godina.

Tako je. To moze da prodje u industriji bele tehnike (lg no frost kombinovani mi se pokvario mesec dana po isteku garancije), al u gaming industriji …
Gameri nece oporostiti propuste …
Surovo ce kazniti console fail , koji god razlog bude bio …
U Srbiji ce na zalost presudan biti cfw …

Na zalost da… No sta je tu je, nekako ce da se igra svakako

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Bice razmena , prodaja used diskova … Kao i sa ps3 … Na kojim medijima ce biti igre? Blueray?

PS3 je razvaljem skroz, nisu svi modeli ali postoji nacin za pirate sada i na njima preko BD emulatora, ima dodatni uredjaj, a ovi drugi su na CFW svi, naravno razmene i prodaje i dalje postoje i a za xbox i za ps3

Matori , znam za ovu generaciju , pitam za xo i ps4 …

prezubio sam ja, jer si napisao kao sa PS3 pa ja rekoh da niej bas tako sa njime… jeste bilo u pocetku i malo posle…

a sto se tice nove generacije pa to jos niko ne zna, ali s obzirom da su sada slicnih arhitektura, verovatno ce biti neki slicni hakovi, i osecam da ce biti CIP ovaj put, nista softverski vec kao RGH da mora cip… ne znam sto ali tako je izgleda, kao u vreme PS2 cip lepo i udri, bez modovanih kartica :smiley:

Da biti ce bluray disc jer ipak ovo je i bilo za ocekivati.BTW Objavljeno je kako ce na xo biti moguce ramjenjivati i prodavati xbla iliti digital verzije igara nakon nekog vremena.
I da ps2 je zbilja bila zvijerka od konzole.Eee kake su onda igretine bile to je za pamtiti.Od Onimushe pa preko silent hilla pa sve do mgs

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Ne bi dao Ps2 ni za šta. Igre na njoj su bile skoro pa savršene. A mnogima je upravo ta konzola “obilježila” mladost :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Da, moju mladost je obelezila ps2 serija neka losa …Kupio u Beosoftu, nov , laser mi je crk’o posle 5 meseci. 10 x sam nosio , reklamirao , …
Stelovali mi laser , cistili , dok garancija nije istekla …
Posle mi ortak rece ‘‘Pa gde si kupio tu seriju?! To je fail!!’’
Pa brate otkud sam znao?! Ne bese tad foruma …

Jbg, ps2 nije imao konkurenciju medju konzolama na tom nivou neko vreme, kao sto su sada ps3 i xbox 360, zato i jeste bila nezamenljiva. Secam se kada sam video Virtua Fighter na ps2 po prvi put u igraonici… :smiley: Bruka grafika u to vreme :smiley:

a tek NBA street…

Tad me razocarao ps2 , uzeh xbox… Kad sam video Ninja Gaiden , padoh sa stolice …
Da li ce te sada Titan Fall , Forza ili Dead Rising oboriti sa stolice…? Pa , matori … nece :slight_smile:
A dzojstik? Koji je najbolji? Pa xbox naravno , joy nepre****v …A ustvari joy je palica , za simulacije letenja …
To sto mi koristimo je kontroler , matoriiiiiii … :slight_smile:

Ali tad je bilo drugacije vreme, sve se menja :slight_smile: Ne mogu sad da ocekujem istu reakciju od igre kao kad sam imao sa 9-10 godina i sad sa 19.
P.S. Joypad/gamepad ista stvar, joystick je ona palica za letenje, ali u Srbiji prekrstili :slight_smile:

To je tacno , ali uporedi igre sa psone i recimo … xbox-a 1? (sad je i ovaj ‘‘1’’ :slight_smile:
To je taj skok … A ne bese neta tad …Ne znas ni da je izasla nova konzola …
Ides ulicom , cujes graju neku iz ‘‘igraonice’’, raja se okupila …svratis da vidis sta se , a oni igraju Virtua Tenis i Sega Rally…
‘‘Au , sta je ovo ?!’’ :slight_smile:

PS2 je najbolja konzola ikada i nema teorije da je iko svrgne sa prestola. Mene je služila, bogami dobrih 5 godina. Kupio sam je polovnu, sa polovnim džojpedima, čipovanu naravno, a onda je kod mene prošla bukvalno sito i rešeto… Celo moje društvo se iživljavalo, ja bukvalno po ceo dan pičio igre… Konzola nikada nije zaštucala, sve u full-u radilo do dana kada sam je prodao sa istim tim džojpedima, nekom liku iz mog kraja i taj isti lik je “cepa” i dan danas, kaže sve radi kao onog dana kada je pazario… A naslovi koji su se pojavili za PS2 su posebna priča… Sve same legendarne igre! Perfektan spoj, imo! Sad imam Xbox360, ali daleko od toga da sam fanboy istog…