YouTube stranica - powered by FskpZ gaming!


Yup, konačno smo došli do onoga što već nekoliko meseci šuškamo u admin kuloarima a to je stranica gde ćemo predstaviti @FskpZ i njegov YouTube kanal a stranica se nalazi ovde http://www.xboxrepublika.com/youtube/. Za sve one koji nisu znali, naš član FskpZ ima svoj, vrlo vrlo popularan YouTube kanal** https://www.youtube.com/user/FskpZ** na kom možete naći gomilu snimaka igara i walkthrough sesija.

Sa vremena na vreme obiđite stranicu jer će je sam vlasnik uređivati. Naravno, najbrže ćete biti informisani o novim snimcima ako se pretplatite na njegov kanal.

A sad da ja ponovim ono sto sam rekao prije par mjeseci-zasto mi nemamo svoj yt kanal? Trailere repostujemo kao i ostali, recenzije cita onaj ko ima najugodniji glas, a pravimo i neki live stream? Nije to neki poduhvat, posebno ako se uzme u obzir da bi to radilo 5-7 ljudi. Dzudzi mora da radi sam, tj on i jos jedan covjek ako sam u toku, nama bi bilo daleko lakse, jos mozemo da djelimo sadrzaj i pokrivamo dio koji on ne moze da stigne

Pa ono, moglo bi nešto da se organizuje sigurno, mogao bi makar neki kao Podcast, ali jbg, treba “samo” to, da se organizuje :slight_smile:

Pa nije to neka velika organizacija, 5 ljudi da se okupi vec imamo kvalitetnu pricu, pa makar i preko skypa morali da pricamo.
A i ljudi bi dobili priliku da se malo bolje upoznaju izmedju sebe. Ne ciljam ja na neku gledanost, nego ono-od nas, za nas (kao neka politicka floskula). Eto taman prilike da nam se prikljuce n00dle, Son, Wahad, Limanac, i da ne nabrajam dalje

ja se prijavljujem kao narator, imam iza sebe poduzu karijeru honorarnog radio i tv spikera i voditelja festivala, a dok sam igrao wow, cim sam se zakacio na teamspeak, drugari iz guilda su me terali da im ponavljam trailere :smiley:

Ako će neko ovim da se bavi, ja sam za. Ja ne bih toliko mogao da budem deo toga zbog vremena, ali što da ne, lepa je stvar.

Da jbt, ti si radio kao vodja programa u akvaparku :smiley:
Ti radis voiceover za trailere :slight_smile:

pa evo, recimo mario napise review, prosledi mi tekst, ja ga snimim, samo nam treba neko ko ce prikladno tekstu da napravi klip iz igre, sve to nastrika na jednu goimilu i eto nam video recenzije :slight_smile:

Pa to sam i ja mislio, nije to neka mudrolija. Ocjenjivanje ala Connan O’Brian, ali da bude kvalitetno. Naravno, svi bi radili recenzije, da ne bude da opterecujemo samo dva ili tri covjeka. Takodje podcast bi bio pun pogodak

Ovaj deo mi se JAKO dopada. Clueless gamer :smiley:

Ako vam treba jos jedan drug clan… ja sam rad pomoci i ucestvovati.

Bilo bi interesantno da se i ti tu ubaciš, ali da li bi stigao kraj svega što imaš u toku? :slight_smile: Svaka tebi čast kad sve to izbacuješ tim tempom.

Rodjo svaka cast i moram da ti pohvalim glas 9/10 :rock:

Fskpz je jedini od domacih cije klipove gledam. Gledao sam dosta domacih you tubera ali su mi bzv, posebno serbian games bl. Mnogo mi bre iritantan onaj lik. Je*** kad pc practic i Jovana ne snimaju vise :smiley:

Ja volim tim stvarim da se bakcem tako da… nesto bih smislio :slight_smile: Gaming mi i sve sto se vrti oko njega mi je u krvi :slight_smile:

Vlado ima izuzetno ugodan glas i pojavu, takodje ninja ima veoma ugodan glas, cak bi rekao da je to glas XBR-a (+Akiris)

Te psovke “izlete” spontano,sumnjam da Dragorad razmislja o tome,sada kada bih ga cuo da kaze “a u pm” znao bih da je razmislio po nagovoru daniel82-a a to mi nije nikako spontano i gubi car psovanja :slight_smile:

Steta sto Dragorade ne mozes sve da live strimujes pa da mogu da dobacujem gdje si sta propustio ili zaboravio a ne kao manit sto sam se nervirao kada u Sillent-u nesto promasis a ja se derem kao da je live :lol:

Vladimira i njegov **FskpZ **kanal na youtube pratim dugo vremena i maloprije sam primjetio ovaj link sa republike i od srca sam se obradovao.

Svaka cast na uvrstavanju ovoga sadrzaja u forum/sajt. Svakim danom ste sve bolji i bolji.

Moze li neki admin ili moderator da otvori stranicu gde bi mogli da diskutujemo i dogovaramo se oko Xbox/PS4 twitch/US stream-a?

Pa mozes je slobodno i ti otvoriti…